![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
las' ca'l prind eu pe zyz ... data viitoare lasam loc de tir :twisted: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
P.S.: svz, nu s-a legat nimeni de tine. Au mai fost situatii cand am fost aproape de a fi pacaliti de replici aproape fidele, si in general copii de M-uri. Nu-i problema. La final, ramane doar placerea de a purta o conversatie pe acelasi subiect si-anume pasiunea pe care o impartasim ;). |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Magnum:twisted::twisted::twisted:.I'am dat un resize.......:rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
a mai fost postat:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
CL 63 AMG in Pacurari la Petrom,fara poze.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ieri am vazut lexus is-f alb :>
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
:???:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina observ ca si-a luat concediu ;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Lexusul e al lui Gabi Manolache, seful de la Toyota. Faina rau masina, tre sa vad cu ce santajez sa ma fac cu un drive :D
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
3 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
normal ca au fost altii, nici nu aveam pretentii la "virginitatea" ei :P
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nasol ca acei"altii" nu prea stiu sa ii dea in pedala! Nu cred ca a fost si Narcisoi pe acolo :D
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut azi in trecere un morgan rapanos rau :)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
l-am vazut pe pacurari cand veneam acasa... mai exact intre era si pod pacurari :)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
...scuze de calitatea pozelor :P
am sters eu pozele cu VW G6, pt ca nu e o masina "tare", e doar noua |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
stai ca acusi pleaca limuzina spre piata unirii ... :woowoo:tare .. bv
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
:))) limuzina mai asteapta pana la primavara cand o sa-l scoata pe strazi :>
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
E diferita grila din fata,era o editie limitata cu grila asta,m-am uitat pe internet si editia limitata are o placuta pe bord,asta nu avea nimic.Ma rog... stiu ca s-a mai discutat despre el.Mi-e dor de un post de-al lui Crys'...ce ai patit de nu mai postezi:sad::sad:.?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
foarte frumoase masinle din iasi.....am avut ieri niste treaba prin iasi si am vazut un dodge ram srt10, un bentley continental flying spur si un maserati grand turismo:X
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai dreptate in Tatarasi am vazut...dar am vazut doar 2 din ele....dodge'ul l'am vazut in Tudor
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Bentley Continental GT negru cu numere rosii de Iasi,azi la 14:56 pe Copou!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu ma credeti ce masina am vaz azi. Am ramas cu gura cascata. Toyota Supra cu numere de Anglia la Autocenteru din Alexandru. Era in trecere pe-acolo. N-aveam nimic sa-i fac poze. Se auzea nu bine...foarte bine si era condusa de o gagica bruneta (cam rebela parea ea deh...la ce masina avea).
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Noul Mitzu Eclipse in parcare la Mall ...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
avem masini misto p'acilea, asta este:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Va spun doar atat..daca vedeti un F430 negru mat ..sa nu credeti ca a mai aparut un Ferrari..si apropo..jumate de F430 negru mat si jumate rosu...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Era bine daca era 50/50...:rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Poate ca il face tot..in primul rand eu stiu ca nu ai voie sa aduci nici o modificare unui Ferrari fara acordul lor..cine stie ce e in capul lui..oricum..din lateral..cand vezi portiera,aripa,pragul negru matt..arata bine..dar..tot mai bine ii sta rosu!Stiam ca F430'urile negru mat sunt de la Tunero..dar nici gand......
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
proprietarul n-are minte;) ... intr-un final pt mine a rezultat un Kitsch la partea vopselei ....
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning