Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

VaLeX 29-05-09 20:23

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
By Alin avea, insa din acelea "old school" :)
astea noi nu stiu ...

scturoag 29-05-09 20:52

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Chiar ... ma intereseaza si pe mine un sticker ... ca am cautat intr-o revista 4tuning dar nu avea ... si am mai intrebat la lume si nu mai aveau .... mai are alin ?!? nu conteaza ... poate sa fie si modelu' anterior :D

askhy 29-05-09 21:39

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by FLAME (Post 2363650)
thx man

apropo pe unde pot sa fac un sticker 4t in piatra?stie careva?

Yep, la motobar, cum urci la colibe, chiar peste drum de parc

B16SIX 29-05-09 22:30

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2363820)
Chiar ... ma intereseaza si pe mine un sticker ... ca am cautat intr-o revista 4tuning dar nu avea ... si am mai intrebat la lume si nu mai aveau .... mai are alin ?!? nu conteaza ... poate sa fie si modelu' anterior :D

modelul vechi mai am
asta nou nu am avut timp sa ma ocup
faceti o lista si vorbesc la buc sa-mi trimita;););););)

scturoag 29-05-09 22:34

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
ByAlin tu pe 12 Iunie mergi la Iasi ?!? daca da .. vreau si eu un sticker(modelu' nou) si mi-l dai cand mergi la Iasi ... ca toti opresc in Roman ! deci .. daca mergi la Iasi pe 12 Iunie comanda-mi si mie unul ! MS !

FLAME 30-05-09 09:48

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by B16SIX (Post 2364035)
modelul vechi mai am
asta nou nu am avut timp sa ma ocup
faceti o lista si vorbesc la buc sa-mi trimita;););););)

vreau si eu unul(modelul nou)

AnDrEiCa 30-05-09 16:26

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by B16SIX (Post 2364035)
modelul vechi mai am
asta nou nu am avut timp sa ma ocup
faceti o lista si vorbesc la buc sa-mi trimita;););););)

Si eu vreau :D:D ....parasolarul cu kamikaze am reusit,cu stikerul ajuta-ma si pe mine;)) deci vreau:D

FLAME 30-05-09 18:59

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by askhy (Post 2363923)
Yep, la motobar, cum urci la colibe, chiar peste drum de parc


ok merci;)

buddy_lexx 03-06-09 00:12

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
da ce faceti baieti... cam slabuta activitatea pe forum.. ce`i cu voi??

Ali_ump 03-06-09 09:43

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
e ploaie , criza :)

scturoag 03-06-09 13:09

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
hai sa jucam fazan :>:>:>

:lol::lol::lol: glumeam ... nu'mi sariti in cap ....
mai spuneti careva ceva noutati .. o stire .. ce s-a mai intamplat :D:D:D .. de cateva zile ii la pamant topicul asta ... ca si cel de pe roman...

Ali_ump 03-06-09 14:32

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Au lasat masinile in ploaie ...sa le tuneze :) Asteptam sa vedem ce a iesit!

scturoag 03-06-09 14:35

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
App ... ca tot facusem un topic pe airbrush ... si nu cred ca isi avea locu' acolo ... vroiam si eu sa intreb ... daca stiti pe cineva in judetul neamt care se pricepe la aerografe ... nu un incepator ... cineva cu experienta ... sa-mi lasati si mie un id de mess sau ceva ...
Ms anticipat :)

buddy_lexx 03-06-09 19:21

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2377605)
App ... ca tot facusem un topic pe airbrush ... si nu cred ca isi avea locu' acolo ... vroiam si eu sa intreb ... daca stiti pe cineva in judetul neamt care se pricepe la aerografe ... nu un incepator ... cineva cu experienta ... sa-mi lasati si mie un id de mess sau ceva ...
Ms anticipat :)

Userul : Inceparetul stiam ca face aerograf ;)

askhy 03-06-09 19:24

Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2377605)
App ... ca tot facusem un topic pe airbrush ... si nu cred ca isi avea locu' acolo ... vroiam si eu sa intreb ... daca stiti pe cineva in judetul neamt care se pricepe la aerografe ... nu un incepator ... cineva cu experienta ... sa-mi lasati si mie un id de mess sau ceva ...
Ms anticipat :)

Caia, cel care lucraeza la ByAlin face aerografe si lucreza frumos!
Ex. de lucrari VW Caddy (ala mov) cu graful pe capota, taxiul Stilo cu fermuar....


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning