Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

ZuzuTm 24-11-08 18:51

Re: Need for Speed Undercover
 
cu ce masini luati voi curbele cu 330? :| ca mie cu un focus merg 280 si cand ii curba o ia cu 134 maxim :|

bitzucv9 24-11-08 18:54

Re: Need for Speed Undercover
 
am jucat cam 20-25 de curse si cred ca este cel mai bun joc de la nfs dupa underground 1-2. este super jocul si pana acum nu am reusit sa iau curbele cu 200 sau peste 200. singurul lucru nasol este sonorul .

Spookie 24-11-08 21:48

Re: Need for Speed Undercover
 
Daaa sonorul.. asa e, pe la jumatatea jocului am jucam vs 1 porche , parca era albina turbata. :/

dydy-andrey 25-11-08 08:20

Re: Need for Speed Undercover
 
1 Attachment(s)
mie nu prea`mi place...

--> o poza facuta la repezeala..

daca aveti nevoie de paul.dll (ca un crack) ala sa va mearga jocu`, add me_andrei_e30 ;)

ZuzuTm 25-11-08 09:15

Re: Need for Speed Undercover
 
dydy-andrey pfa dc ti se vede asa jocu? Parca nu ii Undercover :|

dolb 25-11-08 09:19

Re: Need for Speed Undercover
 
cine vrea trainer ? :D:D:D

Oxide 25-11-08 13:00

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1885260)
cine vrea trainer ? :D:D:D

...sa faca rost de altundeva , nu de aici. ;)

dolb 25-11-08 13:44

Re: Need for Speed Undercover
 
hai mane ca traineru nu e piraterie nu e nimic! ..exagerezi deja :|

alexcump 25-11-08 15:38

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 1883151)
Demonstreaza..mergi la cineva care are pc;'u mai prost si cerintele 512 ram si 128 video si arata ca merge.. si atunci te cred..


Iti demonstrez eu mosule. Am un preten cu proc 1.8 ghz cu placa de 128 si 512 ram. Merge mai sacadat cei drept da merge. Deci nu-i asta problema. Problema e de la windows sau crack si cred ca o sa se gandeasca si cineva la noi si o sa scoata un crack si pt noi sa ne mearga.

Numai bine.

roby18 25-11-08 15:44

Re: Need for Speed Undercover
 
gata lam termina :P a fost cam mik si la capitolu drift e varza

dolb 25-11-08 15:52

Re: Need for Speed Undercover
 
si eu l-am terminat pe PS2... este mult prea diferit fata de PC....calitatea mai buna..grafica mai buna insa saracacios in masini.. in schimb pe pc au pus un jeg de grafica si super masini :(

Kent8 25-11-08 22:01

Re: Need for Speed Undercover
 
eu sunt ff incantat de escortul albastru.
ma joc doar de 2 zile...cand am timp si cat am timp, ceva masini mai tari sunt?

B|shOp-VR6 26-11-08 08:40

Re: Need for Speed Undercover
 
Mie mi se pare putin cam irealist.. cel putin controlul masinilor. Ca si grafica este ok desi am gasit ceva buguri dintre care... trecerea soarelui prin peretii tunelelor... Nu cred sa fie de la sistemul meu.. il joc pe 1680x1050 cu toate la maxim.. inlcusiv antialising 6x... Per total.. putin dezamagitor... noroc cu masinile din joc care sunt mai ok.

cryssl 26-11-08 10:45

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by alexcump (Post 1885918)
Iti demonstrez eu mosule. Am un preten cu proc 1.8 ghz cu placa de 128 si 512 ram. Merge mai sacadat cei drept da merge. Deci nu-i asta problema. Problema e de la windows sau crack si cred ca o sa se gandeasca si cineva la noi si o sa scoata un crack si pt noi sa ne mearga.

Numai bine.

oke sef:D nu am zis ca nu....eu am luat si varianta reloaded si tot la fel face.. acum ori face asa de la placa video ori nu stiu..de la windows sigur nu face deoarece am acelasi windows ca un prieten..si lui ii merge(ce e drept are pc mai performany,dar acelasi windows..) nah..poate vine vreun "hacer" cu ideea salvatoare :D ca vreau sa pastrez traditia si sa il termin si pe asta ..chiar daca e asa cum zic uni ca e :D...bafta

dolb 26-11-08 11:03

Re: Need for Speed Undercover
 
cryssl
incearca www.gamecopyworld.com pentru gamefixes and everything! daca nici cu ala nu iti merge..incearca un windows xp sp2 CURAT fara rahaturi cu programe deja instalate ;)

daca nici asa nu-ti merge.. incearca sa faci niste setari la placa video ! eu spre exemplu am atiradeon si are un programel CATALYST la care ii setez eu nivelul de performanta si calitate! si merge struna :)


All times are GMT +2. The time now is 05:02.

- Copyright 2026 4Tuning