![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
2 Attachment(s)
Sunt mandru sa va anunt ca GRECU (SEJ) A CASTIGAT LA CURSA DE DUMINICA LOCUL 2 LA GRUPA S1.MAXIME FELICITARI SA SA AI PARTE NUMAI DE VICTORII.BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SEJ SI LA MAI MULTE CUPE
Ai vazut daca nu iti schimbam eu bujiile numai castigai trebuie sa faci cinste8) vad ca nu merge poza poate ne ajuta geox cu o redimensionare........ |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Bv colegu,felicitari pentru cupa. Poate pe viitor o sa fiu si eu mai bun,oricum sunt multumit de rezultatul meu. Bv inca o data.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
1 Attachment(s)
:) 8)
parca scrie loc 1 ... sau au fost mici incurcaturi? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari omule ;) Locul 2, grupa grea, nu-i de colo :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Asta e, astea-s cursele :) Omul a castigat. :-) Si locul 3 la S5 e bine.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Da felicitari Maus deacum ne-am obisnuit sa intrii in primii 3,pacat de treapta a 2 a ratata,nu-i nimic si 3 e bine succes in continuare!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
4 Attachment(s)
Sej de dimineata avea presimtiri ca va fi campion :)):))))+ ca a avut un sem de sus :)))))
Bv baieti pt cupele aduse in contul Orasului. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
POZE DE LA PARADA?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Care parada ??????? au fost doar masinile din tulcea + inca cateva "lumea grea" a venit a 2 zi de dimineata.. sa vazut criza...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
...credeam ca a fost ceva mai misto ca data trecuta :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sincer eu imi doream de mult ca Sej sa castige ,o merita mai rar asa pasionati ca el.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari pentru cupa Vali si succes in continuare !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari Vali si succes in continuare..sa te vedem mai sus!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mersi baieti... sper ca la urmatoarele evenimente sa fie mai multi participanti tulceni cu masini pregatite. Imi pare rau de Fly si Iani ca nu au avut masinile gata,chiar vroiam sa le vad la curse, speram ca la urmatoarea editie sa ne faceti o surpriza.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Deci de azi pot sa zic ca intru in rand cu lumea,am permis:oops:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
de LUAT e f usor, de pastrat e mai greu ! :D pt unii
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Interviul cu vali il puteti vedea pe blogul nostru...acum l-am postat...
Felicitari, Vali, pentru premiu! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mai era si un evo galben filmat :) Unde a ajuns materialul? :)
Later edit: "din pacate, din tulcea nu au fost participanti decat din Clubul noastu." Multam ma ;) asa usor m-ai uitat:nospam: |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Quote:
Stai linistit ca tot fratele meu esti :-) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
hai maus...intra in DRC si apoi o sa vorbeasca SEJ si despre tine =))))))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Salut concetateni! Va salut din Cardiff, Uk. Sarbatori fericite si ne vedem la anu! Apropo daca aveti nevoie de ceva de aici, let me know. Regards, CAB
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sarbatori Fericite Tuturor!:-P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Te-ai apucat de arat a :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Putin asa :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Lasa ma de oras, omu a zis pt tine...iti indeplineste orice vis :)))) . Sarbatori fericite
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
aveti 4 cauciucuri de iarna si nu puteti circula?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Ce faci acolo, cu ce te ocupi? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Reformulez: Ai cauciucuri de iarna si nu poti merge?
DA sau NU. Am impresia ca nu esti echipat corespunzator dar vorbesti pe presupuneri. Eu cu anvelope iarna merg ( nu ca pe asfalt, dar nu raman blocat sau cine stie ce altceva ); si crede-ma ca e diferenta mare intre anvelope iarna/vara. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu mi-am pus slicuri :-)
Pana nu se mai topeste zapada putin nu pot merge cu loganul... cred ca acum e tocmai buna pentru de deszapezire... am vrut si ieri si azi sa ies.. m-am intors din drum, nu aveam chef sa imping zapada nu-mi place sa fac munca in folosul comunitatii. Nu de alta,dar numai ce mi-am scimbat bara (iar:x) si n-am chef sa o schimb la saptamana, prefer la cateva luni :D |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning