Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

cata4 10-07-06 20:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Eu unu nu sunt in masura sa iti dau un raspuns ti-am zis doar ce stiam de masina !
"Am spus o luna, nu maine.
Am mai vazut viteji care cand ii chemi la start dupa ce se lauda, brusc au probleme cu masina" - nu ti-a zis nimeni ca nu vrea sau a invocat vre-o problema . Pur si simplu , masina nu este terminata , banuiesc ca sti cum e sa astepti sa ti se termine masina de facut ! ?

SEBASTIAN 10-07-06 20:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da stiu.
Atunci insa eram asigurat ca in max o luna e pe strada.
9ff sunt f tari, banuiesc ca si seriosi insa eu zic ca pot mai repede decat 750cp ai lor.
Imi place asa mult cand va bagati peste masinile altora...

cata4 10-07-06 20:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ai un stil aparte , de a invarti vorbele!
Ma intreb daca nu iti explica nimeni ce se intampla cu acea masina ce mai ziceai ( ma refer la adresa Clubului Midnight Racers)!

SEBASTIAN : "Sper sa fie si real, nu vezi ca ezita / ca s-o dea cotita daca..."

SEBASTIAN 10-07-06 21:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ai idei preconcepute, alimentate de obicei de oameni mici.
Exceptand atunci de mult eu nu am zis prea multe de mr.
Nu spun nimic de club, ce treaba am eu cu el?

cata4 10-07-06 21:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Asta ma intrebam si eu !

SEBASTIAN 10-07-06 21:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu te mai intreba.
Iti spun eu, imi e total indiferent si asta s-a vazut in ultimul timp.
Parerea mea este ca: ideile preconcepute iti dauneaza si garantez pentru ce-ti spun. Ai sa vezi ca poate nu tot ce faci e bine si nici soldat nu e bine sa fi.
Trece tu tot prin propile simturi, pentru ca ma cunosti si ma enerveaza ca ai mai mare incredre in altii decat in tine.

ono41 14-07-06 20:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Am o intrebare, acest topic e f vechi si din cate am citit din cand in cand numai carcota si certuri am vazut. Intrebarea: S-a dat cineva pana acum cu motocicleta asta?

SEBASTIAN 15-07-06 15:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da dar nu e public.
Nu cautam lauri nici canibali si nici victime, e pur si simplu placere.

blowwind 15-07-06 15:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
to much bullshit :) ... curse oameni ... lasatzi forumul ... prea multe vorbe..FAPTE :D

SEBASTIAN 16-07-06 00:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Exact, la asta ma refeream.
Oricum nu eu am deschis acest topic, dar e adevarat ca m-am prins in joc.

EVOLUTION8 16-07-06 22:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pai e masina ta totusi.

SEBASTIAN 16-07-06 23:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by EVOLUTION8
Pai e masina ta totusi.

Si cei cu asta. Nu eu am deschis, m-am prins imediat si am intrat in joc.
:lol:
A fost chiar amuzant!

Achim 24-07-06 23:47

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
eu kiar vreau sa vad "motocicleta" la lucru... si sincer, sunt impartial... din partea mea sa se dea si cu un Koeniggseg (park asa se scrie), si cu un R1 si cu ce vrea el, da' vreau sa vad ceva spectaculos, macar la fel de "spectaculos" ca si numarul paginilor scrise in mare parte in van aici...
si sincer, poa' sa fie si bunica-mea la volan dak e show :D

pe de alta parte, am fost martor la discutia respectiva si stiu exact "problema" inca de la inceput... e adevarat aici ca acel Porsche ar trebui sa fie "drama", si e adevarat ca multa lume il asteapta pe strazi, iar el intarzie... da' nimeni nu poate stii cu adevarat motivul delay-ului, dekt proprietarul... in rest, speculatii. eu unu' am vazut si la salon la standul nostru (MR) un banner mare afisat de MaffRacing pe care scriau exact datele tehnice ale bolidului si deasupra "In Curand"...

SEBASTIAN 25-07-06 07:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ma bucur ca imi confirmi public cele spuse de mine.
Acel Porsche sper sa existe si sa apara.Va fi o masina extrem de spectaculoasa si cu toate autuurile pe care le va avea eu voi merge nu doar sa-mi apar sansa ci sa-i halesc ficatii.Prieteni pana la start si dupa sosire , iar pe pista "dusmani de moarte".

ono41 06-08-06 15:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ce cuvinte exagerate folositi baai baiestasilor


All times are GMT +2. The time now is 14:20.

- Copyright 2026 4Tuning