![]() |
|
Re: Diverse discutii
vaaaiii ce urat vorbesti donule :shock: :oops:
|
Re: Diverse discutii
Se putea si mai rau!!:D :D :D
Deci shantzule vi pt ca ai zis ca vrei sa l oftici pa Aml asa ca....:rolleyes2 |
Re: Diverse discutii
asta asha e ;) o sa fac tot posibilul sa vin ;)
donule - tu-ti fata aia a ta mha ;) |
Re: Diverse discutii
ce vulgar vorbiti ... va spun eu lu` mama
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Aaa, si Dragosh!
'tu-tzi fatza aia baaa!!! |
Re: Diverse discutii
De maine intru pentru o saptamana in Drink Team Ploiesti!:lol:
:drunk: :ciggy: :drunk: :ciggy: |
Re: Diverse discutii
saptamana aviatoare sigur-sigur vine ambreiajul, cica e la bucuresti... zic ei...
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Floare la ureche ... :D
|
Re: Diverse discutii
ti am zis sa nu ti pui turbo ca o sa ai probleme :)
|
Re: Diverse discutii
Pitu eu zic sa scoti cainele un pic la plimbare... se apropie 1 noaptea :D ;)) hehe... ii ajuti si tu pe jandarmi in seara asta.... :)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
|
Re: Diverse discutii
La sfarsit face precum ERHABE aia ;) ... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:28. |
|
- Copyright 2026 4Tuning