Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 16-12-08 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce se intelege prin haos ? :lol:

DRK*DeSiGn 16-12-08 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce vrei :):D

NightClubRacer 16-12-08 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce drk? ai vreun plan? :D

RoByNeT 16-12-08 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine nu interpretez eu =))))

NightClubRacer 16-12-08 22:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am trecut azi prin aparatori si am vazut r5 gtt al lui boncea, parca asea il cheama...ce se mai alege de el? :D nu il vinde?

Lucian_GXZ 17-12-08 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.

DRK*DeSiGn 17-12-08 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1924418)
de ce drk? ai vreun plan? :D

o noua revolutzie :D asta in kz k ajung :)

johnny325 18-12-08 00:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
panarama de om esti ma DRK :))

RoByNeT 18-12-08 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum sa iti pui semnatura ca ai pisica bolnava ma ? =))))))) n`ai minte :))) du`o la castrat :)))

fiderzen 18-12-08 12:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e pisica nu e motan:lol: :lol:

NightClubRacer 18-12-08 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1925985)
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.

o sa vorbesc :D caut ceva mic si rau :lol: e din cauza lu unu cun oltcit rosu =))

Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1926620)
o noua revolutzie :D asta in kz k ajung :)

ia incearca sa ajungi :D

johnny325 18-12-08 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e putin racita dar in seara asta o aiba un tratament si maine sper sa se vindece
de castrat nu o sa castrez dar in primavara o sa sufere un transplant de inima(cu una mai puternica cu pulsu mai mare :))

RoByNeT 18-12-08 22:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vin eu si o decuplez de la aparate =)))

DRK*DeSiGn 18-12-08 23:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu

daffy duck™ 19-12-08 00:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum frate?:shock::shock:


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning