![]() |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
6 Attachment(s)
aztazi seara am facut cateva poze .mai sunt niste maruntisuri de reglat pe la bord dar in principiu e finalizata lucrarea si nu pot sa va spun decat ca sunt mandru de ce am realizat . si nu pot sa zic doar un lucru MASINA TREBUIE VAZUTA LIVE.
a fost ultima mea lucrare in pro street tuning .a fost o hotarare grea de a parasi ce am promovat atata timp. noua firma se va numii PRO TUNING, si in curand deschid topicuri noi cu lucrarile mele cu respect robert. |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
deci am ramas masca!! e superba Roby! no comment.foarte tare !!!!
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Mie unu' nu imi place consola,butoanele alea par imprastiate pe acolo daca le faceati mai grupate si aranjate frumos aparea mai bine...si mare atentie la detali.Numai bine...
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
din partea MEA a iesit BETON RAU ! acum sa vedem ce spune si proprietarul ... el trebuie sa fie multumit :) si abia astept sa vad masina la ct :)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Robi...cine ce poate sa mai zica ceva...esti artist! :)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
daca sunt obosit si nu scriu bine sa-mi corecteze un moderator asta e am 8 clase facute .mie personal nu-mi place ai ceva impotriva?
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
intradevar e superb interioru dar eu am o curiozitate
cum pielea mea iesi din masina asta ??? |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
prea adevarat :o...totusi...sir nenea are dreptate...cum deschizi usa,ca doar nu stai mereu cu mana pe telecomanda...
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
sunt geamuri electrice ,deschideri de usi, incalziri in scaune ... |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
sper ca viitor sa schimbe butoanele cu unele care se potrivesc cu designu interiorului...oricum jos palaria pentru ce a facut robert si marin...nota 10 cu felicitari...;)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
frumos, cu stil facut interiorul...
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
frumos roby ..abia astept sa il vad live
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
NU e cuvinte. Bravo ne-ai uimit din nou.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
:yikes:Asta nu mai e logan e Ozn in toata regula:DRespect pentru ce a-ti facut!
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Roby, nu te-ai gandit sa le pui deasupra monitorului si sa le ascunzi in spatele uui planou, sau tot asa, pe laterale, dar ascunse...
In lateralele schimbatorului, pt k am vazut k in spatele lui nu prea aveai loc... nu stiu, intr-un fel in care sa fie ascnuse... Oricum ceea ce ai facut tu aici e absolut fantastic, felicitarile mele si pt tine dar si pt marian, care a avut rabdarea si curajul. Suntetzi demni de toata lauda, dar asta dupa ce terminatzi si cu motorul:P |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
ai de capu meu... :| e BOMBA masina...spor in continuare...toate cele bune ! ;)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
felicitari ...arata superb...bafta in continuare...sincer as fi fost curios cum ar fi aratat cu un kilometraj digital gen citroen C4 asa...
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Nu stiu daca era necesar chiar sus, dar undeva in consola centrala cred ca se putea gasi loc pt un panou ascuns... :-?
Daca stiam iti desenam eu unul si iti trimiteam pozele |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
mai baieti multumesc pt. sfaturi dar voi daca aveti impresia ca eu circul cu masina prin desert si nu prin vacarmul care este acum in trafic,va inselati.Cum puteti sa va ganditi ca de cate ori vreau sa deschid un geam,sa pornesc un ventilator,sa deschid o usa,etc.etcfiind in trafic, sa tot caut butoanele pe nu stiu unde prin tavan sau prin alte locuri ascunse. Nu cred ca este asa greu de inteles ca masina asta circula toata ziua,si nu este o masina numai pt. expozitii.In ce privesc butoanele(amplasarea si modelul lor) sant perfect de acord,dar astea au fost disponibile in acest moment.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
A iesit super frumos interiorul, si culoarea pielii cu care e tapitata e frumoasa, e o combinatie de culori elegante.Imi place
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
1 singur cuvant.Unicat si ff frumos
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
PS: Buna treaba a facut ROBI !! :-P;) |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
foarte tare chiar belea bravo tie ai arataT ce se poAte face CU un logan
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Foarte frumos interiorul bv .
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
poate este interesat cineva de vechiul interior scaune si banchete din piele cu incalzire. 0743018191.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
poze in pag.8 si 14
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
Quote:
Robi, dak vreodata esti in pana de idei, da-mi un semn, k yow mereu am multe...da nu stiu dak sunt bune sau rele:D |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Este ceva unic..asta este foarte bine..nu ma lua in nume de rau ..pacat ca nu ai gasit alt tip de butoane...dar nici aruncate acolo nu sunt...sunt dragute dar se puteau si mai dragute...dar daca zici ca asta a fost pe moment..asta e sa o stapanesti sanatos si ai grija pe unde mergi cu ea :rolleyes2 ca doar esti in ROMANIA! ! !:!:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
poate ca noi comentatorii stiim multe....dar cei care chiar stiu, au observat eforturile facute de marin&roby ....eu am cam vazut bravo lor ...chiar este cea mai frumoasa dacia logan din se.eu.(app lucrez shi io in tuning ....vest tuning...) am facut si noi loganuri... dar cu nad..ul ...........? il stiu bine pe marin ,cu ambitia +potentialul lui o sa ajunga departe pt.ca in baia mare chiar se face tuning.felicitari!!!!!!!
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
foarte frumoasa masina live,mai ales interiorul dar parca numi plac unele lucruri la el, totusi frumos ceva planuri pe viitor sau e gata? |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
la cati bani s-a ridicat asa cv ? presupun k foarte mult
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Extrordinar Loganul, daca i se mai poate spune asa, si mai ales toata povestea lui (de aici de pe forum - am citit toate cele 45 de pagini - cu neintelegeri, cu carcotasi, cu clacari din cauza stresului, la unmoment dat nici nu mai stiam cum se cheama firma pro street sau pro tunning - am vazut si pe discovery unele povestiri asemanatoare - dar pana la urma cu HAPPY END spre bucuria noastra a publicului si spre mandria propietarului). Apropos, n-o botezati cumva? Spargem o sampanie ca la vapoare?
Si acuma ca sa fiu si eu carcotas :) : Ati renuntat de tot la airbaguri? Daca e asa, nu contest calitatile de sofer ale domnului Marian, dar parca si siguranta e importanta pe undeva chiar daca masina nu e facuta sa fie lovita, mai ales daca e in plan si o bomba de motor de peste 200 CP. Si inca ceva: butonul de aer conditionat unde e? Sau n-are? |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
toata investitia a ajuns la 10500euro aproximativ si 14 luni de stat pe dreapta
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
inca un logan...sincer decat sa detin o masina de 20.500 euro...mai bine detin loganul tau!
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Salutare!
Am un logan pick-up si as vrea sa-l aranjez un pic. Ce idei imi dati? As vrea sa arate putin altfel dar nu prea strident. Ceva deosebit |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Oricum mult mai bine decat ce propunea Elia acu vreo 3 ani la 25 000 de euro.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning