Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

HoricutzWSR 26-06-11 01:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D

SAX1987 26-06-11 01:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Interesanta alegere :shock: :shock:

Vedem ce iese la sfarsit :lol:

Caius TM 26-06-11 06:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
nu va inteleg... ce are argintiu mat ?
am schimbat avataru ca sa nu mai fie discutii....
desi am spus ca era doar o poza...


asta nu arata bine?

BULLDOG 26-06-11 10:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D

mutzu 26-06-11 10:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4422695)
Ideea ii ca argintiu sunt 70% din masinile romaniei :D

Īs curios cāte argintii să arate aşa īs īn procentajul tău de 70...

cryssTM 26-06-11 10:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
buna asta :peace:

BULLDOG 26-06-11 12:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4422709)
Īs curios cāte argintii să arate aşa īs īn procentajul tău de 70...

Chill, nu am zis-o cu rautate. Era vorba de culoare pana la urma, nu de calitatea lucrarii.

mutzu 26-06-11 13:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4422974)
Chill, nu am zis-o cu rautate. Era vorba de culoare pana la urma, nu de calitatea lucrarii.

Prietene... :))
Culoare e ARGINTIU/CAIUS ... deci CArgIntiUS...
Şi e made by Cristi, deci e unică :))

BULLDOG 26-06-11 14:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Nuanta ai vrut sa zici.:-P
Nu a zis nimeni ca nu arata bine, atat ca, daca se dorea sa iasa putin in evidenta si prin prisma culorii incerca ceva mai extravagant. Eu am terminat cu argumentatul sa nu supar pe careva involuntar:paper:

SB09HMM 26-06-11 20:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
citez un clasic ............... "m-a stresat in p**a mea atata gri metalizat" scz de off topic ....dar dp ce masini a avut caius numi vine sa cred ca asta o sa ramana argintie, nu ca ar avea ceva culoarea ...

tea_radu 26-06-11 21:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ce caterinca:)))

Caius TM 27-06-11 08:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 4424192)
ce caterinca:)))

:lol: :lol:



repet .. nu e un argintiu banal... o sa fie ce trebuie...
e ceva deosebit...
mai multe detalii nu dau pana nu o vad gata toata asamblata.


am comandat si oglinziile de m3 ..
i'auzi ce au: FUNKTIONSÜBERSICHT :

Elektrisch einstellbar
Elektrisch Anklappbar
Elektrisch beheizbar

thx 2 fratele meuuuu kox_24...:lol: abia astept sa vina :D

da_joint 27-06-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am o vaga impresie ca stiu cam ce argintiu va fi si daca e asa va fi cam bomba.Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut cu oglinzile bine ca ai gasit pana la urma.

vam_19 27-06-11 09:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce-ti mai place CASIUS vb lu" Mitru...:)) ...de la negru la galben si de la galben la argintiu. mai mult ca sigur ca argintiul asta o sa iasa ce trebe mai ales ca este si mat.sper ca urmatoarea masina sa o faci portocaliul ala de care-ti vorbeam;)

laurentiu_tim 27-06-11 09:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu inteleg ce va agitati atata daca va fi argintie/gri.....v-am explicat odata ca 50% a fost decizia comitatului de parinti 35 % decizia comitetului ce vopseste masini 10 % s-au abtinut 4% s-au batut....si 1% a fost Casi :lol:

Culoarea asta este viitorul Romaniai Socialiste Democrate-liberale-tunarite condusa de stimatul si respectatul tovaras Cristi din partidul West Garage Timisoara asistat de Comitetul Central Al Parintilor si secretariat de catre Comitetul Central al Persoanelor ce Vopsesc Masini,este o alianta ce a nimicit la voturi parerea proprietarului,acesta fiind subjugat de catre noua putere a abdicat la decizia ca Agrintiu/Gri este viitorul masinilor tunarite/tunate/fulgerate si a adoptat noua politica de dreapta-usor inclinata stanga si varfu ascutit dreapta cu unghi de 90 ac par supra denumit ca si AVATAR :lol:

Va comunicam astefel ca de acum inainte toate masinile ce vor fi vopsite pe teritoriul noi regiuni Romania Socialista Democrata-Liberala-tunarita va fi si o zic clar si raspicat Argintiu/gri

Traiasca Soimii Patriei :lol::lol::lol:

Am incheiat transmisia,Eagle Eye out...chhhh

vam_19 27-06-11 09:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4425059)
nu inteleg ce va agitati atata daca va fi argintie/gri.....v-am explicat odata ca 50% a fost decizia comitatului de parinti 35 % decizia comitetului ce vopseste masini 10 % s-au abtinut 4% s-au batut....si 1% a fost Casi :lol:

Culoarea asta este viitorul Romaniai Socialiste Democrate-liberale-tunarite condusa de stimatul si respectatul tovaras Cristi din partidul West Garage Timisoara asistat de Comitetul Central Al Parintilor si secretariat de catre Comitetul Central al Persoanelor ce Vopsesc Masini,este o alianta ce a nimicit la voturi parerea proprietarului,acesta fiind subjugat de catre noua putere a abdicat la decizia ca Agrintiu/Gri este viitorul masinilor tunarite/tunate/fulgerate si a adoptat noua politica de dreapta-usor inclinata stanga si varfu ascutit dreapta cu unghi de 90 ac par supra denumit ca si AVATAR :lol:

Va comunicam astefel ca de acum inainte toate masinile ce vor fi vopsite pe teritoriul noi regiuni Romania Socialista Democrata-Liberala-tunarita va fi si o zic clar si raspicat Argintiu/gri

Traiasca Soimii Patriei :lol::lol::lol:

Am incheiat transmisia,Eagle Eye out...chhhh

mergi si bea un pahar cu apa ...terminat...chhh

P A K E 27-06-11 19:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai cu ''argintaria'' hombreeeeee :twisted:

Nosfer 27-06-11 21:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Poate vezi c-o face cromata :)))

Skillzu 28-06-11 03:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu sper sa o inghete 8)

Caius TM 28-06-11 09:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
da_joint ... mersi oricum de ajutor :D

vam_19 .. ai vazut'o aseara... zici ca e ce trebuie? :D

laurentiu_tim .. cum reusesti frate? :lol:

P A K E ... vin.. incet si sigur... momentan astept "oglindele"

Nosfer .. nu frate, chiar nu ...

Skillzu ... :lol: o sa fie un argintiu asa.... ca soarele... :lol:


cateva poze mai recente...

quze 28-06-11 09:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pare biness :))

Kedy 28-06-11 10:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4427284)
da_joint ... mersi oricum de ajutor :D

vam_19 .. ai vazut'o aseara... zici ca e ce trebuie? :D

laurentiu_tim .. cum reusesti frate? :lol:

P A K E ... vin.. incet si sigur... momentan astept "oglindele"

Nosfer .. nu frate, chiar nu ...

Skillzu ... :lol: o sa fie un argintiu asa.... ca soarele... :lol:


cateva poze mai recente...

Unde au disparut jantele de septar :?: sau sunt la vopsit si ele le-ai pus pe astea pana sunt gata si alea?

Caius TM 28-06-11 10:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze ... ms ms :lol:

Kedy ... nu, astea raman... merg pe kitu' original m3..

Kedy 28-06-11 10:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4427511)
quze ... ms ms :lol:

Kedy ... nu, astea raman... merg pe kitu' original m3..

Erau mai frumoase celelalte dadeau un pic de exclusivitate masini

SB09HMM 28-06-11 11:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
caius poti sa comanzi un taxi,sti tu despre ce vorbesc ....ca doar e soare:D:D

vam_19 28-06-11 11:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ca raspuns la intrebarea ta.....dupa ce am vazut aseara am ramas socat.... e chiar ce trebe si imi place mult cum a iesit, si sti ca nu vb aiurea..dar cel mai important dupa cum a spus si bunul nostru prieten Baciu tie tre sa-ti placa si sa fi multumit, in rest nu prea conteaza asa mult. in fine iti doresc tot binele din lume si la cat mai mult tuningarit. TOT ASA BROOO.....;););)

madutz2006 28-06-11 13:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar e ce trebuie ! felicitari tie si baietilor care au lucrat la ea !

vam_19 28-06-11 17:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4427967)
chiar e ce trebuie ! felicitari tie si baietilor care au lucrat la ea !

ar fi frumos sa aduca si el niste multumiri baietilor:)):)) 2-3 sticle de ....2-3 fetitze...si lista continua;)

und_Alexx 28-06-11 19:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sincer , sinecer acuma tu chiar esti in un mare film de actiune in care esti actorul principal si singurul ! :))) sper ca reactiiile sa fie care mai dde care si mai flatante =)))

und_Alexx 28-06-11 19:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by vam_19 (Post 4428392)
ar fi frumos sa aduca si el niste multumiri baietilor:)):)) 2-3 sticle de ....2-3 fetitze...si lista continua;)



ba .... nush de lucrat dar eu cu leo am stat cel mai mult pe langa ea! deci ...trage concluzii :))

daflyer_oradea 28-06-11 20:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ma Caiuse :oops:tu o faci frozen gray si nu zici nimic la nimeni...

vam_19 28-06-11 22:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by und_Alexx (Post 4428722)
ba .... nush de lucrat dar eu cu leo am stat cel mai mult pe langa ea! deci ...trage concluzii :))

bine zis stat frate....

cristi_phj 28-06-11 22:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
frumoasa lucrare...bravo se vede ca ai gusturi bune

P.S o prinde mai bine jantele de M3 te apropi de advar mai bine cu ele decat alea de seria 7 ;)

TM 77 ADF 29-06-11 00:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am vrut sa iti zic ca rosu e rosu, mare fraier ai fost k nu ai facuto rosie :| asta e, o sa iti paraaaa tareeee rauuuuu !!!:rolleyes2

Caius TM 29-06-11 06:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Kedy .. vedem ce o fi pe viitor....

SB09HMM .. :lol: da

vam_19 thx bro .. pt tot... sustinere/ajutor :D

madutz2006 .. asa e, ms ptr apreciere

und_Alexx ... :lol: da frate, jack sparrow sunt

daflyer_oradea .. ma nu e chiar frozzen ... :lol:

cristi_phj ... vedem pana la urma care raman ... inca nu sunt hotarat..

TM 77 ADF ... dupaia zicea lumea ca te-am copiat... :lol:
oricum mie-mi place si asa cum ii ... ca soarele... :lol:

brandex 29-06-11 09:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4429563)
am vrut sa iti zic ca rosu e rosu, mare fraier ai fost k nu ai facuto rosie :| asta e, o sa iti paraaaa tareeee rauuuuu !!!:rolleyes2

Frumoasa culoarea asta, dar lasa ca se coc merele la soare

vam_19 29-06-11 13:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
credeti-ma ca in poze se vede altceva decat in realitate. e chiar ce trebe argintiul asta...lasati baiatul in pace ca poate il bate un gand si o vopseste iarasi ,,,,rosie:lol::lol::lol:

vam_19 29-06-11 13:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ia zi caius lucram ceva astazi sau....nu?

Caius TM 29-06-11 15:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
da frate, as avea nevoie de ajutorul tau... ca vreau sa o iau acasa azi.... :D

vam_19 29-06-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4430786)
da frate, as avea nevoie de ajutorul tau... ca vreau sa o iau acasa azi.... :D

sa stiu o ora si o sa fiu acolo:):):)


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning