Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga? (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/317531-primit-cumparat-trebuie-ajunga.html)

D Florin 21-05-15 14:19

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5799356)
Bmw m6 - 1/18 kyosho

Frumos bolidul. Merge si Paragonul M6 lāngă el.:o

steaua23 21-05-15 15:27

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Quote:

Originally Posted by D Florin (Post 5799366)
Frumos bolidul. Merge si Paragonul M6 lāngă el.:o

Probabil o sa vina si paragon, dar nu m-am decis la culoare.

D Florin 21-05-15 17:20

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5799356)
Bmw m6 - 1/18 kyosho

Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5799383)
Probabil o sa vina si paragon, dar nu m-am decis la culoare.

Eu as alege roșu sau alb.

D Florin 22-05-15 17:59

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
1 Attachment(s)
1:18 BMW e36 M3 -UT Models

ramonski 23-05-15 10:26

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Quote:

Originally Posted by D Florin (Post 5799561)
1:18 BMW e36 M3 -UT Models

Nicee!

Ale mele sunt inca pe drum. Incredibil insa dureaza transportul in tara mai mult decat transportul din Germania in Ro. :((

edward4cars 24-05-15 23:07

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
3 Attachment(s)
1/18
-vw kafer burago
-mercedes 280 se maisto
-mercedes c class dikie (plastic)

giubau_v8 24-05-15 23:34

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
3 Attachment(s)
Nu colectionez 1:43 insa mi-am luat un camion dintr-o benzinarie la scara asta si dupa a trebuit sa il umplu cu ceva :D

Camion kenworth 1:43 producator, nu mai tin minte
SUBARU IMPREZA WRC 2000 1:43 -DELPRADO
Mitsubishi Lancer EVO IX 2009 1:43 -IXO


Trebuie sa vina skoda 1000 mb -Abrex ( a fost prima masina a familiei :rolleyes2 )

2010 25-05-15 05:51

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Frumoase achizitii!

2010 26-05-15 11:47

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
1 Attachment(s)
Moskvitch 412 A2 1/143 - Novoexport USSR

14cat 26-05-15 21:09

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5800135)
Moskvitch 412 A2 1/143 - Novoexport USSR

Asta am avut-o si eu cand eram mic. Am mai avut o Ceaica neagra care deschidea toate 4 portierele si capacu la benzina, tot din aceeasi serie.

D Florin 27-05-15 17:45

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
1 Attachment(s)
1:18 BMW M4 Paragon

model collector 27-05-15 19:45

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
1 Attachment(s)
Frumoasa culoare pt M4. Cum se prezinta macheta?

Urmeaza sa imi soseasca primul GT Spirit. Sunt foarte curios sa il vad pe viu

Mercedes Benz C63 AMG Black Series- 1/18 GT Spirit

D Florin 27-05-15 21:01

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Vopseaua e punctul forte, la fel si formele. In detalii nu excelează. Jantele sunt un mare minus deși sunt cele de catalog (variata de baza).
Sincer ma așteptam la o piesa mai atent lucrata de Paragon.

model collector 28-05-15 01:03

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
Am vazut acum, pozele lui Ramonski si pot spune ca macheta nu m-a impresionat. In cazul asta sunt pentru varianta GT Spirit, care vine cu grile perforate si neavand parti mobile, ascunde balamalele grosolane de la Paragon.

D Florin 28-05-15 05:09

Re: Ce ai primit/cumparat sau trebuie sa iti ajunga?
 
M435 si M4 nu sunt identice la exterior. GT Spirit are doar pachet M. ;)


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning