![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce se intelege prin haos ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce vrei :):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce drk? ai vreun plan? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine nu interpretez eu =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am trecut azi prin aparatori si am vazut r5 gtt al lui boncea, parca asea il cheama...ce se mai alege de el? :D nu il vinde?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba da DMX, il vinde, vorbeste cu el la intalnire vineri.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
panarama de om esti ma DRK :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum sa iti pui semnatura ca ai pisica bolnava ma ? =))))))) n`ai minte :))) du`o la castrat :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e pisica nu e motan:lol: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e putin racita dar in seara asta o aiba un tratament si maine sper sa se vindece
de castrat nu o sa castrez dar in primavara o sa sufere un transplant de inima(cu una mai puternica cu pulsu mai mare :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vin eu si o decuplez de la aparate =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum frate?:shock::shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning