![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
@TFK +1
@shark 01 uite cum ar trebui sa arate o Bora dupa parerea mea...TFK cand face apel la termenul RICE la tine si la @bulghy se refera...Daca nu stii ce inseamna RICE ti-as indica sa cauti pe Google...nu mi-o lua in nume de rau dar incerc sa iti arat cum ii sta bine unei masini ;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
Si sa continuam m-am chinuit sa fac un ursulet cu motorul lui stock era ca o dacie pe moarte l-am dat de pereti de 2-3 ore si m-am apucat sa il fac i-am adaugat si un motoras mai pe puterea sa su imi iesise ceva frumos insa am avut accident si asta este il refac dar nu in seara asta ȘD |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Domnilor moderatori scz de dublupost nu este cu intentie dar a fugeat editu
uite dany 125 o bora stock mai spre realitate... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Daca nu ai fi aruncat acel roll-bar in ea, chiar era draguta.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Timp 1/4mile ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Iar zicea cineva mai sus, de ce nu vopsesti oglinzile (una din ele din cate stiu nu poti,tot deschisa la culoare ramane) Iar cat despre jante, dau f bine pe masina. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Dodge Charger 66
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Quote:
Quote:
@Shark-ce a facut danny e un tuning, da mai simplu, jante, lasate, modifici tinuta de drum a masini...etc...tuning nu insamna doar eleroane de 5 metri si bari de formula 1....si incearca sa folosesti ceva mai bun decat paint :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
in paint nu merge sa fac screnshot , cand dau paste imi iese negru, era cu F nush cat dar mi le salveaza cu o extensie urata ..deci cum fac screenshot?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
20 Attachment(s)
SOME CARS AND WHEELS |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
toata lumea se lauda care are bora mai frumoasa :P hop si eu :)) si cu dacia :P
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:10. |
|
- Copyright 2026 4Tuning