Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

danny125 01-11-10 21:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
@TFK +1
@shark 01 uite cum ar trebui sa arate o Bora dupa parerea mea...TFK cand face apel la termenul RICE la tine si la @bulghy se refera...Daca nu stii ce inseamna RICE ti-as indica sa cauti pe Google...nu mi-o lua in nume de rau dar incerc sa iti arat cum ii sta bine unei masini ;)

skype09 01-11-10 21:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by shark 01 (Post 3776367)

Ce e ala ENB?

mai intai regleaza rotile ca ies prin aripa :P

shark 01 01-11-10 21:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 3776766)
@TFK +1
@shark 01 uite cum ar trebui sa arate o Bora dupa parerea mea...TFK cand face apel la termenul RICE la tine si la @bulghy se refera...Daca nu stii ce inseamna RICE ti-as indica sa cauti pe Google...nu mi-o lua in nume de rau dar incerc sa iti arat cum ii sta bine unei masini ;)

Daca tu consideri ca aleas jenti pe masina aia....no comment si oglinzile albe pe o masina visinie...nu vad urma de tuning acolo...Inainte sa atragi atentia cuiva ar fi frumos sa nu gresesti nici tu...Si crede-ma ca stiu ce zice TFK si l-am ignorat cum vroiam sa te ignor si pe tine dar...Si pana acum pe TFK nu l-am vazut cu nici o masina . Bine ca bora ta este perfecta...


Si sa continuam m-am chinuit sa fac un ursulet cu motorul lui stock era ca o dacie pe moarte l-am dat de pereti de 2-3 ore si m-am apucat sa il fac i-am adaugat si un motoras mai pe puterea sa su imi iesise ceva frumos insa am avut accident si asta este il refac dar nu in seara asta ȘD


shark 01 01-11-10 22:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Domnilor moderatori scz de dublupost nu este cu intentie dar a fugeat editu

uite dany 125 o bora stock mai spre realitate...


Andu_RacE 02-11-10 01:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Daca nu ai fi aruncat acel roll-bar in ea, chiar era draguta.

Geox` 02-11-10 10:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by shark 01 (Post 3776831)
Daca tu consideri ca aleas jenti pe masina aia....no comment si oglinzile albe pe o masina visinie...nu vad urma de tuning acolo...Inainte sa atragi atentia cuiva ar fi frumos sa nu gresesti nici tu...Si crede-ma ca stiu ce zice TFK si l-am ignorat cum vroiam sa te ignor si pe tine dar...Si pana acum pe TFK nu l-am vazut cu nici o masina . Bine ca bora ta este perfecta...


Si sa continuam m-am chinuit sa fac un ursulet cu motorul lui stock era ca o dacie pe moarte l-am dat de pereti de 2-3 ore si m-am apucat sa il fac i-am adaugat si un motoras mai pe puterea sa su imi iesise ceva frumos insa am avut accident si asta este il refac dar nu in seara asta ȘD



Timp 1/4mile ?

quick_silver2 02-11-10 11:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 3776766)
@TFK +1
@shark 01 uite cum ar trebui sa arate o Bora dupa parerea mea...TFK cand face apel la termenul RICE la tine si la @bulghy se refera...Daca nu stii ce inseamna RICE ti-as indica sa cauti pe Google...nu mi-o lua in nume de rau dar incerc sa iti arat cum ii sta bine unei masini ;)

E frumoasa masina, ar fi mers o nuanta mai deschisa :D
Iar zicea cineva mai sus, de ce nu vopsesti oglinzile (una din ele din cate stiu nu poti,tot deschisa la culoare ramane)
Iar cat despre jante, dau f bine pe masina.

danny125 02-11-10 14:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3778154)
E frumoasa masina, ar fi mers o nuanta mai deschisa :D
Iar zicea cineva mai sus, de ce nu vopsesti oglinzile (una din ele din cate stiu nu poti,tot deschisa la culoare ramane)
Iar cat despre jante, dau f bine pe masina.

pai chiar de aia nu am vopsit oglinzile pentru ca nu se poate vopsi una dintre ele si asa ca le-am lasat gri sa se asorteze cu jantele;)

Plesa 02-11-10 15:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Dodge Charger 66

Maryus_x90 02-11-10 15:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 3773403)
oare il gasesc undeva ?

WIP by Franco, nu cred ca ii va da release pt ca nu cred ca il va mai termina vreodata


Quote:

Originally Posted by PlayerSUD (Post 3773412)
Fara ENB si am sa mai umblu umpic la grafica:D

umbla la placa video-antialiasing si antifilter....si in joc tot la maxim (la video options)

Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 3776766)
@TFK +1
@shark 01 uite cum ar trebui sa arate o Bora dupa parerea mea...TFK cand face apel la termenul RICE la tine si la @bulghy se refera...Daca nu stii ce inseamna RICE ti-as indica sa cauti pe Google...nu mi-o lua in nume de rau dar incerc sa iti arat cum ii sta bine unei masini ;)

+11111111

@Shark-ce a facut danny e un tuning, da mai simplu, jante, lasate, modifici tinuta de drum a masini...etc...tuning nu insamna doar eleroane de 5 metri si bari de formula 1....si incearca sa folosesti ceva mai bun decat paint :D

skype09 02-11-10 15:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
in paint nu merge sa fac screnshot , cand dau paste imi iese negru, era cu F nush cat dar mi le salveaza cu o extensie urata ..deci cum fac screenshot?

Plesa 02-11-10 16:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by skype09 (Post 3778706)
in paint nu merge sa fac screnshot , cand dau paste imi iese negru, era cu F nush cat dar mi le salveaza cu o extensie urata ..deci cum fac screenshot?

uite aici: LINK

B.69.KID 02-11-10 16:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
20 Attachment(s)
SOME CARS AND WHEELS

skype09 02-11-10 16:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
toata lumea se lauda care are bora mai frumoasa :P hop si eu :)) si cu dacia :P

..::AnDy007::.. 02-11-10 17:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by B.69.KID (Post 3778819)
SOME CARS AND WHEELS

daca nu-i puneai golfului aluia alb pete arata mult mai bine


All times are GMT +2. The time now is 15:10.

- Copyright 2026 4Tuning