![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Daca e de vazut astazi, am vazut cred ca mai bine de jumate din cei de pe sectiunea Iasi =))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
La fel si eu :))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
si eu am vazut lume mult azi..:) mihai casca gura peste tot :)))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
da da...:))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Lancia de la avatar. Eu tot acolo invat.
Toate cele bune. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Sunt nebun dupa TDI, vazut toate TDI-urile din iasi si toate merg bine dar...... nu vreau sa fiu carcotas, poate cativa stiu la ce ma refer...Provoc spre primavara toate aceste TDI uri, detin un banal Fiat Stilo JTD de "115+" cp, IS 29 RAO si am de ce sa imi fac griji deoarece ma tem de cateva TDi-uri. Aceasta provocare este legala si nu face obiectul unui off topic.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
saracutu fiat stilo :D ....da app dc nu mergi cu el ? ce mai are acum ..cand ma ei si pe mine o tura sunt ff curios cum merge.. :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Am condus Stilo ...1.9 Jtd vreo 200 de km...si fata de Astra 1.7 CDTI 101 cai...e diferenta de la cer la pamant..tinand cont ca Stilo condus de mine are peste 250.000 de km parcursi , dar numai pe Italia , 190 km/h a luat pe autostrada. Geti imi place Stilo-ul tau , il vedeam des la service-ul de langa BARDI in frumoasa , ce mai pregatesti ?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu iar sta rau si Jtd-ului cu 300 cai la motor :)..cu atat mai frumos , mai vedem si noi prin Iasi "Mocanita 1.9 Jtd" .
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor. 18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate. Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut in seara asta prin Dacia pe la magazinul rosu pe loco :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mersi mult.Am sa-l iau de acolo cat de curand, sa ma apuc de el. Iar in ceea ce priveste ce spui tu Vinyl , asa e, ai mare dreptate ma motiveaza.P.S si ca sa nu fiu off topic, puteti spune in fiecare zi, vazut RAO, in acelasi loc, ca si ieri, ca si azi ca si maine, mereu (e un vers de la BUG Mafiat, de cand ascultam melodiile acestei formatii)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
mai rau ar fi sa o vada cineva in miscare :))) si tu sa nu stii.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
rao nu vrei sa o spal ..:)) am trecut si aseara trec si in seara asta pe langa el :)) ..mai bine ma opresc si ii fac luciu ..ca e prafuita rau ...:D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mersi mult, o ducem impreuna cat de curand la spalatorie.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a? |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
salut salut !, cui nu-i place:)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!
Exista un topic dedicat masinei lui RAO ! Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
=)))) ,=)) Vazut MNZ aseara la EL REMO salutare domnu :lol:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu-i nimic, am vazut ca esti putin dezorientat, am crezut initial ca-i prea devreme. :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazur astazi zyz prin fata pe la economic 1. :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu inviem topicul ?
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Victor VRE aseara in pd ros. Era sa-l pocnesc in spate, ca a oprit fara semnal si mai si vorbea la telefon :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:36. |
- Copyright 2026 4Tuning