![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ba da, dar te va costa f mult :) incerc sa-ti dau un pret
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut Razak!
http://motors.shop.ebay.co.uk/?_from...er&_sacat=9800 Unul dintre acestea ai putea aduce? |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
BoCox diseara sper sa-ti dau un raspuns
Gorby nu se pot aduce pt ca nu trimit in ro vanzatorii respectivi |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@BoCox
Ai pm pentru faruri @Gorby Daca le gasesti pe site-urile respective incerc :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
http://cgi.ebay.de/Golf-3-III-Frontl...1%7C240%3A1318 Am gasit altceva :D Trimite si in Romania |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@sakos
Poti sa-mi dai link-ul te rog? @Gorby Mai repede il iei de la noi din magazin, nu e mai mult de 150 ron :) dar nu se va preta la logan ... mai repede ne faci o vizita la ghetto tuning sa facem ceva custom |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ma intereseaza si pe mine la ce pret poti sa-mi aduci si mie asa ceva.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/15-Bl...Q5fAccessories |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@kelevradodo
Vanzatorul nu trimite in RO, decat in US si Canada. Transportul pana aici in tara ar fi exagerat de scump. Nu se merita :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/PLASMA-TACHO-Tach...1%7C240%3A1318
daca poti sa aduci si cat ma costa total...mai am in asteptare cv la tine..macaraua dreapta spate pt passat |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
k atunci ptr astea poti sa-mi faci un pret k vad k scrie la ele 'worlwide' :D http://global.ebay.com/18_Wheel_Trib...357764017/item |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
te sar de 1000$ cu tot cu vama, NU SE MERITA
cauta in schimb pe ebay.co.uk sau ebay.de :), acolo nu ai vama iar transportul este mai mic. @mabial 320 ron plasmele. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
caut si eu o emblema de vw polo/golf GTI care se lipeste pe spatele masinii ..uite cateva linkuri .. nu stiu cat de bune sunt ..
http://cgi.ebay.de/Genuine-VW-Golf-G...3A1|240%3A1318 http://cgi.ebay.de/VW-Golf-3-GTI-Gri...3A1|240%3A1318 http://cgi.ebay.de/VW-Golf-GTI-rear-...3A1|240%3A1318 si mai vreau asa: 1)http://cgi.ebay.de/Plasma-Tacho-Tach...3A1|240%3A1318 2)http://cgi.ebay.de/Tachoblende-Silbe...3A1|240%3A1318 oricum principal vreau sa se vada cum se vede pe golfu5 din poza :) Cu stima. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:33. |
- Copyright 2026 4Tuning