Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

aleks 14-02-09 15:08

Re: Roman
 
10-11-12 aprilie, 4tuning days :)

morpheusmaster 14-02-09 19:19

Re: Roman
 
Prezent acolo!!! In ce calitate nu stiu inca ;)) :-"

26WRC 15-02-09 11:31

Re: Roman
 
anul asta lipsesc:(...tot felul de probleme criza, bacul..
bogdane sa faci poze...

h3rodot 18-02-09 19:06

Re: Roman
 
Unde are loc ? Se aduna lumea sa mergem in gasca mai multe masini ?

26WRC 18-02-09 20:08

Re: Roman
 
Bucuresti, romexpo

h3rodot 18-02-09 20:36

Re: Roman
 
oooo numai bine, chiar in fata facultatii mele :D

morpheusmaster 18-02-09 21:30

Re: Roman
 
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...

h3rodot 18-02-09 22:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2079683)
Vezi daca nu treci pe acolo :)) La ce sectie esti herodot...

Relatii comerciale financiar bancare interne si internationale ....pfff... lung titlu :lol:

Esti si u la RAU ?

morpheusmaster 18-02-09 22:47

Re: Roman
 
DA....anu 1 la IM :)

06BEY@Ecko 21-02-09 19:23

Re: Roman
 
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

buddy_lexx 21-02-09 22:20

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2088186)
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

bine ai venit! spor la postat si asfalt uscat!

h3rodot 22-02-09 02:42

Re: Roman
 
Bine ai venit.

morpheusmaster 22-02-09 03:57

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2088186)
sal lume abia am intrat si eu pe acest forum si sper sa fie destul de interesant ... :D in curand voi incepe sa postez si niste poze cu masina mea si incet incet am sa ajung sa inteleg mai bn cum functioneaza forumul asta :D

Welcome aboard :) Ai o bora? :D Ne stim? :D am impresia...

26WRC 22-02-09 08:11

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2089046)
Welcome aboard :) Ai o bora? :D Ne stim? :D am impresia...

are fabia:D
aseara anins putin si am iesit si eu la o tura cu frana de mana in parcare la kaufland:D:D a fost demential:shock::shock::D

morpheusmaster 22-02-09 10:59

Re: Roman
 
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao

06BEY@Ecko 23-02-09 20:47

Re: Roman
 
Nu nu-s ala cu care a fost wrc la gratar, dar suntem colegi d lic ... ;)) si da am o skoda fabia sedan din 2006 :D

26WRC 23-02-09 21:47

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2089375)
Ahaaaaaaaa...e baietasu de ai fost cu el la gratar? :) Si da....a nins...dar eu ciuci seic...:) dar totul am condus...Octavia si Spark :D :D :D nu ma plang...ceao

care gratar coane? ma bagi la parnaie nevinovat?:lol::lol:
ai fost aacsa week end'ul asta si n'ai zis nimic?:S

morpheusmaster 24-02-09 11:01

Re: Roman
 
N'am avut timp de nimic ;) de asta nu am zis nimic...next time ;)

06BEY@Ecko 27-02-09 22:37

Re: Roman
 
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D

26WRC 27-02-09 22:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2106386)
Frumos tare podu ala d la horia wrc ;)) tot sa mai fie ca in seara asta :D

da fratica:-) a fost bine bine :D:Dsa tot fie:lol:benzina si tot ce trebuie ca senzatii tari ai si cu 60-70 cp:D misto romanul de facut haos ca pe pod de n'ar fi atatia militieni pe strazi...

morpheusmaster 27-02-09 22:53

Re: Roman
 
Ce'ati facut ma nebunilor...ce mai e pe acasa? Va tineti de prostii eh?? Las ca vine tata vostru :)) ce dor imi e de masina....nu aveti voi idee...

VladM 01-03-09 12:08

Re: Roman
 
Da ce intrunire a fost azi pe aici prin jur ca am vazut o gramada de masini tunate cu numere de iasi,suceva se duceau in colo inspre pod Piatra sau Bacau :-?

morpheusmaster 01-03-09 12:10

Re: Roman
 
Da....astazi se lanseaza oficial revista NSL!!!...la Piatra Neamt :)

VladM 01-03-09 12:11

Re: Roman
 
Aaa...am vazut niste pisicute frumoase,un R32 mai multe :)

26WRC 01-03-09 16:11

Re: Roman
 
acum am ajuns si eu acasa, ce sa zic:-)a fost HAOS:):lol:
masini absolut dementiale, in special iasul cu cateva pisici superbe si un m3, deasemenea suceava onesti bacau,

Undying_Renault 01-03-09 23:11

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2106420)
da fratica:-) a fost bine bine :D:Dsa tot fie:lol:benzina si tot ce trebuie ca senzatii tari ai si cu 60-70 cp:D misto romanul de facut haos ca pe pod de n'ar fi atatia militieni pe strazi...

Unde pe pod?pt. liniute?.. e cam aiurea acolo... noi incercam(eu si tzg@) la liceul 4 in fata... e asfaltul ca lumea si nu prea e garda pe-acolo...

morpheusmaster 01-03-09 23:16

Re: Roman
 
Quote:

Unde pe pod?pt. liniute?.. e cam aiurea acolo... noi incercam(eu si tzg@) la liceul 4 in fata... e asfaltul ca lumea si nu prea e garda pe-acolo...
I'am zis si eu de liceul 4...&shit...stie stie...dar vezi ca si acolo mai sta garda...ai grija ca nu e foolproof ;)...

06BEY@Ecko 02-03-09 09:16

Re: Roman
 
da la o adik d la doi magari pana la tosca c are??:))

Undying_Renault 02-03-09 10:03

In ordinea asta de idei... tot centru e o posibilitate... ar mai fi si partea de centura dupa rond inspre balcescu(cu toate ca drumul acolo nu prea e ok).. si mergeam noi mai demult undeva prin horia pentru playere... la vama faci stanga si pe-urma dreapta... dar pe acolo e si mai complicat..

Btw... multam morpheus pentru "heads-up"... adevaru' e ca s-au mai inmultit curcanii prin oras lately.. se vede ca e criza si nu mai pot face rost de bani asa usor :lol:

VladM 16-03-09 22:03

Re: Roman
 
Vad ca aici nu mai misca nimic.Poate mai deschid un subiect de discutie :) Ati vazut ce masini au aparut in oras ?:O Nissan 200SX S14,Hummer H2 cu jante crom pe 20 si ceva,Honda Integra,un Golf 3 cu badboy frumos tare,daca ati mai vazut voi ceva poate mai vorbeste lumea si pe aici :)

scturoag 17-03-09 13:34

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2154534)
Vad ca aici nu mai misca nimic.Poate mai deschid un subiect de discutie :) Ati vazut ce masini au aparut in oras ?:O Nissan 200SX S14,Hummer H2 cu jante crom pe 20 si ceva,Honda Integra,un Golf 3 cu badboy frumos tare,daca ati mai vazut voi ceva poate mai vorbeste lumea si pe aici :)

Golf3 Badboy look si ce mai are ii a lu' Anania .... si H2 are pe 24 jantele ... daca nu ma insel ... sau pe 22 ... 200SX si Integra nu le-am vazut ... poate faci rost de niste poze :D

VladM 17-03-09 18:12

Re: Roman
 
Nu e golfu lu anania,era un taran cu el :)

scturoag 17-03-09 18:14

Re: Roman
 
era un golf 3 albastru .. cabrio.. cu badboy look ?!?

VladM 17-03-09 21:18

Re: Roman
 
Nu era cabrio,era cam coshcovit :)

scturoag 17-03-09 21:25

Re: Roman
 
ai zis ca e frumos :))) acu zici ca e coshcovit ? :)))

VladM 17-03-09 21:27

Re: Roman
 
Era frumos facut,dar nu era ingrijit./..

scturoag 17-03-09 21:42

Re: Roman
 
Trebuiai sa aduci repede o galeata cu apa si un burete ... si il ingrijeai tu ! :lol:

VladM 18-03-09 13:31

Re: Roman
 
Daca era al meu da :)

Ali_ump 18-03-09 13:38

Re: Roman
 
Da poze ceva? cu masinile alea tari?

VladM 18-03-09 15:27

Re: Roman
 
Nu am apucat sa fac poze...am trecut pe langa ele,daca am sa le mai vad am sa fac :)


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning