![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari pt show super tare, si te rog IonutMFF sa imi zici si mie daca am luat ceva pt ca am ajuns in primi 4 la grupa A si am pierdut cu Saxo, dar nu am putut sa stau pana la sfarsit si am inteles ca nu se da nimik numai la locul I si pe urma cand am ajuns acasa am auzit ca s-au dat diplome si la celelalte locuri. Mersi si astept un raspuns.
Inca odata a fost super tare. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
si mai am moolte :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari, a fost un show pe cinste!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari Ionut pt Show si felicitari M.R.C. pt organizare
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se pare ca WPP a luat locul I la grupa lui... felicitari !
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Grupa H ...Locul 1 WPP, Locul 2 TXA, Locul 3 Domy Aro
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
iar la ultima liniuta data intre EVO rosu, si WPP, ia ghiciti voi. EVO a ajuns primul.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Asta o spui doar pentru ca si tu ai Evo :)....Eu am fost la start , ne'am uitat pe calculator ...A castigat detasat WPP'ul
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
am inteles ca la ultima liniutza au iesit la fel in ceea ce privesc timpi! :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
WPP'ul a castigat la mustata ....Oricum Evo a fost tare rau ...Stie careva cati caluti are??
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
poi aseara am stat cu baiatul cu EVO, si el a spus clar ca la finish, a fost cu o lungime de capota in fata WPP_ului. si sincer nu avea nici un interessa minteasca.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
De castigat a castigat evo-ul. felicitari pt show a fost Beton, o sa postez si eu niste poza mandre
P.S Niste cosuri de gunoi ar fi fost bune. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
In legatura cu acea cursa dintre evo si wpp trebuie sa recunosc ca a fost cam egal si dinte cate am vazut eu le-as fi dat timp egal pt ca eu am fost la linia de sosire si nu tare iti puteai da seama care dintre ei a castigat ... oricum cursa a iesit extraordinar ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning