Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

DACIA-Wrc 23-02-07 09:02

Re: Chat
 
poi da numa ca eu stiam de ia de vreo 2 ani... cand am vazut in satu mare un anunt intr-un ziar...si dupa cateva luni o ajuns si in cluj.
ma tem ca-i o treaba gen "caritas"
vreau sa-mi i-au o masina ca sa ma scap de batrana dacie...ca de prin octombrie tot in acelasi loc sta :D ocupand degeaba o parcare.
si ma gandeam sa dau un avans mai consistent si sa i-au restul in rate pana la celmult 250 euro pe luna.
si ma gandeam ca daca astia platesc 150 euro...ar fi o treba
da eu tot nu inteleg unde li profitul lor daca ei iti dau 150 euro pe luna?
ca pe toate masinile scrie masina publicitara gratis...nu scrie reclama firmei x sau y care sa zicem ca pateste o suna de bani la autopres ca sa-i faca publicitate.
ma tem ca nu-i prea curata treasba asta...m-as baga dar mi-as lua rate in asa fel incat daca se intampla ceva sa nu iasa bine cu astia de la autopres sa-mi pot plati ratele

CosmoZ@ 23-02-07 14:39

Re: Chat
 
schimba mashina..
vezi ca intra iar programul rabla sau cum ii zice. si eu ma gandesc sa imi dau dacia, sa vand fordu si sa iau ceva, ca dupa cum se vede masini de import second si cu... "cuore sportivo".. tot la preturi astronomice se gasesc.

DACIA-Wrc 23-02-07 16:32

Re: Chat
 
si cand o sa mai inceapa programul?
defapt intr-un fel...no fiecare avem masina...dacia era pentru carat una alta dar de vreo 4 luni tot acolo sta degeaba si ma gandeam s-o dam ca sta degeaba...care-i minimum de ani care tre sa-l aiba o masina ca sa o poti da
cielo-u ii din 95...oare-l pot da? :D

bobo32 23-02-07 18:07

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 767056)
care-i minimum de ani care tre sa-l aiba o masina ca sa o poti da
cielo-u ii din 95...oare-l pot da? :D

are 12 ani vechime deci poti sa-l dai... da sa nu uiti un lucru... cand mergi sa-l dai la casat sa le zici la aia sa-ti faca o poza langa masina, si sa o trimita la ziar cu subiectul "idiotul care o dat un cielo pe 30 de milioane" :lol:

DACIA-Wrc 23-02-07 18:38

Re: Chat
 
am sa tin cont de spusele tale...asa am sa fac, numa ca in loc de cielo o sa fac o poza cu mina langa un opel

vlad_VSV 23-02-07 18:55

Re: Chat
 
mai rau =)))

bobo32 23-02-07 18:57

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 767326)
am sa tin cont de spusele tale...asa am sa fac, numa ca in loc de cielo o sa fac o poza cu mina langa un opel

titlul e bun, indiferent langa ce masina apari.

NightRider 23-02-07 19:51

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by bobo32 (Post 767275)
are 12 ani vechime deci poti sa-l dai... da sa nu uiti un lucru... cand mergi sa-l dai la casat sa le zici la aia sa-ti faca o poza langa masina, si sa o trimita la ziar cu subiectul "idiotul care o dat un cielo pe 30 de milioane" :lol:

subtiiiiill bobo...ca o grebla :)) :P...

DACIA-Wrc 23-02-07 20:27

Re: Chat
 
cred ca langa un opel rosu

tekno 23-02-07 23:19

Re: Chat
 
ioi mori :lol:

Piry 24-02-07 00:52

Re: Chat
 
taietear doctorii

timestoper 25-02-07 09:41

Re: Chat
 
ba dacia wrc .......nu mai scrie ca rade lumea de tine ........tu esti nebun.......?jur trezeste-te man ca esti grav de tot

brautomobile 25-02-07 09:53

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by timestoper (Post 769744)
ba dacia wrc .......nu mai scrie ca rade lumea de tine ........tu esti nebun.......?jur trezeste-te man ca esti grav de tot

De ce dumnezeu iti bati capul cu el,mai ai unpic si faci cu nervii.Ignora-l si cu asta basta.Nu vezi ca scrie peste tot doar de dragul de a posta.Poate are promis un premiu daca ajunge primul la 5000 de posturi!

DACIA-Wrc 25-02-07 10:13

Re: Chat
 
sper sa fie in bani nu in produse premiul :P

Godfather 26-02-07 16:59

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 769788)
sper sa fie in bani nu in produse premiul :P


Daca cea din avatar e prietena , sotia sau logodnica ta.....atunci eu zic ca nu o meriti ! Daca e doar o poza ciordita de pe net....tot nu o meriti !
Esti elementul spumant al acestui forum.....dar mai gata-te omule ! Deja tu intrebi si tot tu iti raspunzi


All times are GMT +2. The time now is 22:04.

- Copyright 2026 4Tuning