![]() |
Re: Roman
10-11-12 aprilie, 4tuning days :)
|
Re: Roman
Prezent acolo!!! In ce calitate nu stiu inca ;)) :-"
|
Re: Roman
anul asta lipsesc:(...tot felul de probleme criza, bacul..
bogdane sa faci poze... |
Re: Roman
Unde are loc ? Se aduna lumea sa mergem in gasca mai multe masini ?
|
Re: Roman
Bucuresti, romexpo
|
Re: Roman
oooo numai bine, chiar in fata facultatii mele :D
|
Re: Roman
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...
|
Re: Roman
Quote:
Esti si u la RAU ? |
Re: Roman
DA....anu 1 la IM :)
|
Re: Roman
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Bine ai venit.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
aseara anins putin si am iesit si eu la o tura cu frana de mana in parcare la kaufland:D:D a fost demential:shock::shock::D |
Re: Roman
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao
|
Re: Roman
Nu nu-s ala cu care a fost wrc la gratar, dar suntem colegi d lic ... ;)) si da am o skoda fabia sedan din 2006 :D
|
Re: Roman
Quote:
ai fost aacsa week end'ul asta si n'ai zis nimic?:S |
Re: Roman
N'am avut timp de nimic ;) de asta nu am zis nimic...next time ;)
|
Re: Roman
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Ce'ati facut ma nebunilor...ce mai e pe acasa? Va tineti de prostii eh?? Las ca vine tata vostru :)) ce dor imi e de masina....nu aveti voi idee...
|
Re: Roman
Da ce intrunire a fost azi pe aici prin jur ca am vazut o gramada de masini tunate cu numere de iasi,suceva se duceau in colo inspre pod Piatra sau Bacau :-?
|
Re: Roman
Da....astazi se lanseaza oficial revista NSL!!!...la Piatra Neamt :)
|
Re: Roman
Aaa...am vazut niste pisicute frumoase,un R32 mai multe :)
|
Re: Roman
acum am ajuns si eu acasa, ce sa zic:-)a fost HAOS:):lol:
masini absolut dementiale, in special iasul cu cateva pisici superbe si un m3, deasemenea suceava onesti bacau, |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
da la o adik d la doi magari pana la tosca c are??:))
|
In ordinea asta de idei... tot centru e o posibilitate... ar mai fi si partea de centura dupa rond inspre balcescu(cu toate ca drumul acolo nu prea e ok).. si mergeam noi mai demult undeva prin horia pentru playere... la vama faci stanga si pe-urma dreapta... dar pe acolo e si mai complicat..
Btw... multam morpheus pentru "heads-up"... adevaru' e ca s-au mai inmultit curcanii prin oras lately.. se vede ca e criza si nu mai pot face rost de bani asa usor :lol: |
Re: Roman
Vad ca aici nu mai misca nimic.Poate mai deschid un subiect de discutie :) Ati vazut ce masini au aparut in oras ?:O Nissan 200SX S14,Hummer H2 cu jante crom pe 20 si ceva,Honda Integra,un Golf 3 cu badboy frumos tare,daca ati mai vazut voi ceva poate mai vorbeste lumea si pe aici :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Nu e golfu lu anania,era un taran cu el :)
|
Re: Roman
era un golf 3 albastru .. cabrio.. cu badboy look ?!?
|
Re: Roman
Nu era cabrio,era cam coshcovit :)
|
Re: Roman
ai zis ca e frumos :))) acu zici ca e coshcovit ? :)))
|
Re: Roman
Era frumos facut,dar nu era ingrijit./..
|
Re: Roman
Trebuiai sa aduci repede o galeata cu apa si un burete ... si il ingrijeai tu ! :lol:
|
Re: Roman
Daca era al meu da :)
|
Re: Roman
Da poze ceva? cu masinile alea tari?
|
Re: Roman
Nu am apucat sa fac poze...am trecut pe langa ele,daca am sa le mai vad am sa fac :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning