Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MihaiCsl 23-10-11 19:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Daca e de vazut astazi, am vazut cred ca mai bine de jumate din cei de pe sectiunea Iasi =))

MnezO 23-10-11 21:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
La fel si eu :))

MihaiCsl 23-10-11 21:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4664656)
La fel si eu :))

Te-am vazut si pe tine, ti-am facut din mana, dar nu vezi bine =))

Jockers 23-10-11 22:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu am vazut lume mult azi..:) mihai casca gura peste tot :)))

MihaiCsl 24-10-11 10:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4664844)
si eu am vazut lume mult azi..:) mihai casca gura peste tot :)))

Verificam concurenta ce stii tu, la anul ma bag si eu in campionat cu Zafira :D

Jockers 24-10-11 11:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da...:))

BT21SAN 24-10-11 20:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.

grg_92 24-10-11 21:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BT21SAN (Post 4667031)
Vad in fiecare zi golful 4 92 GRG la Facultatea de Mecanica :lol: Salutare.

salut salut ! invat acolo, tu ce masina ai?

BT21SAN 24-10-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lancia de la avatar. Eu tot acolo invat.
Toate cele bune.

geti 25-10-11 17:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt nebun dupa TDI, vazut toate TDI-urile din iasi si toate merg bine dar...... nu vreau sa fiu carcotas, poate cativa stiu la ce ma refer...Provoc spre primavara toate aceste TDI uri, detin un banal Fiat Stilo JTD de "115+" cp, IS 29 RAO si am de ce sa imi fac griji deoarece ma tem de cateva TDi-uri. Aceasta provocare este legala si nu face obiectul unui off topic.

Jockers 25-10-11 17:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
saracutu fiat stilo :D ....da app dc nu mergi cu el ? ce mai are acum ..cand ma ei si pe mine o tura sunt ff curios cum merge.. :D

18.Marius.92 25-10-11 17:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am condus Stilo ...1.9 Jtd vreo 200 de km...si fata de Astra 1.7 CDTI 101 cai...e diferenta de la cer la pamant..tinand cont ca Stilo condus de mine are peste 250.000 de km parcursi , dar numai pe Italia , 190 km/h a luat pe autostrada. Geti imi place Stilo-ul tau , il vedeam des la service-ul de langa BARDI in frumoasa , ce mai pregatesti ?

vinyl 25-10-11 18:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t/page-56.html

Probabil el vrea..:D
"90 hp +"

18.Marius.92 26-10-11 14:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu iar sta rau si Jtd-ului cu 300 cai la motor :)..cu atat mai frumos , mai vedem si noi prin Iasi "Mocanita 1.9 Jtd" .

geti 26-10-11 17:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

vinyl 26-10-11 18:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4671130)
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

Imi imaginez.Cand investesti timp,bani si pasiune in ceva...parca e cam aiurea sa stii ca altii stau mai bine ca tine,dar cred ca asta te va motiva si mai mult ! Mult succes !

MihaiCsl 26-10-11 22:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta prin Dacia pe la magazinul rosu pe loco :D

Rih85 27-10-11 07:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4671130)
Va salut pe toti.
Jockers te voi plimba cand va fi cat de cat gata, mai spre primavara deoarece acum sufar de lipsa de timp, dupa cum stiu cativa pe langa pasiunea aceasta mai am si o meserie, cea de actor.

18.Marius.92 . Asa este viteza originala a unui Fiat Stilo original e de 190, eu am reusit cu al meu sa fac performanta de 230 km pe ora, pe GPS. Nu spun ca nu ar fi bine 300 de cai dar e un drum lung pana acolo, mult prea lung, daca era TDI, era deja trecuta de 300, deoarece acolo reteta are notorietate.

Vinyl, de Ovidiu cu Golful 3 TDI, nu imi este frica, sunt inspaimantat, eu ma refeream ca mi-e frica de cateva mai putin agresive.

Foarte frumos Fiatul. Trec de fiecare data pe langa el cand ies din cartier si nu ma satur sa ma uit la el. Pacat de el ca sta acolo in curba de ceva vreme. Nu ti-e frica sa o tii acolo mai ales ca este si o groapa acolo pe care o ocolim cu totii ( deci de apropiem si mai tare de masinile parcate acolo). Tin minte ca in vara asta l-am auzit mergand prin dreptul magazinului non-stop de langa manastire... bestial :twisted:

geti 27-10-11 11:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mersi mult.Am sa-l iau de acolo cat de curand, sa ma apuc de el. Iar in ceea ce priveste ce spui tu Vinyl , asa e, ai mare dreptate ma motiveaza.P.S si ca sa nu fiu off topic, puteti spune in fiecare zi, vazut RAO, in acelasi loc, ca si ieri, ca si azi ca si maine, mereu (e un vers de la BUG Mafiat, de cand ascultam melodiile acestei formatii)

ocaruntu 27-10-11 12:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mai rau ar fi sa o vada cineva in miscare :))) si tu sa nu stii.

Jockers 27-10-11 18:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
rao nu vrei sa o spal ..:)) am trecut si aseara trec si in seara asta pe langa el :)) ..mai bine ma opresc si ii fac luciu ..ca e prafuita rau ...:D

geti 27-10-11 21:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mersi mult, o ducem impreuna cat de curand la spalatorie.

Jockers 28-10-11 13:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..

fokerix 29-10-11 17:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a?

grg_92 29-10-11 17:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by fokerix (Post 4677363)
GRG aseara la XS. Salut.
P.S:iti place raresh a?


salut salut !, cui nu-i place:))

geti 29-10-11 21:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4675019)
ok ok :D .. inca ceva ..spune-mi te rog ce model sunt jantele? ca ma tot chinui sa imi dau seama si nu reusesc..

ATS DTM Competition 9J ET 30, sunt mai rare pe 9 j, de asta probabil nu le identificai.

Jockers 30-10-11 08:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4677822)
ATS DTM Competition 9J ET 30, sunt mai rare pe 9 j, de asta probabil nu le identificai.

frumoase jante :X ca in rest masina e urata:))

CRyS` 30-10-11 10:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!

Exista un topic dedicat masinei lui RAO !

Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie!

Jockers 30-10-11 12:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4678413)
Jockers,nu odata ti-am atras atentia ca faci off topic!!! Aici discutam/se discuta/se scrie despre Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean!

Exista un topic dedicat masinei lui RAO !

Te rog frumos ... ! Daca capul cu care gandesti il ai pe umeri si nu in boxeri, foloseste-l in scopurile lui! Cel mic are treaba lui si gandeste atunci cand trebuie!

esti belea Crys pe bune ..:)) Sry de off..

CRyS` 30-10-11 14:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!

Jockers 30-10-11 17:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4678989)
Nu sunt belea, dar te rog,nu suntem pe maidanul de la prima statie unde se sta si se vorbeste mult,prost si fara rost si la final "Pa!" Suntem pe un forum si sunt niste reguli! Asa cum nenea Pokemon iti ia permisu pt 101 km/h in localitate asa si aici poti ramane fara acces pentru cuvinte aruncate unde nu e nevoie de ele!

ok nena garcea ..imi cer scuze :D da nu imi lua permisu :)) ..

MihaiCsl 02-11-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))

MihaiCsl 03-11-11 18:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.

IS19CIP 03-11-11 18:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
=)))) ,=)) Vazut MNZ aseara la EL REMO salutare domnu :lol:

vinyl 03-11-11 23:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4688955)
Vazut azi pe la universitate passat cu folie negru mat, IS 91 SIM, mare gay soferul.

Hhahaha :D

florin_nms 11-11-11 16:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4685692)
Vazut Florin Nemes ieri pe la bariera, dat claxon, dar degeaba =))

Scuze dar eram coplesit de ganduri. Aveam camioane prin service si o gramada de chestii pe capatana.

MihaiCsl 11-11-11 17:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu-i nimic, am vazut ca esti putin dezorientat, am crezut initial ca-i prea devreme. :D

MihaiCsl 12-11-11 12:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazur astazi zyz prin fata pe la economic 1. :D

vinyl 01-12-11 18:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu inviem topicul ?

aalex691 01-12-11 21:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Victor VRE aseara in pd ros. Era sa-l pocnesc in spate, ca a oprit fara semnal si mai si vorbea la telefon :))


All times are GMT +2. The time now is 13:36.

- Copyright 2026 4Tuning