Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Cafeneaua Ieşenilor (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/11994-cafeneaua-iesenilor.html)

MnezO 11-06-09 23:02

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Prezent !

TuningBoy 12-06-09 09:09

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
ok, si cine mai vine?

skimpy 12-06-09 09:20

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 2400247)
Ai nimerit la fix , aici e clasa a III a B ,i-a loc in banca si pregateste-te de extemporal... :lol: discutiile se tin " in pauza " 8) sau dupa ore in curtea scolii , eventual in rond Agronomie 8)

clasa a 2-a cineva?

TuningBoy 12-06-09 09:29

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
vă certaţi ca īn clasă, putem trece peste? :lol:

skimpy 12-06-09 10:05

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
sunt cativa care nu vor sa "let go". probabil orgoliul prea mare...

Ali_ump 12-06-09 11:56

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Vremea va fi ok sambata si duminica ! Tot timpul au avut noroc astia de la 4Tuning de vreme buna, parca aveau pile pe sus !

skimpy 12-06-09 12:58

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
tocmai ce s-a pornit ploaia :|

nu mai apuc sa lucrez la masina
fmm

D3m0N 12-06-09 13:09

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
pana la urma m-am hotarat sa las rusinea la o parte.. si sa fiu prezent diseara... da unde si cand?

CoCaine 12-06-09 13:10

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
In Rond Agronomie incepand cu ora 21.

MnezO 12-06-09 15:02

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
deci pana la urma in rond agronomie ne strangem ! oare incapem ? :D

CRyS` 12-06-09 15:07

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Daca vin si sticletzii cu ochii albastri si rosii, sigur nu! Deci nu-i pont!

aleks 13-06-09 09:23

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by skimpy (Post 2399710)
@aleks: si pe tine te striga lumea "alecas" ? nu de alta, dar citeam semnatura ta si nu prea faceam legatura

E a 324207 oară cānd povestesc asta :lol:
Am rămas cu stigmat din cauza nick-ului ăsta :lol:
Pe vremea cānd am īnceput eu să fac primii paşi īn programare iar messengerul era o noţiune abstractă şi inexistentă, că abia auzisem de reţele LAN şi WAN(care erau şi ele mai mult teoretice), primul progrămel compilat de mine, şi funcţional, a primit un nume care mi se părea mie interesant la vremea aia (1994) şi anume ăsta: (aleks1). De atunci am ramas cu el īn diverse combinaţii de litere, şi asta pānă īn perioada actuală, cea a exagerărilor messengeristice la tot pasul. Nu-l mai pot schimba, şi nici nu vreau, că reprezintă mult pentru mine, dar primesc zilnic replica pe care mi-ai dat-o tu, sunt īnvăţat cu ea, e predictibilă. ;)
Oricum, treaba cu limba romānă e valabilă pentru toată lumea, pe 4tuning, ne convine sau nu, scriem doar dacă putem s-o facem corect :)
Spor la scris despre orice, tuturor :)

skimpy 14-06-09 11:00

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
deci pana la urma noi sa fim sanatosi.

aleks 15-06-09 06:37

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
Quote:

Originally Posted by skimpy (Post 2405890)
deci pana la urma noi sa fim sanatosi.

Ai tras concluzia corectă :lol:
Īmi pare rău ca nu ne-am prea văzut la Era īn parcare, n-am ştiut cum să vă recunosc, doar pe Slip l-am văzut putin dumincă şi pe Crys sāmbătă, dar el n-a vrut să mă ducă pe unde va adunati voi, aşa că m-am dus doar sāmbăta seara la īntālnirea băieţilor cu vw :)

ocaruntu 15-06-09 08:45

Re: Cafeneaua Ieşenilor
 
pai nu ai nici un nr de tel de la baieti ? sau fete ? :)


All times are GMT +2. The time now is 02:44.

- Copyright 2026 4Tuning