Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

c0$ti 05-08-10 12:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:33 ma uit la stiri si vad cum a petrecut Obama de ziua lui.

mihairadu 05-08-10 13:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Frec menta la rece pe multe forumuri, nu mai stiu cu cine sa vorbesc, cred ca ma duc sa ma dau cu scuteru'...:D, gata, plec la Mec...

StoRo 05-08-10 13:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2:47 PM :shock: mor de somn

rs-dey 05-08-10 20:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa fac un dus,apoi plec pe afara.

cozmin23 05-08-10 22:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:00 rupt de oboseala dupa 2 zile de spart su pickhammer-ul....ma bag la somn...maine relaxare toata ziua

D0ryN 05-08-10 23:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:16 - Am venit de la poker

Iar ati inviat topicu' asta? :rolleyes2

pheerya 09-08-10 12:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.30 ma uit la colega de langa mine cum munceste:twisted:

StoRo 09-08-10 12:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:56 muncesc adica :)) ar trebui

nea_gogu_de_la_gaze 09-08-10 13:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14:40 Trag apa

Alex4u 10-08-10 13:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2:45- ma uit la un film...mananc semintze si mor de cald:lol:

Manson 11-08-10 02:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
3:33 ma cert cu gagikmea l tel:)

bodyn 11-08-10 11:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:04
mor de cald,astept mesaj de la prietena mea

Babutz 12-08-10 05:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns de la lucru..rasfoiesc forumurile si bag cornul in perna:lol::lol:

Racer21 15-08-10 16:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mor aici de caldura ... dar e o moarte placuta ca ascult muzica :lol:

rs-dey 15-08-10 16:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma plictisesc...

Babutz 16-08-10 09:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si crap de cald:(

Manson 17-08-10 02:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mor de cald ...si de plictiseala

Babutz 17-08-10 09:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si ma apuc de spalat...
bine ca nu`i mai asa cald:lol:

nea_gogu_de_la_gaze 23-08-10 14:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma cojesc pe spate

cangri 23-08-10 14:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:41 mor de somn si astept sa plec acasa

DrifterGT 23-08-10 14:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13:51 ma uit afara cum ploua! :sad:

nea_gogu_de_la_gaze 23-08-10 15:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3604312)
13:51 ma uit afara cum ploua! :sad:

English weather mate

D0ryN 23-08-10 15:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma plictisesc la firma :rolleyes2

Babutz 23-08-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ies afara la un cafei cu niste prieteni

mustang G.T 23-08-10 16:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:14 Stau si scriu pe forum.

nea_gogu_de_la_gaze 24-08-10 13:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Scot scame din buric

mikafly 24-08-10 13:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.26 beau apfel schorle......ragai....si pe urma ma bas....si ma gandesc ca ar trebui sa merg sa pun niste motorina in masina.....ca e rosu acut....si fumez ...si inchid browserul in care vizionez un thread inutil.....gata...m-am bashit....cel de langa mine se uita urat....si ce daca...ma mai fosrtez odata....dar nu imi mai iese...poate ma handesc pe mine:P

D0ryN 24-08-10 14:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Cata sinceritate :lol:

Babutz 24-08-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi`am luxat mana si mor de durere...:sad:

mikafly 24-08-10 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
La TV e meci.....Sampdoria -Werder Bremen.......sunt in prelungiri....scorul e 3-1.....mi se stinge tigarea......vb cu o gagica pe mess.....mi-au inghetat picioarele.....mi sa terminat apfel schorle.....si am samerg in buatarie sa imi iau o sticla din frigider......acum ma uit ca tasta cu nr 7 de la laptop e mai infundata decat restul.....si ma taie pisharea....deci pun punct....

Babutz 25-08-10 03:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu...citesc ziarele si ma car la wrk

Ghimpe200 25-08-10 11:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:37 nu fac nimic...

Dennis_TL 25-08-10 12:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma uit la un hyundai , dar e tv si e oprit ...aud o hota cum debiteaza si ma rad de spartura de 3zile , nu ma bas ...a si e penala reclama la cardul eva.ro

mikafly 25-08-10 12:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.39 ora Germaniei....stau de vb cu Denis pe mess.....vorbeam despre o spartura comunna mai veche,ma bas foarte sonor....din nou cel de langa mine se uita crucis.....ii zic lu Denis ca m-am bashit...el rade....ma uit ca afara e innorat.....iar o sa ploua azi....imi aduc aminte ca am rufe pe sarma......mi sa stins iar tigarea.....injur....denis imi scrie intr-una.....gagica cu care vorbesc in paralel nu mai zice nimic.....imi reaprind tigarea......ma taie pisharea....dar ma mai tin.....sima gandesc ce dracu sa fac azi ca ma plictisesc de mor....si dau "submit reply"

mikafly 25-08-10 12:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai ma anunta Denis ca ma 1200 de posturi....eu ii zic ca in 5 ani....ma uit la seful meu cum vaneaza muste cu o sticla de bere de plastic de juma de kil.....marca Maternus.....intreaba in dreapta sin in stanga....spre muste.."somebody else?!!".....si dau iar submit reply

StoRo 25-08-10 15:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4:08 pm La ora asta se munceste.

cozmin23 26-08-10 22:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:28....ma bag la somn dupa 120 de minute de suferinta si durere dar extrem de fericit ca sa calificat Steaua....Good Night

MadAboutGolf3 26-08-10 22:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
dau unsubscribe .. :-j

ZaNe94 27-08-10 00:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:59: pai ce sa fac, maine ma paste o trezire la 8, si nu stiu daca sa dorm sau nu , ca nici nu pot si imi gasesc motive sa ma enervez din 5 in 5 secunde

DrifterGT 27-08-10 00:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:16 Ma uit afara cum ploua , la baietii de lucreaza la 350z si imi aduc aminte sa ma duc sa ii intreb ceva , inchid pagina de web si am plecat ! :-)


All times are GMT +2. The time now is 19:12.

- Copyright 2026 4Tuning