Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 23-05-09 23:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
il vazui si asta seara ,se uita lumea facea poze...are motor de 2.8 parca 180 hp hidramata ,parca asa am inteles...

crissti_d 29-05-09 16:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ba frate am si eu un prieten are o vectra b facelift care vrea sa se bage la voi in club....cum face???

GTXR 29-05-09 17:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Care club ? SNR?

bikks 29-05-09 17:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A.S Raiderii cumva ? :)))

GJ 64 GAB 07-06-09 20:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1212288)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

Asta am vazut-o si prin Motru...

GJ90SSS 19-07-09 21:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
.....

GTXR 19-07-09 21:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stiu masina ,e frumoasa,da parca nu mai ai jantele astea pe ea acuma ? Cati cai ai 160/Am venit o data la tine sa ma uit la jantele pt ford...

GJ 64 GAB 30-07-09 14:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
BMW-urile, sunt din Motru, Lamborghini ala l-am vazut la RAR la Tg-jiu!...

Sasha 30-07-09 15:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce kitsch e ala cu numere de Germania:|

LOU a fost a lu' Arin (sau mai e:?), mai detine un A6 si un TT ...

GJ 64 GAB 30-07-09 15:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2523037)
ce kitsch e ala cu numere de Germania:|

LOU a fost a lu' Arin (sau mai e:?), mai detine un A6 si un TT ...

LOU-ul e de 6 ani in Motru, a fost a lui Tabacu, apoi l-a dat pe un Tigra, arata super bine acum si are numarul GJ 82 TAB!...

Sasha 30-07-09 15:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cand avea nr LOU a fost a lui Arin;) dupa nu stiu povestea masinii...

GJ 64 GAB 30-07-09 15:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Am inteles ce ai vrut tu sa zici, eu ziceam ce s-a mai intamplat cu el intre timp!... Oricum acum a picat pe maini bune, cat a fost la tabacu era cazut ca isi batea ala joc de el! Acum l-a cumparat un baiat care se pricepe la masini, si la adus pe linia de plutire, am inteles ca i-a dat de la 0 km/h pana la 220 km/h fara probleme dupa ce l-a facut!... O sa incerc sa-i fac niste poze sa vedeti cam cum arata acum!

Sasha 30-07-09 15:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2523130)
Am inteles ce ai vrut tu sa zici, eu ziceam ce s-a mai intamplat cu el intre timp!... Oricum acum a picat pe maini bune, cat a fost la tabacu era cazut ca isi batea ala joc de el! Acum l-a cumparat un baiat care se pricepe la masini, si la adus pe linia de plutire, am inteles ca i-a dat de la 0 km/h pana la 220 km/h fara probleme dupa ce l-a facut!... O sa incerc sa-i fac niste poze sa vedeti cam cum arata acum!

detalii tehnice despre masina ai/stii?!

GJ 64 GAB 30-07-09 15:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Momentan, nu!... Dar o sa ma interesez si o sa-te anunt intr-o zi, doua!

crissti_d 02-08-09 00:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
MG ZR160

TOxico 24-10-09 02:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Va anunt ca a aparut o noua Super Masina in orasul de pe Jiu.

Este un Maserati GranTurismo S Automatic ,apartinand Domnului Habitu binenteles.

Staticyoo 24-10-09 11:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vazut placut ..respect
astept un m3 series ... " sportivi " sunt beeemeri :P haha

manu_96xls 24-10-09 11:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A fost un M3 E46 cāteva săptămāni, după l-a vāndut.:)
Sunt ceva poze mai īn spate...

Staticyoo 24-10-09 11:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ala rosu de maramures .... daca zici de ala il stiu
vreau ceva sa ramana la noi :D nu sa plece la altii
asa ca Vand rinichi si plaman ca mai am nevoie de 7 mii de euro si un M ramane la noi ..pana atuncia pacat ca nu avem INCA

manu_96xls 24-10-09 11:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
De ăla zic, și mai e și M-ul RSU, uitasem de el, și chiar a rămas la noi.:-P

Staticyoo 24-10-09 11:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pt noi tot E 46 ramane adevaratul M new M "nu place" e frumos dar parca nu mai e M

paul11pap 24-10-09 19:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
m3 e92 > m3 e46

rozynel 06-11-09 21:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a mai aparut un FORD MUSTANG CABRIO rosu ...

astazi a venit cu el dinafara :D

manu_96xls 08-11-09 19:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Seat Leon portocaliu.;) Foarte frumos!

blad 08-11-09 19:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by rozynel (Post 2786096)
a mai aparut un FORD MUSTANG CABRIO rosu ...

astazi a venit cu el dinafara :D

E de mult mustangu ala..
E din Craiova, se chinuie sa-l vanda
Baiatu ala imi aducea mie accesorii din state.. pt. a mea..

Rave 09-11-09 02:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2790735)
Seat Leon portocaliu.;) Foarte frumos!

e cupra

manu_96xls 09-11-09 11:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Știu, știu.:-P

GJ 64 GAB 09-11-09 14:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2792441)
Știu, știu.:-P

Cu inscripţii de la Llumar pe el?...

manu_96xls 09-11-09 16:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu, confunzi mașina. E portocaliu ăsta, simplu, probabil singurul cupra și pot să spun că trage extrem de bine. Nu e deloc țipător, e simplu dar superb.:)

rozynel 10-11-09 16:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2790738)
E de mult mustangu ala..
E din Craiova, se chinuie sa-l vanda
Baiatu ala imi aducea mie accesorii din state.. pt. a mea..

Din cate am inteles eu la adus acum cateva zile... Poate ca e altul s-au poate am inteles eu gresit ,

sony_cristi 12-11-09 16:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aveti multe masini frumoase la Targu jiu:D Bravo!!:D

GJ 64 GAB 12-11-09 16:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sunt mult mai multe decāt sunt aici precizate!

lowrider.STi 14-11-09 14:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ford Focus RS verde, numere de germania...am apucat sa-i fac o poza dar nu am cablu de date la mine...duminica seara pun si poza :D

TheFasterMan 18-11-09 16:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 1854980)
Aici avem un Citroen C4 1.6 hdi resoftat la DIMSPORT ce dezvolta undeva la 140-150 cp si un cuplu de 320 nm. Masina are admisie directa , evacuare completa , discuri brembo. Lupul in piele de oaie :twisted:

C4-ul asta l`am vazut ieri prin brasov...in sensul giratoriu de la Mc`Donalds...apropiere de carrefour:D

GJ 64 GAB 18-11-09 17:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Mi s-a părut drăguţă...

Scuze pentru claritatea pozei... :)

confuzzling 19-11-09 17:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2818690)
Mi s-a părut drăguţă...

Scuze pentru claritatea pozei... :)

:-o de cand nu am mai vazut-o, am crezut ca nu mai exista :)

GJ 64 GAB 19-11-09 17:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Există există... īncă există... am făcut mai multe poze dar nu ştiu pe unde le-am băgat!

wolverine 20-11-09 22:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si masina chiar a intrat in reparatii, o sa revina in fortza! momentan s-a lucrat la partea electrica pt ca avea ceva probleme, trebuie sa-i puna si suspensia sport, si un kit de ambreiaj pt ca vechiul...l-am bulit eu :">

confuzzling 21-11-09 01:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2824299)
si masina chiar a intrat in reparatii, o sa revina in fortza! momentan s-a lucrat la partea electrica pt ca avea ceva probleme, trebuie sa-i puna si suspensia sport, si un kit de ambreiaj pt ca vechiul...l-am bulit eu :">

da' e ceva de capu ei asa ? poate ceva ?

GTXR 21-11-09 11:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2824544)
da' e ceva de capu ei asa ? poate ceva ?

da frate are potential ,bine creme nu prea a mai bagat bani in ea a lasato sa pice ,dar daca baga bani acuma o sa iese ceva ,masina are motor turbo-benzina deci...face 0-100 cam in ~7.5 sec ,deci ceva e de capu' ei ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

- Copyright 2026 4Tuning