Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

Calin_UKU 11-05-08 22:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari pt show super tare, si te rog IonutMFF sa imi zici si mie daca am luat ceva pt ca am ajuns in primi 4 la grupa A si am pierdut cu Saxo, dar nu am putut sa stau pana la sfarsit si am inteles ca nu se da nimik numai la locul I si pe urma cand am ajuns acasa am auzit ca s-au dat diplome si la celelalte locuri. Mersi si astept un raspuns.
Inca odata a fost super tare.

robbyxX23 11-05-08 22:48

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
si mai am moolte :))

robbyxX23 11-05-08 22:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 1528234)
Vreo poza cu HAI-ul din spatele capotei deschise ?

uite :> si ink cv in plus

mosky 11-05-08 23:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari, a fost un show pe cinste!

ZerO_CooL 11-05-08 23:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by robbyxX23 (Post 1528295)
uite :> si ink cv in plus

Mersi frumos, se pare ca intr-adevar a fost ceva superb. Ce a facut WPP cu ARO si cu BMW (E46 M3) ?

jull 11-05-08 23:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari Ionut pt Show si felicitari M.R.C. pt organizare

ZerO_CooL 12-05-08 00:14

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se pare ca WPP a luat locul I la grupa lui... felicitari !

IonutzMFF 12-05-08 01:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Grupa H ...Locul 1 WPP, Locul 2 TXA, Locul 3 Domy Aro

M I V E C 12-05-08 08:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
iar la ultima liniuta data intre EVO rosu, si WPP, ia ghiciti voi. EVO a ajuns primul.

IonutzMFF 12-05-08 10:33

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Asta o spui doar pentru ca si tu ai Evo :)....Eu am fost la start , ne'am uitat pe calculator ...A castigat detasat WPP'ul

adisoruc 12-05-08 10:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
am inteles ca la ultima liniutza au iesit la fel in ceea ce privesc timpi! :)

IonutzMFF 12-05-08 10:49

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
WPP'ul a castigat la mustata ....Oricum Evo a fost tare rau ...Stie careva cati caluti are??

M I V E C 12-05-08 11:14

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
poi aseara am stat cu baiatul cu EVO, si el a spus clar ca la finish, a fost cu o lungime de capota in fata WPP_ului. si sincer nu avea nici un interessa minteasca.

T@m@ngo 12-05-08 11:17

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
De castigat a castigat evo-ul. felicitari pt show a fost Beton, o sa postez si eu niste poza mandre
P.S Niste cosuri de gunoi ar fi fost bune.

bilutza 12-05-08 12:16

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
In legatura cu acea cursa dintre evo si wpp trebuie sa recunosc ca a fost cam egal si dinte cate am vazut eu le-as fi dat timp egal pt ca eu am fost la linia de sosire si nu tare iti puteai da seama care dintre ei a castigat ... oricum cursa a iesit extraordinar ...


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning