Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 16-01-09 15:12

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ba da, dar te va costa f mult :) incerc sa-ti dau un pret

BoCox 17-01-09 13:40

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-ANGE...ayphotohosting

Gorby 18-01-09 23:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut Razak!
http://motors.shop.ebay.co.uk/?_from...er&_sacat=9800
Unul dintre acestea ai putea aduce?

razak 19-01-09 08:55

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
BoCox diseara sper sa-ti dau un raspuns

Gorby nu se pot aduce pt ca nu trimit in ro vanzatorii respectivi

Gorby 19-01-09 17:32

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1992485)
Gorby nu se pot aduce pt ca nu trimit in ro vanzatorii respectivi

Nici macar de pe .de sau .fr? :cry:

razak 19-01-09 17:36

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@BoCox

Ai pm pentru faruri

@Gorby

Daca le gasesti pe site-urile respective incerc :)

sakos 19-01-09 20:10

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1993691)
@BoCox

Ai pm pentru faruri

@Gorby

Daca le gasesti pe site-urile respective incerc :)

Buna seara as dori sa achizitionez cateva accesorii crom (bandourile cromate ce se lipesc peste cele originale si chederele din crom de la baza geamurilor)pt un GOLF 4 CARAVAN si le-am gasit pe site-ul german e-bay.de.Va atasez fotografiile cu produsele dorite.Astept raspunsul dumneavoastra dk imi puteti aduce aceste accesorii si eventual un pret al acestora.O zi buna.telefonul meu este 0731055001.

Gorby 19-01-09 21:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1993691)
@Gorby

Daca le gasesti pe site-urile respective incerc :)


http://cgi.ebay.de/Golf-3-III-Frontl...1%7C240%3A1318
Am gasit altceva :D
Trimite si in Romania

razak 19-01-09 22:14

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@sakos

Poti sa-mi dai link-ul te rog?

@Gorby

Mai repede il iei de la noi din magazin, nu e mai mult de 150 ron :) dar nu se va preta la logan ... mai repede ne faci o vizita la ghetto tuning sa facem ceva custom

kelevradodo 20-01-09 03:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ma intereseaza si pe mine la ce pret poti sa-mi aduci si mie asa ceva.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/15-Bl...Q5fAccessories

razak 20-01-09 08:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@kelevradodo

Vanzatorul nu trimite in RO, decat in US si Canada. Transportul pana aici in tara ar fi exagerat de scump. Nu se merita :)

mabial 20-01-09 16:52

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/PLASMA-TACHO-Tach...1%7C240%3A1318

daca poti sa aduci si cat ma costa total...mai am in asteptare cv la tine..macaraua dreapta spate pt passat

kelevradodo 20-01-09 16:58

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1995145)
@kelevradodo

Vanzatorul nu trimite in RO, decat in US si Canada. Transportul pana aici in tara ar fi exagerat de scump. Nu se merita :)


k atunci ptr astea poti sa-mi faci un pret k vad k scrie la ele 'worlwide' :D

http://global.ebay.com/18_Wheel_Trib...357764017/item

razak 20-01-09 18:22

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
te sar de 1000$ cu tot cu vama, NU SE MERITA

cauta in schimb pe ebay.co.uk sau ebay.de :), acolo nu ai vama iar transportul este mai mic.

@mabial

320 ron plasmele.

BoCox 24-01-09 12:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
caut si eu o emblema de vw polo/golf GTI care se lipeste pe spatele masinii ..uite cateva linkuri .. nu stiu cat de bune sunt ..
http://cgi.ebay.de/Genuine-VW-Golf-G...3A1|240%3A1318
http://cgi.ebay.de/VW-Golf-3-GTI-Gri...3A1|240%3A1318
http://cgi.ebay.de/VW-Golf-GTI-rear-...3A1|240%3A1318

si mai vreau asa:
1)http://cgi.ebay.de/Plasma-Tacho-Tach...3A1|240%3A1318
2)http://cgi.ebay.de/Tachoblende-Silbe...3A1|240%3A1318

oricum principal vreau sa se vada cum se vede pe golfu5 din poza :)

Cu stima.


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

- Copyright 2026 4Tuning