![]() |
|
Re: Caut melodie! :)
incearca : sean paul & rihanna - break it off , posibil asta sa fie cea care ai auzit-o, momentan nu o am ca o uploadam eu ....
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
aia este, mersi:P o urc eu poate are cineva nevoie.
|
Re: Caut melodie! :)
am auzit o mel/remix acum ceva timp la deea , ceva cu " a fost o vremea cand totul era ca-n paradis....":D
cine o are il rog sa o urce sau macar nu nume ceva... ms anticipat |
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Cu placere...
|
Re: Caut melodie! :)
caut :arrow:
The Way I Do - Marcos Hernandez .........nu e de gasit.. cine ma ajuta.... multumesc |
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
au stricat melodie buna a lui funkagenda ... sa le fie rusine cu "budleg-ul" lor pt cine se mira de ce am scris budleg in ghilimele ... corect ie bootleg :D |
Re: Caut melodie! :)
Quote:
....dau un suc cand ajung in bucuresti :D |
Re: Caut melodie! :)
Quote:
bere fara alcoool :)) |
Re: Caut melodie! :)
are cineva Nicolae Guta-iara beau(house vers) ?????
|
Re: Caut melodie! :)
melodia aia cu jigga jigga care o da pe radio 21? o stiti? unde o gasesc?
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
@bogdan_wrc e Jaga Jaga... o gasesti peste tot ;) |
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
Din cauza unor petarde de oameni care s-au apucat sa remixeze manelele ... Oricum "remixurile" nu sunt facute cu cap ! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:10. |
|
- Copyright 2026 4Tuning