![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13:33 ma uit la stiri si vad cum a petrecut Obama de ziua lui.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Frec menta la rece pe multe forumuri, nu mai stiu cu cine sa vorbesc, cred ca ma duc sa ma dau cu scuteru'...:D, gata, plec la Mec...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:47 PM :shock: mor de somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma duc sa fac un dus,apoi plec pe afara.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:00 rupt de oboseala dupa 2 zile de spart su pickhammer-ul....ma bag la somn...maine relaxare toata ziua
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:16 - Am venit de la poker
Iar ati inviat topicu' asta? :rolleyes2 |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13.30 ma uit la colega de langa mine cum munceste:twisted:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:56 muncesc adica :)) ar trebui
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
14:40 Trag apa
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:45- ma uit la un film...mananc semintze si mor de cald:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
3:33 ma cert cu gagikmea l tel:)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:04
mor de cald,astept mesaj de la prietena mea |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns de la lucru..rasfoiesc forumurile si bag cornul in perna:lol::lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mor aici de caldura ... dar e o moarte placuta ca ascult muzica :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma plictisesc...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si crap de cald:(
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mor de cald ...si de plictiseala
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si ma apuc de spalat...
bine ca nu`i mai asa cald:lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma cojesc pe spate
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:41 mor de somn si astept sa plec acasa
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13:51 ma uit afara cum ploua! :sad:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma plictisesc la firma :rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ies afara la un cafei cu niste prieteni
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17:14 Stau si scriu pe forum.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Scot scame din buric
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
13.26 beau apfel schorle......ragai....si pe urma ma bas....si ma gandesc ca ar trebui sa merg sa pun niste motorina in masina.....ca e rosu acut....si fumez ...si inchid browserul in care vizionez un thread inutil.....gata...m-am bashit....cel de langa mine se uita urat....si ce daca...ma mai fosrtez odata....dar nu imi mai iese...poate ma handesc pe mine:P
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Cata sinceritate :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi`am luxat mana si mor de durere...:sad:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
La TV e meci.....Sampdoria -Werder Bremen.......sunt in prelungiri....scorul e 3-1.....mi se stinge tigarea......vb cu o gagica pe mess.....mi-au inghetat picioarele.....mi sa terminat apfel schorle.....si am samerg in buatarie sa imi iau o sticla din frigider......acum ma uit ca tasta cu nr 7 de la laptop e mai infundata decat restul.....si ma taie pisharea....deci pun punct....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu...citesc ziarele si ma car la wrk
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:37 nu fac nimic...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma uit la un hyundai , dar e tv si e oprit ...aud o hota cum debiteaza si ma rad de spartura de 3zile , nu ma bas ...a si e penala reclama la cardul eva.ro
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12.39 ora Germaniei....stau de vb cu Denis pe mess.....vorbeam despre o spartura comunna mai veche,ma bas foarte sonor....din nou cel de langa mine se uita crucis.....ii zic lu Denis ca m-am bashit...el rade....ma uit ca afara e innorat.....iar o sa ploua azi....imi aduc aminte ca am rufe pe sarma......mi sa stins iar tigarea.....injur....denis imi scrie intr-una.....gagica cu care vorbesc in paralel nu mai zice nimic.....imi reaprind tigarea......ma taie pisharea....dar ma mai tin.....sima gandesc ce dracu sa fac azi ca ma plictisesc de mor....si dau "submit reply"
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
tocmai ma anunta Denis ca ma 1200 de posturi....eu ii zic ca in 5 ani....ma uit la seful meu cum vaneaza muste cu o sticla de bere de plastic de juma de kil.....marca Maternus.....intreaba in dreapta sin in stanga....spre muste.."somebody else?!!".....si dau iar submit reply
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
4:08 pm La ora asta se munceste.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:28....ma bag la somn dupa 120 de minute de suferinta si durere dar extrem de fericit ca sa calificat Steaua....Good Night
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
dau unsubscribe .. :-j
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:59: pai ce sa fac, maine ma paste o trezire la 8, si nu stiu daca sa dorm sau nu , ca nici nu pot si imi gasesc motive sa ma enervez din 5 in 5 secunde
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:16 Ma uit afara cum ploua , la baietii de lucreaza la 350z si imi aduc aminte sa ma duc sa ii intreb ceva , inchid pagina de web si am plecat ! :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:12. |
- Copyright 2026 4Tuning