![]() |
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Prezent !
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
ok, si cine mai vine?
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
vă certaţi ca īn clasă, putem trece peste? :lol:
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
sunt cativa care nu vor sa "let go". probabil orgoliul prea mare...
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Vremea va fi ok sambata si duminica ! Tot timpul au avut noroc astia de la 4Tuning de vreme buna, parca aveau pile pe sus !
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
tocmai ce s-a pornit ploaia :|
nu mai apuc sa lucrez la masina fmm |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
pana la urma m-am hotarat sa las rusinea la o parte.. si sa fiu prezent diseara... da unde si cand?
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
In Rond Agronomie incepand cu ora 21.
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
deci pana la urma in rond agronomie ne strangem ! oare incapem ? :D
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Daca vin si sticletzii cu ochii albastri si rosii, sigur nu! Deci nu-i pont!
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
Am rămas cu stigmat din cauza nick-ului ăsta :lol: Pe vremea cānd am īnceput eu să fac primii paşi īn programare iar messengerul era o noţiune abstractă şi inexistentă, că abia auzisem de reţele LAN şi WAN(care erau şi ele mai mult teoretice), primul progrămel compilat de mine, şi funcţional, a primit un nume care mi se părea mie interesant la vremea aia (1994) şi anume ăsta: (aleks1). De atunci am ramas cu el īn diverse combinaţii de litere, şi asta pānă īn perioada actuală, cea a exagerărilor messengeristice la tot pasul. Nu-l mai pot schimba, şi nici nu vreau, că reprezintă mult pentru mine, dar primesc zilnic replica pe care mi-ai dat-o tu, sunt īnvăţat cu ea, e predictibilă. ;) Oricum, treaba cu limba romānă e valabilă pentru toată lumea, pe 4tuning, ne convine sau nu, scriem doar dacă putem s-o facem corect :) Spor la scris despre orice, tuturor :) |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
deci pana la urma noi sa fim sanatosi.
|
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Quote:
Īmi pare rău ca nu ne-am prea văzut la Era īn parcare, n-am ştiut cum să vă recunosc, doar pe Slip l-am văzut putin dumincă şi pe Crys sāmbătă, dar el n-a vrut să mă ducă pe unde va adunati voi, aşa că m-am dus doar sāmbăta seara la īntālnirea băieţilor cu vw :) |
Re: Cafeneaua Ieşenilor
pai nu ai nici un nr de tel de la baieti ? sau fete ? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning