Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

b0b0 14-06-10 10:48

Re: Counter Strike 1.6
 
cand dam un cs? un mix ceva.. STEAM ONLY de preferat..

andrei:) 15-06-10 21:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu unu ma bag. Daca e ceva va astept cu un PM.

nea_gogu_de_la_gaze 15-06-10 22:07

Re: Counter Strike 1.6
 
CoD MW 1 sau 2 nu joaca nimeni?:lol:

MilTen 17-06-10 19:25

Re: Counter Strike 1.6
 
un server pe seama voastra cs.nano-net.ro :D

roli 20-06-10 22:06

Re: Counter Strike 1.6
 
daca e vorba de mix ori cand la ori ce ora:D

scorpio GL 23-06-10 18:13

Re: Counter Strike 1.6
 
''oricand'' si ''orice'' se scriu legat.mai treci pe la scoala, ca limba romana nu o inveti pe net

Schweppes 23-06-10 18:28

Re: Counter Strike 1.6
 
Daca vrea cineva meci 5vs5 , 6vs6 astept sa ma contacteze la id " extasyandschweppes " , sau daca este un meci organizat de clanu' 4tuning si aveti nevoie de un om , sau mai multi astept sa ma contactati...

griG0 23-06-10 18:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Scorpio GL, cu ce nick joci pe rambase? Asta daca mai joci acolo :)
In postul #3 din topic ai scris ca jucai pe ram.rdsnet.ro, de asta am intrebat.

r3sp3cT 23-06-10 23:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Incercati si voi:
cs.gamers.ro
gg.gamers.ro

Bogdan2fsc 27-06-10 03:42

Re: Counter Strike 1.6
 
joaca cineva acum ? :D hai ca n-am mai jucat de luni de zile :))

StoRo 29-06-10 13:08

Re: Counter Strike 1.6
 
da-mi un server sau un id de steam si baga un meci ceva.

Bakena 04-07-10 21:31

Re: Counter Strike 1.6
 
E foarte bun pcp.gemenii.ro

sYdanyel 14-07-10 08:34

Re: Counter Strike 1.6
 
eu m`am apucat de cs de 5 ani FIX pe 11 iulie impliniti

rizea.vlad 14-07-10 11:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu joc de 2 zile pe un sv de Gungame, nu sunt codati, adnini responsabili, (mai putin ElemenT): gg.gamers.ro , eu sunt BlowJob!

r3sp3cT 18-07-10 00:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by rizea.vlad (Post 3517281)
Eu joc de 2 zile pe un sv de Gungame, nu sunt codati, adnini responsabili, (mai putin ElemenT): gg.gamers.ro , eu sunt BlowJob!

Ma bucur ca sunt useri 4tuning si pe gamers..si sper ca vom fi mai multi.
Join cs.gamers.ro & gg.gamers.ro

P.S: Eu joc cu nick rSp.

A'Lexani 26-07-10 23:11

Re: Counter Strike 1.6
 
am dat peste o pacoste pe cs... serveru cs.estcs.ro
orice as apasa ma trimite direct pe serveru lor. si acuma nici pe ala nu pot sa mai joc pt ca mi-au dat ban cu motivul sa-mi su.gi pwla. what could I do?

kiry 26-07-10 23:12

Re: Counter Strike 1.6
 
incearca in consola "exec default.cfg" fara ""

A'Lexani 27-07-10 06:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by kiry (Post 3544838)
incearca in consola "exec default.cfg" fara ""

mersi pentru ajutor, am incercat dar tot nu merge... nu este vreun Zeus a lu counter strike unde sa fac reclamatie la serveru ala? o solutie ar fi sa descarc din nou counteru, am incercat dar nu gasesc vreo unu care sa functioneze (cand dau search servers spune ca nu poate sa contacteze serveru sau ceva de genu). what more could I do?

DTH 30-07-10 21:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 3553899)
in primu rand nu eu am tipat in gura mare...am dedicat ceva persoanei in cauza.mai cu puncte puncte mai pe direct...si mi-ai dat lama , si n-am mai putut sa scrie pe nici un say team cu @ si pe nimic.

cred ca tu trebuie sa inveti sa mai adminezi din cand in cand si eu tre sa invat sa ma mai calmez ca de fiecare data imi fac nervii tzichii..ca se trezeste cate un codat de ma dispera cu ozn-urile si adminii nu fac nimic.in momentu ala te apuca toate pandaliile , si cand vezi ca adminu in loc sa te lase pe tine in pace dupa 1lama(apropo...s-a inventat gag pt chestia asta si inca o chestie pt faza asta nu se da lama si nici macar gag..asta pt informatia ta) si sa se ocupe de codat , face fix invers..il lasa pe ala sa enerveze juma de server cu codurile lui si adminu tine juma de echipa in lama..ca asa are el/ea chef.ti se pare corect?tu cum ai reactiona la astfel de chestii?

din pacate peste tot e aceeasi chestie.admini...de mai bine ma abtin , admini codati pana in dinti , playeri codati pana in dinti si adminii joaca la rank si ii doare fix in..... si lista poate continua.



Hai să-ţi spun cum stă treaba ...pe mine sinceră să fiu nu mă interesează părerea ta şi plus că nu trebuie să-mi spui tu mie cum să adminez ..clar ? :lol:

După llama dădeai frumos un mesaj privat ca noi adminii să putem vedea la cine te referi tu ( frumos şi cu calm ) să rezolvăm problema īn linişte ...dar...dacă tu ai probleme ( consultă un medic ) pānă la urmă este doar un joc...
Nu mă lua tu pe mine că se dă gag şi nu llama ...zi mersi că am fost īn toane bune şi nu ţi-am dat ban ;)

Dragul meu ( serverul ăsta este cunoscut ) şi dacă tu mă iei cu reclame d-astea negativiste să ştii că nu rezolvi nimic ( eu una nu duc lipsă de playeri ) şi nici nu mi-ar părea rău dacă aş duce ...după cum spuneam mai sus ( este doar un joc ) nu mă agit atāt de tare ca tine ...dar ţinānd cont de mentalitatea pe care o ai şi de care dai dovadă şi felul īn care scrii ....se pare că mai mult de 15-16-17 anişori nu īţi pot da ...aşa că dinou să mă repet...nu am de ce să mă agit ( īţi īnţeleg comportamentul ăsta vulcanic ) pubertatea asta :rolleyes2


Aşa că ...dacă nu īţi convine serverul ...te rog să-ţi cauţi altul sau să te laşi de acest joc ;)


Hf !

Tzzantaru 30-07-10 22:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3553913)
Hai să-ţi spun cum stă treaba ...pe mine sinceră să fiu nu mă interesează părerea ta şi plus că nu trebuie să-mi spui tu mie cum să adminez ..clar ? :lol:

esti chiar amuzanta...serios

Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3553913)
După llama dădeai frumos un mesaj privat ca noi adminii să putem vedea la cine te referi tu ( frumos şi cu calm ) să rezolvăm problema īn linişte ...

care parte din "mi-ai dat lama si gag pe toate canalele si nu puteam sa scriu nici pe sayteam@" nu o intelegi??

Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3553913)
Nu mă lua tu pe mine că se dă gag şi nu llama ...zi mersi că am fost īn toane bune şi nu ţi-am dat ban ;)

e clar cum stii tu sa adminezi...pt chat dai ban...ce pot sa zic , tine-o tot asa...

Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3553913)
Dragul meu ( serverul ăsta este cunoscut ) şi dacă tu mă iei cu reclame d-astea negativiste să ştii că nu rezolvi nimic ( eu una nu duc lipsă de playeri ) şi nici nu mi-ar părea rău dacă aş duce ...după cum spuneam mai sus ( este doar un joc ) nu mă agit atāt de tare ca tine ...dar ţinānd cont de mentalitatea pe care o ai şi de care dai dovadă şi felul īn care scrii ....se pare că mai mult de 15-16-17 anişori nu īţi pot da ...aşa că dinou să mă repet...nu am de ce să mă agit ( īţi īnţeleg comportamentul ăsta vulcanic ) pubertatea asta :rolleyes2

intamplare face ca sunt chiar mai mare decat tine , asa nu-mi vb mie de pubertate.mai intai uitete in gradina ta si dupa aia caracterizeaza pe altii ok?
ca si eu pot sa incep cu caracterizari la adresa ta si iti spun sincer ca n-o sa-ti placa ce auzi...


Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3553913)
Aşa că ...dacă nu īţi convine serverul ...te rog să-ţi cauţi altul sau să te laşi de acest joc ;)

cum spuneam si mai sus , intamplarea face ca sunt mai mare si cand jucam eu cs tu te jucai...in nisip...mai degraba te lasi tu de cs ca nu prea ai treaba cu sportu asta.

stai linistita "draga" nici eu nu duc lipsa de servere , doar ca uneori sufar si eu de nervi si incep sa ma manifest...

hai ca deja o dam in off topic si ne intidem in altele.las-o asa cum e sau daca mai ai ceva de adaugat ai functia de PM

DTH 30-07-10 22:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Bine pegelist mic :sad:

Pentru mine ţi-am spus vārsta de care dai dovadă ....īnvaţă să scrii măcar...

Nu am de ce să mă uit la grădină ...este totul aranjat frumos :sad:

Dacă suferi de nervi foarte bine , suferă īn altă parte şi fii sigur că dacă vreau să-ţi dau ban nu am nevoie de motive :)

p.s: Dacă vei vrea īn continuare să joci calm liniştit şi fără aere d-astea de $m3ch3r de 2010 pe server...atunci vei respecta regulamentul şi īţi vei vedea de jocul tău ...şi apropo ...atunci vei demonstra că ai măcar un neuron care nu este atrofiat :???:



L.E: Apropo , pentru cunoştinţele tale generale ...de ce crezi că ţi-am dat Llama ?

Pentru că tu dacă stai şi scrii aiurea pe server īn loc să dai mesaj adminiilor ...respectivul care crezi tu că are cod ...īşi dezactivează coadele ...şi majoritatea din admini mai avem şi alte treburi de făcut mai IMPORTANTE ....decāt să stăm toata ziua pe cs ;)

Bogdan.IS 12-08-10 09:54

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3554048)

p.s: Dacă vei vrea īn continuare să joci calm liniştit şi fără aere d-astea de $m3ch3r de 2010 pe server...atunci vei respecta regulamentul şi īţi vei vedea de jocul tău ...şi apropo ...atunci vei demonstra că ai măcar un neuron care nu este atrofiat :???:


Tare postul :lol::lol::lol: imi esti simpatica . Iti pierzi timpul cu fanaticu asta mic .

DTH 12-08-10 13:23

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3580403)
Tare postul :lol::lol::lol: imi esti simpatica . Iti pierzi timpul cu fanaticu asta mic .


:lol: Uneori mai am şi eu parte de timp liber....ca să-l consum pe ...:lol:

Bogdan.IS 12-08-10 15:23

Re: Counter Strike 1.6
 
Trebuie sa-ti ocupi timpul liber cu altceva , cu pasiuni de exemplu :-P

b0b0 12-08-10 19:26

Re: Counter Strike 1.6
 
topicul se transforma deja intr-un :arrow: " MillionDollarBaby VS Tzzantaru ".

Oxide 13-08-10 11:44

Re: Counter Strike 1.6
 
https://img685.imageshack.us/img685/5448/49330125.jpg

:lol:

roli 16-08-10 22:45

Re: Counter Strike 1.6
 
eu zic sa ne adunam 10 oameni si sa facem un mix:D?

ce ziceti?

gabitzUU 22-10-10 13:19

Re: Counter Strike 1.6
 
TRY - fagaras.zapto.org www.fagaras.toolz.ro/forum War3 SERVER.

whitE30 26-10-10 12:09

Re: Counter Strike 1.6
 
salut, ce ati zice daca am deschide un server public dedicat 4tuning? hosting se gaseste, defapt am eu serverul meu dedicat..daca se poate ajunge la un subdomeniu 4tuning am face ceva. clau? putin ajutor?

DTH 26-10-10 12:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3758181)
salut, ce ati zice daca am deschide un server public dedicat 4tuning? hosting se gaseste, defapt am eu serverul meu dedicat..daca se poate ajunge la un subdomeniu 4tuning am face ceva. clau? putin ajutor?

S-a mai discutat chestia asta nu 1 dată...de exemplu la mine din partea comunităţii pcp.gemenii.ro dacă e ceva de meci , putem deschide frumos server dedicat , să jucăm cāt vrem ..dar aşa făcut un server 4Tuning ...nu prea are rost ...părerea mea :)

andreye30 27-10-10 13:06

Re: Counter Strike 1.6
 
Cine poate sa imi spuna cum bag in server comezile /top15 /resetscore si alte comenzi?Sunt la inceput si nu stiu.Multumesc:-)

Opportunity 27-10-10 21:53

Re: Counter Strike 1.6
 
va recomand serveru venus.extaziuss.ro

b0b0 03-11-10 18:52

Re: Counter Strike 1.6
 
hai sa dam un mix...dati add la id de steam : cristi_d0bre sa vorbim

dony ddc 27-11-10 17:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Sal....am de ceva timp ban pe sv pcp.gemenii.ro din cauza ca mam certat cu un admin tin minte,a trecut ceva timp de atunci stie cineva cum pot sa il scot????

cristy_dacia 04-12-10 12:06

Re: Counter Strike 1.6
 
cn vrea sa sa joace cs sa intre pe serverul 93.113.222.21:27015 este facut de mn special pt 4tuning

RoByNeT 04-12-10 12:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3849457)
Sal....am de ceva timp ban pe sv pcp.gemenii.ro din cauza ca mam certat cu un admin tin minte,a trecut ceva timp de atunci stie cineva cum pot sa il scot????

depinde pentru ce ai primit banul :lol:

dony ddc 04-12-10 15:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Adminu avea chef de caterinca,si a inceput sa ma ia la misto si pnm mam luat cu el in gura si mi-a dat ban....:lol:

RoByNeT 04-12-10 15:58

Re: Counter Strike 1.6
 
Daca vrea claudia sa ti`l scoata zi numele adminului care ti`a dat ban si ip`ul. :lol: Daca sigur asta e motivul nu vad de ce sa iti dea permanent :lol:

dony ddc 04-12-10 21:46

Re: Counter Strike 1.6
 
Cred ca sa rezolvat....ca de vro 2-3 zile numai imi da ban servaru....:lol::lol::lol:

dony ddc 07-12-10 15:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Sall....am si eu o problema acum 5 minute am prmit ban pe servaru pcp.gemenii.ro pe motiv ca cica aveam Wall si mi-a cerut id si 4 poze....admin Krok (nu stiu cum sa i arat poze si id) :oops::oops::oops:


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning