![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Interesanta alegere :shock: :shock:
Vedem ce iese la sfarsit :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
nu va inteleg... ce are argintiu mat ?
am schimbat avataru ca sa nu mai fie discutii.... desi am spus ca era doar o poza... asta nu arata bine? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
buna asta :peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Culoare e ARGINTIU/CAIUS ... deci CArgIntiUS... Şi e made by Cristi, deci e unică :)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Nuanta ai vrut sa zici.:-P
Nu a zis nimeni ca nu arata bine, atat ca, daca se dorea sa iasa putin in evidenta si prin prisma culorii incerca ceva mai extravagant. Eu am terminat cu argumentatul sa nu supar pe careva involuntar:paper: |
Re: E46 - TM 77 EEE
citez un clasic ............... "m-a stresat in p**a mea atata gri metalizat" scz de off topic ....dar dp ce masini a avut caius numi vine sa cred ca asta o sa ramana argintie, nu ca ar avea ceva culoarea ...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ce caterinca:)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
repet .. nu e un argintiu banal... o sa fie ce trebuie... e ceva deosebit... mai multe detalii nu dau pana nu o vad gata toata asamblata. am comandat si oglinziile de m3 .. i'auzi ce au: FUNKTIONSÜBERSICHT : Elektrisch einstellbar Elektrisch Anklappbar Elektrisch beheizbar thx 2 fratele meuuuu kox_24...:lol: abia astept sa vina :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Am o vaga impresie ca stiu cam ce argintiu va fi si daca e asa va fi cam bomba.Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut cu oglinzile bine ca ai gasit pana la urma.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Ce-ti mai place CASIUS vb lu" Mitru...:)) ...de la negru la galben si de la galben la argintiu. mai mult ca sigur ca argintiul asta o sa iasa ce trebe mai ales ca este si mat.sper ca urmatoarea masina sa o faci portocaliul ala de care-ti vorbeam;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu inteleg ce va agitati atata daca va fi argintie/gri.....v-am explicat odata ca 50% a fost decizia comitatului de parinti 35 % decizia comitetului ce vopseste masini 10 % s-au abtinut 4% s-au batut....si 1% a fost Casi :lol:
Culoarea asta este viitorul Romaniai Socialiste Democrate-liberale-tunarite condusa de stimatul si respectatul tovaras Cristi din partidul West Garage Timisoara asistat de Comitetul Central Al Parintilor si secretariat de catre Comitetul Central al Persoanelor ce Vopsesc Masini,este o alianta ce a nimicit la voturi parerea proprietarului,acesta fiind subjugat de catre noua putere a abdicat la decizia ca Agrintiu/Gri este viitorul masinilor tunarite/tunate/fulgerate si a adoptat noua politica de dreapta-usor inclinata stanga si varfu ascutit dreapta cu unghi de 90 ac par supra denumit ca si AVATAR :lol: Va comunicam astefel ca de acum inainte toate masinile ce vor fi vopsite pe teritoriul noi regiuni Romania Socialista Democrata-Liberala-tunarita va fi si o zic clar si raspicat Argintiu/gri Traiasca Soimii Patriei :lol::lol::lol: Am incheiat transmisia,Eagle Eye out...chhhh |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Hai cu ''argintaria'' hombreeeeee :twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Poate vezi c-o face cromata :)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Eu sper sa o inghete 8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
da_joint ... mersi oricum de ajutor :D
vam_19 .. ai vazut'o aseara... zici ca e ce trebuie? :D laurentiu_tim .. cum reusesti frate? :lol: P A K E ... vin.. incet si sigur... momentan astept "oglindele" Nosfer .. nu frate, chiar nu ... Skillzu ... :lol: o sa fie un argintiu asa.... ca soarele... :lol: cateva poze mai recente... |
Re: E46 - TM 77 EEE
pare biness :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
quze ... ms ms :lol:
Kedy ... nu, astea raman... merg pe kitu' original m3.. |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
caius poti sa comanzi un taxi,sti tu despre ce vorbesc ....ca doar e soare:D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ca raspuns la intrebarea ta.....dupa ce am vazut aseara am ramas socat.... e chiar ce trebe si imi place mult cum a iesit, si sti ca nu vb aiurea..dar cel mai important dupa cum a spus si bunul nostru prieten Baciu tie tre sa-ti placa si sa fi multumit, in rest nu prea conteaza asa mult. in fine iti doresc tot binele din lume si la cat mai mult tuningarit. TOT ASA BROOO.....;););)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
chiar e ce trebuie ! felicitari tie si baietilor care au lucrat la ea !
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
sincer , sinecer acuma tu chiar esti in un mare film de actiune in care esti actorul principal si singurul ! :))) sper ca reactiiile sa fie care mai dde care si mai flatante =)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
ba .... nush de lucrat dar eu cu leo am stat cel mai mult pe langa ea! deci ...trage concluzii :)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ma Caiuse :oops:tu o faci frozen gray si nu zici nimic la nimeni...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
frumoasa lucrare...bravo se vede ca ai gusturi bune
P.S o prinde mai bine jantele de M3 te apropi de advar mai bine cu ele decat alea de seria 7 ;) |
Re: E46 - TM 77 EEE
am vrut sa iti zic ca rosu e rosu, mare fraier ai fost k nu ai facuto rosie :| asta e, o sa iti paraaaa tareeee rauuuuu !!!:rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Kedy .. vedem ce o fi pe viitor....
SB09HMM .. :lol: da vam_19 thx bro .. pt tot... sustinere/ajutor :D madutz2006 .. asa e, ms ptr apreciere und_Alexx ... :lol: da frate, jack sparrow sunt daflyer_oradea .. ma nu e chiar frozzen ... :lol: cristi_phj ... vedem pana la urma care raman ... inca nu sunt hotarat.. TM 77 ADF ... dupaia zicea lumea ca te-am copiat... :lol: oricum mie-mi place si asa cum ii ... ca soarele... :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
credeti-ma ca in poze se vede altceva decat in realitate. e chiar ce trebe argintiul asta...lasati baiatul in pace ca poate il bate un gand si o vopseste iarasi ,,,,rosie:lol::lol::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ia zi caius lucram ceva astazi sau....nu?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
da frate, as avea nevoie de ajutorul tau... ca vreau sa o iau acasa azi.... :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning