![]() |
Re: Femeia ...
iti spun sigur k la 16 ani nu ti sepoate intampla mare lucru....dk nu are 16 impliniti atunci e nasol.....(din surse sigure)...;)
|
Re: Femeia ...
La ce sa combin o tipa de 16 ani (sa stau X luni cu ea pana se hotaraste sa se frece cu mine ??? in cazu in care mai e virgina). Oricum tot nu as combina una de 15-16 ani ca nu o duce capu la 2 m in fatza ochilor (nu toate suna la fel ma refer la celelalte 90%) Ce ai putea discuta cu o fata de 16 ani ??? prea multe nu (in primu rand ca nu are libertate de la parintzi,vrei sa o iei cu tine la munte 2-3 zile si itzi zice ca nu o lasa masa cu tasu si itzi vine sa-ti dai pumni singur pt ca tu vrei sa mergi si esti solo mai ales daca preteni tai is cu femeile dupa ei ) Asa ca mai bine una mai mare cu care ai ce vb si o lasa masa cu tasu sa mai uble si ea pe la munte sau la mare nesupravegheata de ei (in cazu in care are fata peste 21-22 ani si are parinti cu capu pe umeri) !
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Hahaha...
Ea zice ca sunt obsedat si defect. Si stiu pustoaice de 19 ani care ar putea sa-i dea lectii.... |
Re: Femeia ...
Pentru mine nu prea conteaza varsta, ci mai mult ce-i in cutie, dar sincer sa fiu, prefer maturitatea si experienta de viata, decat ***aiu', placerea, in general. Placere poti sa ai atat cu una de 19 ani, cat si cu una de 30, dar este o mare diferenta intre cele 2!
pheerya: nu ma consider nicidecum defect; era o aluzie la mesajul lui bluey! :wink: |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Hai s-o spun altfel: daca la 20 (respectiv 27) de ani stai cu o tipa de 32, nu inseamna ca esti defect! :P |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
Gata!! next flower :) |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
16 Ani E Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee La Mine Avea 13 Ani .... Libertate Dulce Libertate
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
Asta a mea are 16 ani si nu ii sunt tata... Cel putin eu asa stiu :lol: |
Re: Femeia ...
revenind la topic...
spuneti, cum ati defini femeia? o... corvoada? o... placere? o obligatie? o necesitate? o dorinta? u name it... |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Una e sa definesti femeia pe care o doresti si una e sa definesti femeia :)) Oricum o necesitate ma refer ca nu poti traii fara femeie decat daca esti homo :))
|
Re: Femeia ...
Quote:
Raman doar la placere deocamdata. |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Febra e de vina ! :lol:
|
Re: Femeia ...
Quote:
Cu femeia ai rezolvat ceva??In ce stadiu esti? |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
nu era asta ideea neaparat...dar poti sa pui si asa problema...oricum obligatiile apar dupa ce relatia devine ca de cat mai serioasa...tre sa te implici la un moment dat...ca doar nu stai asa toata viata...baietelu' lu' mamica:-)
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
asa ma intrebam si eu, da' nu... baietelul lui mamica, ci doar... de capul meu asa... la 26 d anisori nu vad niciun motiv sa fie altfel :D:D
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning