![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
10 Attachment(s)
primele poze:twisted::twisted::twisted:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
11 Attachment(s)
partea a II...
si mai vine un filmuletz imediat |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
hai hai... ca nu mai am rabdare :P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
https://www.youtube.com/watch?v=xA2JirRc3TU
filmuletzu e pentru un mic bass test :)) daca nu se aude foarte bun... si tot... scuze dar e camera de foto:P sper ca va plac pozele... theNZN ma angajati ca FotoMan?:P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma masina aia de politie va alungat?:))) am crezut ca era macar o duba de mascati:P:P:P ce bine ca am venit acasa:P:P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
deci nu-mi vine sa cred catzi v-ati strans.. si nici ca am ratat intalnireaa... :|
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
lasa romana 19% maghiar:)) osa ajungi si u :P:P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
vai ce am ratat:( promit ca data viitoare voi fi prezent:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sper ca si saptamana viitoare o sa fie la fel de fain...sau mai mult...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
15 Attachment(s)
Cv poze si de la mine....
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
A fost prima mea participare la intalnire asta ,dar o fost fain.Sper ca data viitoare nu o sa strice intalnirea omuletul ala. Si eu cu prietenul meu ne-am dus la Interex,dar nu era nimeni acolo,nu stiam ca unii sau dus la Praktiker:???:
Pozele's tari...mai are cineva poze?:D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
tare;)
daca invatam sa nu ne dam prea mult in spectacol poata n-or sa mai vina oamenii in verde! |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
pai da.....dak facem burnout in jurul masinilor binetnzeles k cineva chema politia....asta e na....lasa k data viitoare poate no sa ne dam asa in spectacol si nu vine politzia
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
@domnu dex....noi am stat la casino pana pe la 9...dupaia am plecat pana in centru si dupaia acasa...cand m-am dat jos din masina in centru un politai care era la rosu asa se uita dupa mine=))nu stiu de ce....:?:
@Rhor....sa vorbim si cu bogdan....vedem...vorbim... @bogdan,@Petyy.....mare dreptate aveti...daca erau cuminti baietii sigur nu ne alunga nimeni de acolo...asta e...data viitoare speram ca vor fi cuminti... |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sa speram ca data viitoare va fi si mai bine!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
fara turatzi la 10.000 si va fi foarte faina:D....k dak nu faceam asa galigie nici nu ne baga nimeni in seama!!!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Dap de acord si cu acelasi parere! ^
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
era fain... dar atrage multa atentie...
next time lasam jocurile :P @theNZN okok;)) si asa eu cand merg am camera la mine:-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
MA baieti am inteles ca intalnirea a fost super misto,sincere pareri de rau ca nu am putut ajunge dar saptamana asta stau mai porst pe plan financiar,dar voi face tot posibilul sa vin duminica.Unde se va tine?tot la Auchan?
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
saptamana asta mai vedem unde vom face:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
tot se va gasi unu care se ''da in spectacol''...parerea mea.
Ce bine stateai Dex in poza de grup:lol: am spatele lucrat:lol: |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Trebuia sa furam capacul de la roata cetatzeanului neinvitat... :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
oricum avea un capac lipsa:lol:, da nui bai ca platim impozite si isi cumpara altele, sau logane de 80.000 EUR :lol::lol:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
:)) "80.000"euro (la cetateni neinvitati) = 800euro la noi
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
deci sa speram ca si la urmatoarea intalnire sa fie tot atatzea sau chiar mai multzi ;)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
YEED ... Ai toba YED? sau PLUSH? cred ca am si yo ceva asemanator.
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
cu ziceau si baietii mai sus ... daca nu se mai dau unii in spectacol sa faca galagie va fi excelent ...
parerea mea ca parcarea Auchan e cea mai potrivita si e si bine luminata ... noi ne`am dus la Practiker ... apoi am stat la povesti in Mureseni in fata la pizza rustic ... NZN intre 8 si 9 ati trecut iar prin mureseni nu ? ca ati trecut pe langa noi :D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Frumoasa intalnire ;)....asteptam pozele cu fiecare masina si proprietar in parte sa ne cunoastem mai bine :P
deyuuu: da a trecut NZN pe la 9 fara ceva prin Mureseni:P Pacat ca s-a spart gasca cand a venit XXXXXXX :)) Un grup mare din pacate nu am format doar cand s-a facut poza si cand a venit XXXXXXX:)):)) Florine mersi mult ca m-ai adus :) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
chiar pacat ca ne-am imprastiat asa data vitoare daca mai suntem alungati ar trebui sa ne itelegem toti unde mergem
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
daca ar sta lumea linistita nu am mai fi alungati ... ca nu facem nimic rau decat stam povestim ...facem poze etc ... eeh asta e ...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ba daa :))) mi`o placut tot ... da ca sa nu se intampla chesti nasoale :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Faina -faina intalnire,iar in ceea ce priveste gabori oricum o sa vina ca asa is ei,trebuie sa strice cheful la om.
Mna deci sa pun ceva poze nu? |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
asta asteptam
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
10 Attachment(s)
Scuza-ti daca nu au iesit bine chiar toate dar la ce frig era tremuram de numai !
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
lol eu numa acum vad ce inghetat eram
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Nu stiu de ce n-am primit mail ca s-a mai scris p thread ca veneam si eu:|:| Eram prin oras ieri seara cu masina proaspat spalata:| Testam acustica in subteran sub Mures Mall;))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sunteti de acord sa pun pozele cu fiecare cu masina lui, la unii se vad si nr. de inmatriculare ?...ma gandeam ca poate deranjeaza pe cineva ...eu stiu:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
kopatz multumim pentru poze sunt super, asteptam tura 2-ua :P
Fuyo pacat ca nu ai venit.....chiar vazusem un ursulet la sensul giratoriu si ne gandeam (cei care am vazut ursuletu) oare tu esti :D dar nu ai fost tu din pacate:( |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning