![]() |
|
re: Club Ford Capri
Quote:
Ti-am zis ca nu mai stiu cat costa pentru ca le-am luat acu fo 5 ani.....da am sunat la un importator de BILSTEIN (METEOR AUTO SRL) si am cerut preturi....pret de lista(METEOR) fara TVA: fata 1700 RON/buc spate 750RON/buc S-ar putea ca METEOR sa aiba adaos mare.....nu stiu cat costa in Germania codurile respective dar cand aflu iau de baza pretul din Germania |
re: Club Ford Capri
Omule...am cerut poze la masina (daca exista). Daca ai numai piese...vreau un pret la amortizoare (nu imi spune mie cat costa la X sau la Y.... nu ma intereseaza asta). Te rog sa imi trimiti un pret la ele si apoi discutam (imi poti trimite raspuns pe PM). Imi mai poti spune pe unde stai (sa vin sa le vad...umblu f mult prin Bucuresti si pot trece pe la tine sa le vad)
Bafta |
re: Club Ford Capri
Quote:
Tu daca vrei ceva da-mi un apel te sun eu si te duc la mine sa vezi ce am. Ai rabdare pana maine sa-ti dau un pret corect la amortizoare....ti-am zis ca le dau la jumatate de pret luand de baza pretul din Germania care este mai mic decat cel de la Meteor. Mult succes |
re: Club Ford Capri
baieti 2 capre de vinzare !!!
http://www.anunturirapide.ro/tag/capri |
re: Club Ford Capri
Daca citesti atent postul meu poate o sa observi si ce e scris in paranteza....dupa ce am postat m-am uitat la pagina anterioara si am vazut ca nu ai o masina intreaga de dezmembrat...ci ai cateva piese pt Sierra.
Iar cat despre postarea pozelor se face la fel cum ai facut la avatar.... Astept pretul la amortizoare... Bafta |
re: Club Ford Capri
CAPRE, CAPREEEeee...baieti, va rugam fara cearta la caprari, Sierrele se vand dincolo :oops:
sa speram k, unul dintre noi va cumpara mecanica si se va da frumos cu ea:-P Quote:
|
re: Club Ford Capri
Quote:
|
re: Club Ford Capri
12 Attachment(s)
Cred ca m-am prins cum se pun pozele...:-)
|
re: Club Ford Capri
nebunie curat murdara :oops:
coaja ai dat-o deja? |
re: Club Ford Capri
Coaja este creatia mea si este un punct forte al unui proiect neterminat.....:sad:
Am pierdut multe ore sa o fac asa cum o vezi si are multe "subtilitati tehnice"8) o dau doar daca ajunge la curse:lol: serios o dau ieftin pentru pasionati. |
re: Club Ford Capri
Quote:
|
re: Club Ford Capri
inca nu-mi vine sa cred ca nu am cumparat deja motorul. nu-l dai la skimb cu un 2.8 si un 2.9? :D
|
re: Club Ford Capri
:lol: :lol: :lol:
|
re: Club Ford Capri
Quote:
|
re: Club Ford Capri
3 Attachment(s)
Sase amortizoare Bilstein(nefolosite) de grupa N(merg si la masina de serie)
2buc x VE3-04430 fata (reglaj de inaltime,corp de aluminiu,upside down) asfalt 2buc x BE3-04457 spate asfalt 2buc x BE3-04888 spate macadam Toate sase la 700 euro. Un PDF cu catalogul : http://www.mobeck.com/mt/Bilder/Bilstein/MSP.pdf |
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
|
- Copyright 2026 4Tuning