Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

Robbert 16-02-09 22:39

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
aparent maine o sa fie intalnire 4tuning la politie... daca oprescu comenteaza in legatura cu cei care sunt pe lista si nu se prezinta sa ziceti pls de mine ca sunt la ore :D
probabil va fi o instructie , nimic grav :) cel putin asa sper

CaDDy 16-02-09 23:03

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
trafy .. spune aici si o sa vada toti... nu trebuie sa te ascunzi ;)

trafy-vr6 16-02-09 23:06

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
nu ca poate se uita si cine nu trebuie:D

IONUT-GBP 16-02-09 23:07

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
=))))))))))))))))))) CAddy esti nebun

Kaluvr6 16-02-09 23:34

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nu o sa fie nimic grav, o sa vb cu Domnu Oprescu sa lamurim niste chestii si o sa fie bine.

Am fost anuntat azi ca saptamana asta mai exact Joi, o sa fiu invitat la PRO MOTOR :D si urmeaza Sebi si Dragos. Abia astept :) tre sa inregistrez cumva emisiunea ca linku de pe promotor o sa expire si vreau s`o am amintire :)

GOGU_VL 17-02-09 00:04

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Cred k mori de nerabdare fra......oricum e ceva foarte important in viata si trebuie filmat ;)

Kaluvr6 17-02-09 00:22

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
tre sa mai luam pe cineva cu noi sa filmeze cu se filmeaza :))

thex 17-02-09 10:31

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Kaluvr6 (Post 2073873)
Nu o sa fie nimic grav, o sa vb cu Domnu Oprescu sa lamurim niste chestii si o sa fie bine.

Am fost anuntat azi ca saptamana asta mai exact Joi, o sa fiu invitat la PRO MOTOR :D si urmeaza Sebi si Dragos. Abia astept :) tre sa inregistrez cumva emisiunea ca linku de pe promotor o sa expire si vreau s`o am amintire :)

poti sa le ceri lor o caseta sau un dvd cu emisiunea...dak nu o inregistrezi de la tv

IONUT-GBP 17-02-09 11:26

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by thex (Post 2074492)
poti sa le ceri lor o caseta sau un dvd cu emisiunea...dak nu o inregistrezi de la tv

bai bulangiule ai zis ca ne faci si noua casetele alea mini DV .... :x

thex 17-02-09 11:28

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
m`ai cautat?

IONUT-GBP 17-02-09 11:29

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
mereu pe messenger

ice_wysss 17-02-09 12:00

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Stie cineva ce au facut baietii la intalnirea cu `domnii`?Eu l`am sunat pe Kalu dar mi`a dat ocupat...:evil:

IONUT-GBP 17-02-09 14:56

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
probabil sunt in sedinta :)

andreyWOB 17-02-09 16:15

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nu fratilor s-a terminat ok. ca l-am sunat eu pe Cucu si a zis k e ok totul.

GOGU_VL 17-02-09 17:31

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Totul e OK din ambele parti ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:54.

- Copyright 2026 4Tuning