Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

tng 02-08-06 15:06

Re: Diverse discutii
 
vaaaiii ce urat vorbesti donule :shock: :oops:

Gykutzu si atatt 02-08-06 15:08

Re: Diverse discutii
 
Se putea si mai rau!!:D :D :D
Deci shantzule vi pt ca ai zis ca vrei sa l oftici pa Aml asa ca....:rolleyes2

shantzu 02-08-06 15:12

Re: Diverse discutii
 
asta asha e ;) o sa fac tot posibilul sa vin ;)
donule - tu-ti fata aia a ta mha ;)

ph87gms 02-08-06 15:36

Re: Diverse discutii
 
ce vulgar vorbiti ... va spun eu lu` mama

dragos2900 02-08-06 17:47

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by ph87gms
ce vulgar vorbiti ... va spun eu lu` mama

Si daca ne spui....poate nu te mai lasa sa umbli cu noi...:lol:

DONU' 02-08-06 18:42

Re: Diverse discutii
 
Aaa, si Dragosh!
'tu-tzi fatza aia baaa!!!

dragos2900 02-08-06 22:27

Re: Diverse discutii
 
De maine intru pentru o saptamana in Drink Team Ploiesti!:lol:
:drunk: :ciggy: :drunk: :ciggy:

tre 02-08-06 22:29

Re: Diverse discutii
 
saptamana aviatoare sigur-sigur vine ambreiajul, cica e la bucuresti... zic ei...

T@zMania 02-08-06 23:11

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre
saptamana aviatoare sigur-sigur vine ambreiajul, cica e la bucuresti... zic ei...

si vine singur de la bucuresti?sa nu se rataceasca sa mai faca vreo cateva saptamani pe drum......bestia mea e la doctor,se pare ca mi s-a spart pompa de apa sau nu stiu ce draq zicea mecanicul ala ca nu a avut timp sa se bage pe sub ea....maine aflu sigur diagnosticul si-mi da retzeta ptr tratament....

Vibe 02-08-06 23:21

Re: Diverse discutii
 
Floare la ureche ... :D

Pitu 02-08-06 23:26

Re: Diverse discutii
 
ti am zis sa nu ti pui turbo ca o sa ai probleme :)

Vibe 02-08-06 23:38

Re: Diverse discutii
 
Pitu eu zic sa scoti cainele un pic la plimbare... se apropie 1 noaptea :D ;)) hehe... ii ajuti si tu pe jandarmi in seara asta.... :)

Gykutzu si atatt 03-08-06 00:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by djvibe
Pitu eu zic sa scoti cainele un pic la plimbare... se apropie 1 noaptea :D ;)) hehe... ii ajuti si tu pe jandarmi in seara asta.... :)

Ar fi culmea sa ai surpize si in seara asta(ma ref la adam) si se pare ca ala e mai antrenat ca jandarmii,c chestie!:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

bogdan_wrc 03-08-06 07:26

Re: Diverse discutii
 
@tre.. ia vezi la prietnul tau:

https://www.youtube.com/watch?v=tgnCt...elated&search=

Vibe 03-08-06 10:53

Re: Diverse discutii
 
La sfarsit face precum ERHABE aia ;) ... :D


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2026 4Tuning