![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
gata nu mai trebuie:D:D....pana la urma am luat 3DsMax 7
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mah care ma ajta shi pe mine cu setarile alea la BRAZIL LUMA SERVER...CA nu reusesc neam....sau cine ma ajuta cu un tutorials mai accesibil despre vopsit ca am inebunit de 2 zile incoa nu imi iese deloc vopsitul...:woowoo::woowoo::cry2:...a inceput sa doara capul de cat timp caut ceva klumea...o vopsea ceva....aaaa shi inca ceva...:oops:cum pot sa fac sa cada umbra de la mashina pe asfalt (sau orice) mai frumos...
MULTUMESC ANTICIPAT.. ps:dak trec de faza asta imi pun shi yo mashina:D pe forum sa o vedeti.. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ma ajuta careva shi pe mine???
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
aS vrea si eu un tutorial video:| pleaty pls deala cum sa fak rotzi ca eu ...nu prea jtiu cateva pasuri si aia ma ajuta mult ... poate are cineva destula inspiratie sal faka... ca tien 15 min max
|
Re: Tutorials - 3dmax
doar atatea bagati ceva video:| ca sa se descurce omu(adika yo)
|
Re: Tutorials - 3dmax
lucreaza cineva in alt program de modelare 3d, in afara de 3dmax?!
|
Re: Tutorials - 3dmax
inceraca si u pe astea vezi cum te descurci .....
|
Re: Tutorials - 3dmax
Quote:
plus ca mai exista pe piata si rhino 3D ( http://www.rhino3d.com/ ), pe baza de modelare cu nurbs, nu polymodeling + autodesk alias studio ( http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...&siteID=123112 ), poate cel mai complex si complet program de modelare 3d pe baza de, la fel, nurbs, nu polymodeling. |
Re: Tutorials - 3dmax
si maya are modelaare de nurbs ... rhino si alias nu le-am vz niciodata, dar din c am vz p site-urile alea... alias e cel mai tare.... dar nu cred k e recomandat knd ai nevoie de un model in care conteaza numarul de poly
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
vezi aici... http://www.tutorialized.com/tutorials/3DS-MAX/21 mai la mijlocul pag, sper sa te ajute cu ceva;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Neah vreau video si pt rims ca vad ca ideo e just 4 tires
|
Re: Tutorials - 3dmax
Nu ma deskurk offff ma pierd la pasu 24
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
am shi yo o problema.....stie careva cum pot sa fac sami arata asa mashina sau asemanator ca in poza???daca stiti va rog puneti shi voi un tutorial...sau link
ps :nu e a mea...as vrea yo sa fie:d |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
foarte mijto tt-ul ... si as vrea sa stiu cum se aranjeaza scena...
|
Re: Tutorials - 3dmax
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning