![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
DRK rade,da el le face carlige de peste:???:,fuge cu ele in carca si le rupe pe genunchi :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aAHAHAHHAHa panarama de om ce esti ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucica ai vb cu astia ma de fac layouts pt forum sa faca un smiley si pt tine how cute >>> :ihearu: <<< :twisted:
gxz >> :ihearu::ihearu::ihearu::ihearu::ihearu::ihearu: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
prea mare panarama Kyd asta sa mor!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
remember this KYD-ule?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:boxing::boxing::boxing::chain saw: :chainsaw::chainsaw::chainsaw:
Chifla, vrei sa-ti scot dintzii ca la sharpe cu batista? (pentru cunoscatori :) ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Chifla,foarte tare,il prinde pe Lucian:lol::lol: Lucian ... defapt era asa "Chifla vrei sa-ti scot dintii ca la sharpe cu batista uda?" :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba la salon deala se mai face?:))) k e mai combinatie primavara cu pisdele...colcaie hormonii in ele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy cand are de gand sa puna si restu de poze care sunt facute de pe data de..cat o fii ea si RZW da domne ma duc eu le iau pe stick numai aburei si dureri de P...S in toate daca o sa ne doara pe toti asa unde ajungem la Morga?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce faceti nashilor ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine nash
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy te-ai enervat?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bay papy vezi k te kutau ashtia prin ciorogarla.......ca cik vor nishte calashuri sa le returnezi plm..=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaaa bine ma mersi , spunele ca ii sun eu in 10 minute plm
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
kimi la o varstam ai frageda.....pe vremea aia asta era poza de matrimoniale :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Doamne ce nas are,asta e poza de T.V. sa mor,si cu elevii aia in spate care traverseaza calea ferata ... intotdeauna stiam eu ca Kimi ascunde ceva:???:
Ascunde-ti copilu`,Kimi pedofilu` :???: Sfat: Nu lasati niciodata un copil in preajma lui:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sursa pozei www.noidoi.ro
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ma lucica ca e reusit zau portretu' mai bine de atat nici Pablo Diego José Santiago Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz Blasco y Picasso nu il facea, ce dracu ;)
:ihearu::ihearu::ihearu: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu m-a nervozez ca nu vreau sa imi creasca tensiunea :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Daffy sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
:) Cateva poze ..Lucica cand porneste masina in parcare ...Lucica pe afisul de pe bloc :D si multe altele Lucica stelistu :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
wtf..:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
super tare anuntul ala,dar se pare k nu stie ce o sa pateasca saracu ala pe seama la gluma aia..k evident este o gluma!
Iar despre Lucian nu pot sa zic decat sa l-au prins in toata splendoarea lui:lol::lol::lol::lol: P.S.: Luciane,au muscat mana care i-a hranit ma:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
adevarat,sa ne fie rushine :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Asa s-a intamplat din totdeauna... ghinionu lor ca imi sunt simpatici :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
shtim asta....te dreaq de simpatic
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Totusi imi pare bine ca acum ai curajul sa dai cartile pe fatza,este ok sa nu cazi prada replicilor invidioase Lucika :lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lumea s-a schimbat, si odata cu ea.. si eu m-am schimbat... (cred :) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce anume ai schimbat la tine?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ca sa citez un banc..."chilotii....cu aia de ieri :)) "
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
O ardeti domestic a?:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lumea se vaita de criza financiara si pe voi va doare la supapa :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lumea se mai vaită şi de femeii ,nu numai de criza financiară:lol:..
Nu-i aşa daffy?:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))) dubios este faptul k oricum o dam tot la daffy ajungem =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salutari lume!pana la urma se merge la craiova?daca da cand se pleaca si kt se da la inscriere?mai e o sapt si vad k nimeni nu sufla o vorba!salutari tuturor!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
yo unu am completat formularu si l am trimis mai agitati va si voi numai astepta ti mura in gura si de mers.... NORMAL CA MERGEM !!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aha!poi si care formular unde il completez?nu stiu!nenea nu da cu cicanu ca sunt si eu mik si ink nu stiu!:D si cand se pleaca?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca in seara asta o sa vorbim mai multe :) formularu ar trebuie sa fie pe thread acolo ... deci diseara ceva ceva ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning