Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Cubanez84 25-10-09 23:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
2 Attachment(s)
Sunt mandru sa va anunt ca GRECU (SEJ) A CASTIGAT LA CURSA DE DUMINICA LOCUL 2 LA GRUPA S1.MAXIME FELICITARI SA SA AI PARTE NUMAI DE VICTORII.BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SEJ SI LA MAI MULTE CUPE

Ai vazut daca nu iti schimbam eu bujiile numai castigai trebuie sa faci cinste8)

vad ca nu merge poza poate ne ajuta geox cu o redimensionare........

SEJ 26-10-09 01:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Cubanez84 (Post 2750771)
Sunt mandru sa va anunt ca GRECU (SEJ) A CASTIGAT LA CURSA DE DUMINICA LOCUL 2 LA GRUPA S1.MAXIME FELICITARI SA SA AI PARTE NUMAI DE VICTORII.BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SEJ SI LA MAI MULTE CUPE

Ai vazut daca nu iti schimbam eu bujiile numai castigai trebuie sa faci cinste8)

vad ca nu merge poza poate ne ajuta geox cu o redimensionare........

Mersi frate :-)

magnifiqo 26-10-09 08:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bv colegu,felicitari pentru cupa. Poate pe viitor o sa fiu si eu mai bun,oricum sunt multumit de rezultatul meu. Bv inca o data.

Eugen_TL 26-10-09 09:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
1 Attachment(s)
:) 8)

parca scrie loc 1 ... sau au fost mici incurcaturi?

MauS 26-10-09 09:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari omule ;) Locul 2, grupa grea, nu-i de colo :)

SEJ 26-10-09 11:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2751385)
:) 8)

parca scrie loc 1 ... sau au fost mici incurcaturi?

Nu, scrie grupa S1 si locul 2
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2751388)
Felicitari omule ;) Locul 2, grupa grea, nu-i de colo :)

Mersi si felicitari si tie pentru ce ai facut ieri, imi pare rau de ghinionul care l-ai avut in cursa cu Audi S3...

MauS 26-10-09 11:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Asta e, astea-s cursele :) Omul a castigat. :-) Si locul 3 la S5 e bine.

Cubanez84 26-10-09 14:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!

MauS 26-10-09 15:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Cubanez84 (Post 2752208)
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!

Multam:-) Dimineata mai facusem o cursa cu S3-ul respectiv si castigasem. Nesansa, probleme la cutie, greseala mea, asta a iesit. Sunt multumit si cu 3 si ma bucur sa vad ca a fost un eveniment de succes.

Geox` 26-10-09 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
4 Attachment(s)
Sej de dimineata avea presimtiri ca va fi campion :)):))))+ ca a avut un sem de sus :)))))
Bv baieti pt cupele aduse in contul Orasului.

Eugen_TL 26-10-09 17:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
POZE DE LA PARADA?

Geox` 26-10-09 17:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Care parada ??????? au fost doar masinile din tulcea + inca cateva "lumea grea" a venit a 2 zi de dimineata.. sa vazut criza...

Eugen_TL 26-10-09 18:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
...credeam ca a fost ceva mai misto ca data trecuta :)

Cubanez84 26-10-09 21:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sincer eu imi doream de mult ca Sej sa castige ,o merita mai rar asa pasionati ca el.

Dennis_TL 27-10-09 06:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari pentru cupa Vali si succes in continuare !

webcathos 28-10-09 07:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari Vali si succes in continuare..sa te vedem mai sus!

SEJ 28-10-09 11:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mersi baieti... sper ca la urmatoarele evenimente sa fie mai multi participanti tulceni cu masini pregatite. Imi pare rau de Fly si Iani ca nu au avut masinile gata,chiar vroiam sa le vad la curse, speram ca la urmatoarea editie sa ne faceti o surpriza.

Geox` 05-11-09 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:

flmoise 05-11-09 14:56

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 2782477)
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:

felicitari si sa ai parte sanatos de el!

Eugen_TL 05-11-09 15:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
de LUAT e f usor, de pastrat e mai greu ! :D pt unii

gearheadtv 05-11-09 22:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Interviul cu vali il puteti vedea pe blogul nostru...acum l-am postat...
Felicitari, Vali, pentru premiu!

MauS 06-11-09 08:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

SEJ 06-11-09 18:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by gearheadtv (Post 2783938)
Interviul cu vali il puteti vedea pe blogul nostru...acum l-am postat...
Felicitari, Vali, pentru premiu!

Mersi !

Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2784335)
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

Da, imi cer scuze de exprimare... gandul imi era mai mult la participanti DRC... am uitat pe moment ca au mai fost 2,3 participanti din tulcea, dar nu au legatura cu Delta R.C. Pe tine te puneam la socoteala ca galatzean :???:
Stai linistit ca tot fratele meu esti :-)

magnifiqo 06-11-09 20:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hai maus...intra in DRC si apoi o sa vorbeasca SEJ si despre tine =))))))

gearheadtv 06-11-09 22:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 2784335)
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)

Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam:

Ca sa nu se supere MauS ca am pus materialul cu SEJ primul, i-am facut 2 materiale si am mai pus si unul cu imagini de la eveniment!

Cubanez84 09-11-09 21:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Si Maus https://www.youtube.com/watch?v=qj6Xs...layer_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=hHnMPl6POu0&NR=1

KAB 16-12-09 02:54

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB

Geox` 16-12-09 11:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sarbatori Fericite Tuturor!:-P

MauS 16-12-09 11:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
http://gearhead.greenchannel.ro/?p=844

Sarbatori fericite :)

Geox` 16-12-09 11:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Te-ai apucat de arat a :lol:

MauS 16-12-09 12:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Putin asa :)

|Gyo| 16-12-09 15:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by KAB (Post 2895870)
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB

Sarbatori fericite tie si la toata lumea :D ai spus ca daca avem nevoie de ceva sa-ti spunem :???: pai, ar fi nevoie de niste utilaje de dezapezire, Romania e moarta la acest capitol, Tulcea fiind paralizata total :shock::shock::shock:

magnifiqo 16-12-09 15:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Lasa ma de oras, omu a zis pt tine...iti indeplineste orice vis :)))) . Sarbatori fericite

|Gyo| 16-12-09 16:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by magnifiqo (Post 2897235)
Lasa ma de oras, omu a zis pt tine...iti indeplineste orice vis :)))) . Sarbatori fericite

pai asta-i visul meu :D sa se poata circula :???: si cum fara utilaje asa ceva nu se poate :rolleyes2 asteptam niste utilaje :D:D:-P

Eugen_TL 16-12-09 16:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
aveti 4 cauciucuri de iarna si nu puteti circula?

|Gyo| 16-12-09 19:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2897399)
aveti 4 cauciucuri de iarna si nu puteti circula?

pot sa-i pun si lanturi ca pe degeaba :shock: nu am putut merge pe jos, d'apai cu masina, am avut 2 tentative de a ajunge la servici insa pe degeaba :sad: asa iarna n-am mai apucat de cand ma stiu :???: pe degeaba se platesc atatea taxe, tot cu 20 de ani in urma suntem :rolleyes2

SEJ 16-12-09 19:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by KAB (Post 2895870)
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB

Skyline GT-R34... am nevoie de el :D
Ce faci acolo, cu ce te ocupi?

Eugen_TL 16-12-09 19:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Reformulez: Ai cauciucuri de iarna si nu poti merge?
DA sau NU.

Am impresia ca nu esti echipat corespunzator dar vorbesti pe presupuneri.
Eu cu anvelope iarna merg ( nu ca pe asfalt, dar nu raman blocat sau cine stie ce altceva ); si crede-ma ca e diferenta mare intre anvelope iarna/vara.

SEJ 16-12-09 19:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu mi-am pus slicuri :-)

Pana nu se mai topeste zapada putin nu pot merge cu loganul... cred ca acum e tocmai buna pentru de deszapezire... am vrut si ieri si azi sa ies.. m-am intors din drum, nu aveam chef sa imping zapada nu-mi place sa fac munca in folosul comunitatii. Nu de alta,dar numai ce mi-am scimbat bara (iar:x) si n-am chef sa o schimb la saptamana, prefer la cateva luni :D

|Gyo| 16-12-09 19:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2897872)
Reformulez: Ai cauciucuri de iarna si nu poti merge?
DA sau NU.

Am impresia ca nu esti echipat corespunzator dar vorbesti pe presupuneri.
Eu cu anvelope iarna merg ( nu ca pe asfalt, dar nu raman blocat sau cine stie ce altceva ); si crede-ma ca e diferenta mare intre anvelope iarna/vara.

DA. Am, pe fata insa ... pe degeaba:D


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning