Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 18-02-10 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100038)
cui ii este adresat postul?

mie ...normal :))))
Ma felicita pentru finalizare :)))

kidu2006 18-02-10 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100038)
cui ii este adresat postul?

Tuturor :)))) .. voua ma,zic eu;)
Mie oole alea de gaina imi plac prajite:)) astea ali mele sa fie mangaiate duios si blajin =))))00 in fine lasa ca stie ma Kimi cum sa faca!:))
Hai dreaq poznashi mici :)))

kimi 18-02-10 18:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3100067)
Mie oole alea de gaina imi plac prajite:))

Si alea de taran cum iti plac ???:lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 18-02-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am fost odata cu kimi la restaurant si eu mi-am luat o pizza iar el si-a comandat "una taraneasca ca a mea" si din greseala i-au adus tot pizza :))

Lucian_GXZ 18-02-10 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

kimi 18-02-10 19:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100249)
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

Nu-l duce capu, stai linistit....:lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 18-02-10 21:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3099870)
Ma *** pe pieptul tau..


@Bogdy : da bogdy cu bambus...Iau bambusul cu mana dreapta si te bat la funduletz...ce zici ?:lol:

Ahhh doamne ce minunatie de masaj :D ca tot suna bine am sa-i fac cadou Domnului GXZ un abonament lunar la tine Kimi sa-i aplici tratamentul asta zilnic inainte de culcare!

kidu2006 18-02-10 22:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3100249)
daca nu e ceva ironic sau vreo subtilitate ceva, multumim kid

Ma stii pe mine dubios?evident nu era ceva ironic! _|_
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3100304)
Nu-l duce capu, stai linistit....:lol::lol::lol:

Mai bine imi duci tu capu la gura ta uscata :)))

kimi 19-02-10 07:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3100924)
Ma stii pe mine dubios?evident nu era ceva ironic! _|_


Mai bine imi duci tu capu la gura ta uscata :)))

Mai bine iti duc gura ta la capul meu uscat..:lol::lol:
Gata hai sa incetam ca o tinem asa mult si bine...

daffy duck™ 19-02-10 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci dupa cum postati:lol:....nu sunteti sanatosi....nu vreau sa ma gandesc daca e sa va intalniti la o bere ce se poate intampla :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 19-02-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e.. nu ai prins tu in club formula de caterinca.. lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl + multi altii, chiar si hyena, vlad thn... :)) mama-mama ce iesea :))

kimi 19-02-10 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3101895)
e.. nu ai prins tu in club formula de caterinca.. lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl + multi altii, chiar si hyena, vlad thn... :)) mama-mama ce iesea :))

Vrooom Racing.......Ce vremuri....Ce oameni....Traim din amintiri...

Ar fi misto sa ne vedem intr-o camera la o masa (lake, maroo, racy, blondu, kidu, kimi, dima, valy xxl,lucian) cu camere si microfoane si sa stam vre-o 3-4 ore de vorba si de caterinca...

Sa vezi parodie ce iese difuzam la cinema filmuletul...sa vezi incasari ce avem :))..depasim AVATAR :lol:

daffy duck™ 19-02-10 09:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai hai....ce mai asteptati...faceti asta si va bagati si la video-chat :lol::lol::lol:

astia cu fizicul mai dezvoltat ca sa faceti repede bani :lol::lol::lol::lol:

kimi 19-02-10 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3101943)
va bagati si la video-chat :lol::lol::lol:


Vorbim cu Kidu si cu Blondu...Ne zic ei cum sa facem..:lol:

Lucian_GXZ 19-02-10 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) blondu cu pl lui mare si tatuata? esti nebun... cred ca stie juma de forum =)))))


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning