Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 18-12-04 17:51

Mai baga frate amanunte... Inca o poza dintr-un alt unghi, ceva, acolo...

xxdadixx 18-12-04 17:56

Ok e din Europa!

COObra 18-12-04 17:59

range rover

xxdadixx 18-12-04 18:06

:D Baga Poza Cobra!

COObra 18-12-04 19:12

1 Attachment(s)
una usoara :oops:

xxdadixx 18-12-04 19:29

SAAB 9-3 AERO :eyebrow:

COObra 18-12-04 20:37

baga poza

xxdadixx 18-12-04 22:15

1 Attachment(s)
OK!

alexutzu 18-12-04 23:40

cred k e chevrolet, dar nu sunt sigur

xxdadixx 19-12-04 00:31

:no:

COObra 19-12-04 08:49

noul viper cumva? :roll:

alexutzu 19-12-04 10:12

MAZDA

xxdadixx 19-12-04 10:14

Nu. E europeana :)

EvLSant0S 19-12-04 10:28

caprI , nu capry :) :) :) :) mk3 daca nu ma inshel

Hondarul 19-12-04 10:29

Baga frate niste amanunte, ceva... Ca e aiurea... Nu seamana a europeana, nu mai stiu multe roadstere cu 4 prezoane... O fi poza masluita. :wink:

alexutzu 19-12-04 10:41

la poza masluita ma gandeam si eu, fata pare a fi de la VIPER, spatele de la un CORVETTE mai vechi (nu mai stiu modelul), iar farurile zici ca sunt undeva de la MG


MG

xxdadixx 19-12-04 11:18

Nu e masluita! Poza doar numerele :) Masina e englezeasca!

alexutzu 19-12-04 11:31

MG

AM SCRIS MAI SUS!

xxdadixx 19-12-04 12:07

Nu e MG da tot cu M incepe. hai mai ca-i simplu!

Hondarul 19-12-04 12:20

Morgan

xxdadixx 19-12-04 14:09

1 Attachment(s)
Nu! Mai ia o poza!

alexutzu 19-12-04 15:03

1 Attachment(s)
eu totusi cred ca este MG, dar mai zic un nume: Mercury

iata de ce cred ca este MG: POZA MAI JOS - un model mai vechi de MG

xxdadixx 19-12-04 15:27

Nu man! Masina asta e noua! Productia ei e de prin 98 cam asa ceva, cred ca se si fabrica in continuare! Participa si la nustiu ce curse de GT uri!
indiciu Mxxxxx Mxxxxx !

alexutzu 19-12-04 15:39

1 Attachment(s)
xxdadixx, mi-a spus numele masini, dar nu o sa il spun aici.
in schimb o sa pun inca o poza cu masina dar in alta postura:)

Gabi_323i 19-12-04 18:30

haideti ma nu ghiciti si voi?:D
masina este Marcos Mantis, o masina foarte puternica si rapida, are ca motorizari 2 V8, unul de 460 CP si celalat de 500 CP

Poza urmatoare o puneti voi, eu nu prea urmaresc topicul asta :)

Hondarul 19-12-04 18:33

Deci... Ce naiba mah baieti... Nu va tzine sa gasitzi masini de serie, masini normale, cat de cat cunoscute ???

Daca vrem, cu totii punem ciudatenii pe care nu le mai ghiceste nici draqu in veci...

Ori avem niste reguli, ori nu... Nu-i frumos. :wink:

EvLSant0S 19-12-04 18:36

ideea topicului era sa se puna parti dintr-o poza ... cu masini .. care le vedeti pe strada in ROMANIA ... gen passat sau mai stiu eu ce... dar din cauza unor handicapati .... jocu a inceput sa o ia pe alte carari si acum.. lumea nu mai stie ce si cum ... pacat...

alexutzu 19-12-04 18:43

ptr ca aveti dreptate, o sa va spun eu numele:
Marcos Mantis

nici eu nu il stiam dar mi l-a spus el!
deci.... eu o sa pun poza!

alexutzu 19-12-04 18:50

1 Attachment(s)
iata una chiar usoara!

Gabi_323i 19-12-04 19:01

este maserati, imi cer scuze ca nu stiu modelul, putem astepta pe cineva care stie :D oare e Biturbo?

alexutzu 19-12-04 19:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 31 FXN\"
este maserati, imi cer scuze ca nu stiu modelul, putem astepta pe cineva care stie :D oare e Biturbo?

da asa este, este maserati, pune poza FXN!

nu stiu daca e biturbo dar stiu ca la ultima etapa dupa baneasa s-a dat la libere cu BMW WRC
si a cam luat-o in goarna :twisted:

Anami 19-12-04 23:26

e biturbo cica :lol: :lol: :lol:


:peace:

xxdadixx 19-12-04 23:40

Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

alexutzu 19-12-04 23:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

:lol: QUATROPORTE! nu nu e ala! ala e model nou, modelul asta e cam vechi!

Gabi_323i 20-12-04 01:26

1 Attachment(s)
super usor

B-18-C Y F 20-12-04 01:46

Calibra ?? :roll:

Gabi_323i 20-12-04 07:55

corect, pune poza

xxdadixx 20-12-04 08:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Cred ca e Quatriporte sau ceva de genu!

:lol: QUATROPORTE! nu nu e ala! ala e model nou, modelul asta e cam vechi!

Care nou baiete ca modelul din imagine se fabrica din 94 se e a 4-a generatie :lol: . E QUATROPORTE am mai zis.
Pt cei care pun masini: daca nu stiu numele masinii macar sa nu se mai contrazica cu noi!! Vezi si Supra VailSide!
Ia aici si documenteaza-te: http://bjornmaserati.tripod.com/masquatro.html

alexutzu 20-12-04 09:51

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:cry2: :cry2: :cry2:


:flower: doar ptr tine xxadixx :flower:

:D

VFFtuning 20-12-04 12:20

normal ca este calibra :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning