Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 23-02-09 00:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DRK rade,da el le face carlige de peste:???:,fuge cu ele in carca si le rupe pe genunchi :rolleyes2

Hyena 23-02-09 11:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aAHAHAHHAHa panarama de om ce esti ....

Chifla 23-02-09 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucica ai vb cu astia ma de fac layouts pt forum sa faca un smiley si pt tine how cute >>> :ihearu: <<< :twisted:

gxz >> :ihearu::ihearu::ihearu::ihearu::ihearu::ihearu:

DRK*DeSiGn 23-02-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prea mare panarama Kyd asta sa mor!

DRK*DeSiGn 23-02-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
remember this KYD-ule?

Lucian_GXZ 23-02-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:boxing::boxing::boxing::chain saw: :chainsaw::chainsaw::chainsaw:

Chifla, vrei sa-ti scot dintzii ca la sharpe cu batista? (pentru cunoscatori :) )

kidu2006 23-02-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2092843)
remember this KYD-ule?

Asa o scrie pe curu tau cand ne mai vdm:lol:
Chifla,foarte tare,il prinde pe Lucian:lol::lol:
Lucian ... defapt era asa "Chifla vrei sa-ti scot dintii ca la sharpe cu batista uda?" :)))

5nap 23-02-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba la salon deala se mai face?:))) k e mai combinatie primavara cu pisdele...colcaie hormonii in ele :))

BGY_Bogdy 23-02-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy cand are de gand sa puna si restu de poze care sunt facute de pe data de..cat o fii ea si RZW da domne ma duc eu le iau pe stick numai aburei si dureri de P...S in toate daca o sa ne doara pe toti asa unde ajungem la Morga?

gen.nu`i.panik 23-02-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce faceti nashilor ?

messi[ANR 23-02-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine nash

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdy te-ai enervat?

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bay papy vezi k te kutau ashtia prin ciorogarla.......ca cik vor nishte calashuri sa le returnezi plm..=))))

gen.nu`i.panik 23-02-09 23:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa bine ma mersi , spunele ca ii sun eu in 10 minute plm

DRK*DeSiGn 23-02-09 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
kimi la o varstam ai frageda.....pe vremea aia asta era poza de matrimoniale :D

kidu2006 24-02-09 01:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamne ce nas are,asta e poza de T.V. sa mor,si cu elevii aia in spate care traverseaza calea ferata ... intotdeauna stiam eu ca Kimi ascunde ceva:???:


Ascunde-ti copilu`,Kimi pedofilu` :???:


Sfat: Nu lasati niciodata un copil in preajma lui:rolleyes2

DRK*DeSiGn 24-02-09 02:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sursa pozei www.noidoi.ro

Chifla 24-02-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ma lucica ca e reusit zau portretu' mai bine de atat nici Pablo Diego José Santiago Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz Blasco y Picasso nu il facea, ce dracu ;)

:ihearu::ihearu::ihearu:

BGY_Bogdy 24-02-09 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu m-a nervozez ca nu vreau sa imi creasca tensiunea :))

BGY_Bogdy 24-02-09 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Daffy sa o stapanesti sanatos si fara incidente!

BGY_Bogdy 24-02-09 20:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
:) Cateva poze ..Lucica cand porneste masina in parcare ...Lucica pe afisul de pe bloc :D si multe altele Lucica stelistu :))

iulian.ghetto 24-02-09 21:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf..:lol:

kidu2006 24-02-09 22:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
super tare anuntul ala,dar se pare k nu stie ce o sa pateasca saracu ala pe seama la gluma aia..k evident este o gluma!
Iar despre Lucian nu pot sa zic decat sa l-au prins in toata splendoarea lui:lol::lol::lol::lol:


P.S.: Luciane,au muscat mana care i-a hranit ma:???:

DRK*DeSiGn 25-02-09 07:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adevarat,sa ne fie rushine :(

Lucian_GXZ 25-02-09 16:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa s-a intamplat din totdeauna... ghinionu lor ca imi sunt simpatici :)

DRK*DeSiGn 25-02-09 21:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shtim asta....te dreaq de simpatic

kidu2006 25-02-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2099697)
Asa s-a intamplat din totdeauna... ghinionu lor ca imi sunt simpatici :)

Mda...nush ce sa zic,ei te iubesc,tu ii iubesti pe ei .... cert este ca intotdeauna te-am suspectat de prea multa iubire...adica ca ti-au placut baietii ...................
Totusi imi pare bine ca acum ai curajul sa dai cartile pe fatza,este ok sa nu cazi prada replicilor invidioase Lucika

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 26-02-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea s-a schimbat, si odata cu ea.. si eu m-am schimbat... (cred :) )

DRK*DeSiGn 27-02-09 00:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce anume ai schimbat la tine?

5nap 27-02-09 01:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa citez un banc..."chilotii....cu aia de ieri :)) "

Lucian_GXZ 27-02-09 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2103941)
ce anume ai schimbat la tine?

Hai sa vorbim despre lucruri mai interesante, nu despre mine....

Tweety_rzw 27-02-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O ardeti domestic a?:lol:

Hyena 27-02-09 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea se vaita de criza financiara si pe voi va doare la supapa :)

Tweety_rzw 27-02-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lumea se mai vaită şi de femeii ,nu numai de criza financiară:lol:..
Nu-i aşa daffy?:lol:

DRK*DeSiGn 27-02-09 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) dubios este faptul k oricum o dam tot la daffy ajungem =)))

ghiszmo 27-02-09 15:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salutari lume!pana la urma se merge la craiova?daca da cand se pleaca si kt se da la inscriere?mai e o sapt si vad k nimeni nu sufla o vorba!salutari tuturor!:D

Hyena 27-02-09 15:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
yo unu am completat formularu si l am trimis mai agitati va si voi numai astepta ti mura in gura si de mers.... NORMAL CA MERGEM !!

ghiszmo 27-02-09 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aha!poi si care formular unde il completez?nu stiu!nenea nu da cu cicanu ca sunt si eu mik si ink nu stiu!:D si cand se pleaca?

RoByNeT 27-02-09 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca in seara asta o sa vorbim mai multe :) formularu ar trebuie sa fie pe thread acolo ... deci diseara ceva ceva ? :lol:

Hyena 27-02-09 17:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by ghiszmo (Post 2105288)
Aha!poi si care formular unde il completez?nu stiu!nenea nu da cu cicanu ca sunt si eu mik si ink nu stiu!:D si cand se pleaca?

da search aici pe 4tuning si scrie curse craiova sau legale craiova si vezi pe topic e si formularu si iti zice si unde sa il trimiti


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning