Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

blowwind 26-07-05 17:02

1 Attachment(s)
lonely...i am so lonely :(( :( :( :cry: :cry:

PYT 26-07-05 18:44

3 Attachment(s)
:o

sunwater 27-07-05 09:07

...
 
2 Attachment(s)
:wink:

sunwater 27-07-05 14:06

...
 
1 Attachment(s)
:roll: :twisted:

DVDValy 27-07-05 17:13

1 Attachment(s)
:lol:

SpeedeR 27-07-05 17:15

6 Attachment(s)
8)

Piry 27-07-05 22:01

1 Attachment(s)
navigaaaaaam si am dat peste un \"RAPPER\" now...LOL please... batic NIVEA ? dupa cum zice si descrierea pozei facuta de el, most wanted rapper ... die :/ ... lol

Mr.Nice 28-07-05 13:33

1 Attachment(s)
No turn here
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





PEACE
:peace:

AleXXL 28-07-05 22:53

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"sunwater\"
UMOR.. negru... :shock: :twisted:

facuta-n ADOBE ;)

NU e in Adobe :wink:
Masina chiar exista...
de multe ori am vazut`o...
\"La capatul drumului\" cik se numeste firma :lol:
aveam park si eu o poza...da` cu telu` :( ... las` ca o sa`i fac o poza cu aparatu` ... :wink:

Piry 29-07-05 10:20

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"sunwater\"
UMOR.. negru... :shock: :twisted:

facuta-n ADOBE ;)

apai la tine toates facute in adobe :) daca nu aflai de adobe puneai botu la tot? de exemplu faza cu masina funerara ii destul de credibila, esti prea paranoic :)

EvLSant0S 29-07-05 10:31

ba ..
se paote face si in adobe ?
DA .. se poate
punct.

EvLSant0S 29-07-05 10:58

2 Attachment(s)
International neozeelandez, amendat pentru ca a impuscat o foca
Andrew Hore, component al reprezentativei de rugby a Noii Zeelande, a fost amendat cu 1.400 de euro de un tribunal din Dunedin (Noua Zeelanda) pentru ca a impuscat o foca. Hore si doi dintre prietenii sai au fost denuntati la politie de Asociatia pentru protectia mamiferelor marine din Noua Zeelanda, pentru ca au ucis in mod deliberat o foca. Cei trei se aflau la bordul unei barci pescaresti cand au zarit foca odihnindu-se pe una din stancile de pe tarmul Noii Zeelande si au decis sa o omoare. Pentru fapta sa, sportivul ar putea primi una din cele mai mari sanctiuni dictate de Federatia neozeelandeza de rugby.

deci , avem asa ... un jucator de rugby ..
si o ........... FOCA ......

si acum vine intrebarea ..
CUM PANA MEA SA IMPUSTI O ..... F O C A ?

sunwater 29-07-05 11:00

...
 
LMAO :lol:

hasky 31-07-05 17:50

ete na alti impusca foci gratis , sa dai amenda ca a omorat o pe banchiza, nu mai stiu ce sa amendeze, ca din cunostiintele m,ele fociile nu sunt pe cale de disparitie chiar sunt cam multe asa ca propunerea mea este omoratii focii baietii....... hahaha glumeam , nu i normal sa omori nici un animal ca vb aia ........ e animal

FiReBuRn 01-08-05 01:05

1 Attachment(s)
:lol:

Alexutzzz 02-08-05 00:21

9 Attachment(s)
:D

Alexutzzz 02-08-05 00:25

8 Attachment(s)
scule de scule buhahah

Alexutzzz 02-08-05 00:27

poezie aia e mortala hahahaahahahohoohoh

Alexutzzz 02-08-05 00:30

6 Attachment(s)
sukare

sil4tuning 02-08-05 09:51

4 Attachment(s)
:arrow:

sil4tuning 02-08-05 09:59

4 Attachment(s)
:arrow:

orlando 02-08-05 21:28

9 Attachment(s)
semne ca nevasta vrea sa te omoare :lol:

EvLSant0S 03-08-05 01:19

semne ca nevasta vrea sa te omoare ..
si-mi arata un RUJ .. care de fapt e un cutitash ...
TE RUJEZI TATI ?!
Orlando ... :) cum e ?
ca pe mine unu m-ai cam bagat in ceatza

PYT 03-08-05 01:39

hahaha asta vroiam sa comentez si eu, dar m-am abtinut. si nu merge nici aia dinainte cu pistolu pe care scrie hairdryer, e valabil tot pt femei k doar nu om fi noi asa d prosti.. nu, orlando?

orlando 03-08-05 12:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
semne ca nevasta vrea sa te omoare ..
si-mi arata un RUJ .. care de fapt e un cutitash ...
TE RUJEZI TATI ?!
Orlando ... :) cum e ?
ca pe mine unu m-ai cam bagat in ceatza

ma problema e in felu urmator ca mai sunt si barbatzi care se rujeaza(transexuali)care sunt acolo la opera... :lol: :lol:
dar daca vrea femeia sa te faca si tu dormi si are doar posheta la ea si in posheta ruju cu culoarea sangelui...ce face zice dormi puiutz....dormi in veci...si te rujeaza pe la jugulara....
cam asa cred eu ca sta treaba...nu neaparat sa ti-o faci cu mana ta...

Pitu 04-08-05 14:05

cel mai frumos baiau din bucuresti
 
1 Attachment(s)
cel mai frumos baiau din bucuresti

Pitu 04-08-05 14:11

un filmulet super tare
 
1 Attachment(s)
un filmulet super tare

ct77pia 05-08-05 11:50

super il am si pe tel

soricelu 06-08-05 02:08

:arrow:
http://www.allfunnypictures.com/images/lock.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images/squirt2.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images/gocart.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images2/burgerdog2.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images/bigcart.jpg
http://www.allfunnypictures.com/imag...ralwonders.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images/coming.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images/headtoilet.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images2/service.jpg
http://www.allfunnypictures.com/images2/embarrass.jpg[/list]

soricelu 06-08-05 02:19

:arrow:
http://www.funnypictures.ws/albums/userpics/hugedog.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/u...ooShoePork.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/userpics/Explain.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/a.../mouseball.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/u...unny%20car.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/t...rtation/rv.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/t...n/trucktub.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/kids/playboy.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/sports/soccerjob.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/sports/headjob.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/s...crotchball.jpg
http://www.funnypictures.ws/albums/sports/bike.jpg

road_menace 06-08-05 08:19

e belea tare filmuletul
mai am si eu faze din filme prono .. da` nici una asa tare :D

ct77pia 07-08-05 13:12

1 Attachment(s)
nr de inmatriculare a unei femei

ct77pia 07-08-05 13:27

1 Attachment(s)
ce ziceti de astea?

ct77pia 07-08-05 13:28

1 Attachment(s)
aaaaaaaa

ct77pia 07-08-05 13:29

3 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaaa

blowwind 07-08-05 13:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ct77pia\"
nr de inmatriculare a unei femei

faza cu 24/7 am nteles`o...dar PMS ? wtf ?? :)

ct77pia 07-08-05 13:32

9 Attachment(s)
dasdasdasdasdasd

Psycho 07-08-05 20:37

deci pozele sunt super bestiale am ras de m`am cocoshat :))

road_menace 08-08-05 14:13

PMS= post menstrual syndrome a.k.a. boala vacii nebune in varianta umana :D

ct77pia 09-08-05 18:40

corect dar daca te aude jumatata ta feminica ca ai facuto vaca cred ca o sa mai vezi piz000a doar in poze :P


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning