![]() |
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
aparent maine o sa fie intalnire 4tuning la politie... daca oprescu comenteaza in legatura cu cei care sunt pe lista si nu se prezinta sa ziceti pls de mine ca sunt la ore :D
probabil va fi o instructie , nimic grav :) cel putin asa sper |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
trafy .. spune aici si o sa vada toti... nu trebuie sa te ascunzi ;)
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
nu ca poate se uita si cine nu trebuie:D
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
=))))))))))))))))))) CAddy esti nebun
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Nu o sa fie nimic grav, o sa vb cu Domnu Oprescu sa lamurim niste chestii si o sa fie bine.
Am fost anuntat azi ca saptamana asta mai exact Joi, o sa fiu invitat la PRO MOTOR :D si urmeaza Sebi si Dragos. Abia astept :) tre sa inregistrez cumva emisiunea ca linku de pe promotor o sa expire si vreau s`o am amintire :) |
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Cred k mori de nerabdare fra......oricum e ceva foarte important in viata si trebuie filmat ;)
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
tre sa mai luam pe cineva cu noi sa filmeze cu se filmeaza :))
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Quote:
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Quote:
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
m`ai cautat?
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
mereu pe messenger
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Stie cineva ce au facut baietii la intalnirea cu `domnii`?Eu l`am sunat pe Kalu dar mi`a dat ocupat...:evil:
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
probabil sunt in sedinta :)
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Nu fratilor s-a terminat ok. ca l-am sunat eu pe Cucu si a zis k e ok totul.
|
Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
Totul e OK din ambele parti ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:54. |
|
- Copyright 2026 4Tuning