![]() |
Re: Sibiu, discutii off-topic
@Bogdan650: Recunosti ca sambata ti-a parut rau ca veneau masini din fata? mie chiar mi-a parut... vreau sa mai facem arogante de astea...dar le facem asa cum trebuie:) si nu pe linie dreapta....
Care ajunge primu` din tonomat in bricomat fara principale? |
Re: Sibiu, discutii off-topic
2 Attachment(s)
Fara soferii cu masini inmatriculate pe Bucuresti(fie ca au masini personale fie ca le conduc pe ale firmei ..) sa mor de nu m-as plistisi in trafic . . . un zoom pe numarul de inmatriculare va lamureste ..
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 . Cat va costa taxa de poluare ? :lol:
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Imi poate spune si mie cineva aici sau pe pm cum pot ajunge la targul auto din sibiu?
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
1 Attachment(s)
presupunand ca vii din valcea poti intra pe centura si intri in oras pe acolo.. sau daca intri prin oras cauti drumul spre slimnic. targu e exact la iesirea din oras spre slimnic/medias/sura mare.
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Cel mai bine intrii pe centura ocolitoare si iesi la indicatorul medias dupa care faci stanga spre intrare in sibiu, dupa benzinaria petrom (OMW) ,nu stiu exact, pe stanga este targul
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Cine sudeaza prin sibiu aluminiu? Am ceva de sudat la o cutie de transfer de la un Freelander.. E vorba de o conducta de aluminiu... prin care trece lichidul de racire... si are o fisura, mai bine zis o gaura prin care tasneste apa.
Pe cine ati putea sa imi recomandati? |
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Si eu am auzit de bine de omu` de care zice jbwkzz, merita incercat.
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
2 Attachment(s)
Tocmai am fost si eu la el astazi sa-mi sudeze si mie cva :???: eu zic ca a iesit bine !
:arrow::arrow: |
Re: Sibiu, discutii off-topic
Bun, o sa trec zilele astea pe la el.
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
ATENTIE unde va parcati masinile! Cei de la Ridicari auto sunt cu ochii pe noi. Aveti grija ca in spatele bcr.ului de pe str.emil cioran se ridica intr-o veselie masinile. Cam 6-7 masini/zi sunt ridicate de pe 'spatiul verde' deci aviz amatorilor.
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
iti zic sincer nu mai lasati masina nici pe strada aia ca vo ridica si de acolo... am vb ieri cu un agent de ala de la ridicari si face ca atata masinile de pe spatiu verde cat si cele de pe carosabil de acolo vor fi ridicate deoarece nu este voi sa parcam ca drumul este cu 2 sensuri.... Si l-am intrebat de unde ne dam seama... Si a zis ca daca vii de la ibis este semn (Are dreptate) cu oprirea interzisa pe aceea parte a carosabilului... deci aveti grija unde le lasati daca cumva aveti treaba pe la bcr, casa de cultura, si restul de prin jur....
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Si eu i-am vazut "incarcati" cu o masina si ieri si astazi , umbla una intruna sa aghete ceva...... aveti grija :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:01. |
- Copyright 2026 4Tuning