Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/111609-joc-interactiv-ghiceste-masina.html)

silviun95 11-05-12 10:37

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
Daca o stiti si pe asta...

240sx 11-05-12 10:45

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Sterling Nova Sports este un kit car , corect?

silviun95 11-05-12 11:37

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Corect!

andi_cimpean 11-05-12 11:50

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by silviun95 (Post 5019029)
Corect!

Corect, corect dar faza este că nici tu nu ştiai ce maşină este! :lol:

turmentatu 11-05-12 13:24

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 5019040)
Corect, corect dar faza este că nici tu nu ştiai ce maşină este! :lol:

scuze, dar tu de unde stii(poate aflu si eu).

@240sx poti pune poza

silviun95 11-05-12 15:30

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 5019040)
Corect, corect dar faza este că nici tu nu ştiai ce maşină este! :lol:

Pai nu stiam, dar am verificat si a dat raspunsul corect

240sx 11-05-12 17:40

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 5019040)
Corect, corect dar faza este că nici tu nu ştiai ce maşină este! :lol:

asta vroiam sa zic, dar am zis sa nu fiu rau :)

puneti voi alta :)

favu 12-05-12 16:37

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
1 Attachment(s)
Hai ca intru si eu cu una...

pytyk' 13-05-12 19:33

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by favu (Post 5020350)
Hai ca intru si eu cu una...



1959 Peugeot convertible, Model 403

240sx 13-05-12 19:36

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
modificati pozele,

sa nu mai apelam la suna un prieten (goagal`)

pytyk' 13-05-12 19:42

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
a fost usor pentru ca ma uitam la colombo

240sx 13-05-12 20:11

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by pytyk' (Post 5021813)
a fost usor pentru ca ma uitam la colombo

nu ma refeream la tine , in general ;)

florin_cars 15-05-12 13:31

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 4976617)
Pun eu ?! Ok! Dupa ce ghicitzi va dau link-ul de unde am luat poza :P

si linkul?
Ca eu vreau jantele alea, poate le vinde :D

240sx 15-05-12 18:32

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 5024361)
si linkul?
Ca eu vreau jantele alea, poate le vinde :D

http://www.tocmai.ro/dacie-tuning-4251632.html

florin_cars 16-05-12 13:43

Re: Joc interactiv: GHICEŞTE MAŞINA
 
ms ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning