Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

Rhor 17-01-10 23:02

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
10 Attachment(s)
primele poze:twisted::twisted::twisted:

Rhor 17-01-10 23:07

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
11 Attachment(s)
partea a II...

si mai vine un filmuletz imediat

DEX_HELL 17-01-10 23:19

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
hai hai... ca nu mai am rabdare :P

Rhor 17-01-10 23:20

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
https://www.youtube.com/watch?v=xA2JirRc3TU

filmuletzu e pentru un mic bass test :))
daca nu se aude foarte bun... si tot... scuze dar e camera de foto:P

sper ca va plac pozele...


theNZN ma angajati ca FotoMan?:P

baranyka 17-01-10 23:25

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ma masina aia de politie va alungat?:))) am crezut ca era macar o duba de mascati:P:P:P ce bine ca am venit acasa:P:P

bogdy2p 17-01-10 23:30

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
deci nu-mi vine sa cred catzi v-ati strans.. si nici ca am ratat intalnireaa... :|

baranyka 17-01-10 23:44

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
lasa romana 19% maghiar:)) osa ajungi si u :P:P

xtazy 18-01-10 00:06

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vai ce am ratat:( promit ca data viitoare voi fi prezent:)

HR-27-COS 18-01-10 00:06

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Sper ca si saptamana viitoare o sa fie la fel de fain...sau mai mult...

Petyy007 18-01-10 09:24

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
15 Attachment(s)
Cv poze si de la mine....

zsoltpihe 18-01-10 09:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
A fost prima mea participare la intalnire asta ,dar o fost fain.Sper ca data viitoare nu o sa strice intalnirea omuletul ala. Si eu cu prietenul meu ne-am dus la Interex,dar nu era nimeni acolo,nu stiam ca unii sau dus la Praktiker:???:
Pozele's tari...mai are cineva poze?:D

bogdanv09 18-01-10 10:04

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
tare;)
daca invatam sa nu ne dam prea mult in spectacol poata n-or sa mai vina oamenii in verde!

Petyy007 18-01-10 10:14

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
pai da.....dak facem burnout in jurul masinilor binetnzeles k cineva chema politia....asta e na....lasa k data viitoare poate no sa ne dam asa in spectacol si nu vine politzia

TheNZN 18-01-10 10:25

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
@domnu dex....noi am stat la casino pana pe la 9...dupaia am plecat pana in centru si dupaia acasa...cand m-am dat jos din masina in centru un politai care era la rosu asa se uita dupa mine=))nu stiu de ce....:?:
@Rhor....sa vorbim si cu bogdan....vedem...vorbim...
@bogdan,@Petyy.....mare dreptate aveti...daca erau cuminti baietii sigur nu ne alunga nimeni de acolo...asta e...data viitoare speram ca vor fi cuminti...

bogdanv09 18-01-10 10:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Sa speram ca data viitoare va fi si mai bine!

Petyy007 18-01-10 10:51

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
fara turatzi la 10.000 si va fi foarte faina:D....k dak nu faceam asa galigie nici nu ne baga nimeni in seama!!!

mester_bela 18-01-10 12:12

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Dap de acord si cu acelasi parere! ^

Rhor 18-01-10 12:31

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
era fain... dar atrage multa atentie...
next time lasam jocurile :P

@theNZN okok;)) si asa eu cand merg am camera la mine:-P

dj_dragos 18-01-10 13:51

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
MA baieti am inteles ca intalnirea a fost super misto,sincere pareri de rau ca nu am putut ajunge dar saptamana asta stau mai porst pe plan financiar,dar voi face tot posibilul sa vin duminica.Unde se va tine?tot la Auchan?

Petyy007 18-01-10 13:52

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
saptamana asta mai vedem unde vom face:)

Ovi - HJT 18-01-10 13:53

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
tot se va gasi unu care se ''da in spectacol''...parerea mea.

Ce bine stateai Dex in poza de grup:lol: am spatele lucrat:lol:

HR-27-COS 18-01-10 13:53

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Trebuia sa furam capacul de la roata cetatzeanului neinvitat... :D

Ovi - HJT 18-01-10 13:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
oricum avea un capac lipsa:lol:, da nui bai ca platim impozite si isi cumpara altele, sau logane de 80.000 EUR :lol::lol:

HR-27-COS 18-01-10 13:59

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
:)) "80.000"euro (la cetateni neinvitati) = 800euro la noi

YEED 18-01-10 14:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
deci sa speram ca si la urmatoarea intalnire sa fie tot atatzea sau chiar mai multzi ;)

HR-27-COS 18-01-10 14:04

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
YEED ... Ai toba YED? sau PLUSH? cred ca am si yo ceva asemanator.

deyuuu 18-01-10 14:08

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
cu ziceau si baietii mai sus ... daca nu se mai dau unii in spectacol sa faca galagie va fi excelent ...

parerea mea ca parcarea Auchan e cea mai potrivita si e si bine luminata ...

noi ne`am dus la Practiker ... apoi am stat la povesti in Mureseni in fata la pizza rustic ... NZN intre 8 si 9 ati trecut iar prin mureseni nu ? ca ati trecut pe langa noi :D

YEED 18-01-10 14:23

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by HR-27-COS (Post 2989140)
YEED ... Ai toba YED? sau PLUSH? cred ca am si yo ceva asemanator.

YED ( ZAPATINAS )

marius_bmw_gtm 18-01-10 14:25

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Frumoasa intalnire ;)....asteptam pozele cu fiecare masina si proprietar in parte sa ne cunoastem mai bine :P
deyuuu: da a trecut NZN pe la 9 fara ceva prin Mureseni:P
Pacat ca s-a spart gasca cand a venit XXXXXXX :))
Un grup mare din pacate nu am format doar cand s-a facut poza si cand a venit XXXXXXX:)):))
Florine mersi mult ca m-ai adus :)

scorpionxxx 18-01-10 14:28

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
chiar pacat ca ne-am imprastiat asa data vitoare daca mai suntem alungati ar trebui sa ne itelegem toti unde mergem

deyuuu 18-01-10 14:30

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
daca ar sta lumea linistita nu am mai fi alungati ... ca nu facem nimic rau decat stam povestim ...facem poze etc ... eeh asta e ...

YEED 18-01-10 14:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by deyuuu (Post 2989271)
daca ar sta lumea linistita nu am mai fi alungati ... ca nu facem nimic rau decat stam povestim ...facem poze etc ... eeh asta e ...

ehh lasa nu cred k nu tzio placut cum forja opelu :twisted:

deyuuu 18-01-10 14:45

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ba daa :))) mi`o placut tot ... da ca sa nu se intampla chesti nasoale :D

kopatz 18-01-10 18:11

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Faina -faina intalnire,iar in ceea ce priveste gabori oricum o sa vina ca asa is ei,trebuie sa strice cheful la om.
Mna deci sa pun ceva poze nu?

scorpionxxx 18-01-10 18:12

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
asta asteptam

kopatz 18-01-10 18:15

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
10 Attachment(s)
Scuza-ti daca nu au iesit bine chiar toate dar la ce frig era tremuram de numai !

scorpionxxx 18-01-10 18:18

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
lol eu numa acum vad ce inghetat eram

FUYO 18-01-10 18:19

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Nu stiu de ce n-am primit mail ca s-a mai scris p thread ca veneam si eu:|:| Eram prin oras ieri seara cu masina proaspat spalata:| Testam acustica in subteran sub Mures Mall;))

kopatz 18-01-10 18:20

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Sunteti de acord sa pun pozele cu fiecare cu masina lui, la unii se vad si nr. de inmatriculare ?...ma gandeam ca poate deranjeaza pe cineva ...eu stiu:)

marius_bmw_gtm 18-01-10 18:23

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
kopatz multumim pentru poze sunt super, asteptam tura 2-ua :P
Fuyo pacat ca nu ai venit.....chiar vazusem un ursulet la sensul giratoriu si ne gandeam (cei care am vazut ursuletu) oare tu esti :D dar nu ai fost tu din pacate:(


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning