![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
gumpert apollo
hai cu berea si alta masina :)) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
ti-ai bagat ogc ? coduri sa vezi ?:))
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
mai zii si pe asta :) sa te vad
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
n-am coduri..dar ai lasat sa se vada sigla :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
manu_96xls ce modifici pe aici ?:)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Ai pus 2 poze din care una concept, avea rost să o las?:-P
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
pai da...
nu avem voi cu concepturi ?:) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
Reguli: Interzis a se posta : concepte/prototipuri |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
bineee............... nu era concept aia :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Rolls?
Nu stiu modelul.. ceva de prin 1907? :lol: |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Ghiciti-o pe asta :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Buick 95 phaeton (1931).
Pune poză... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
nu cred ca are de gand sa puna prea curand..
o sa pun eu o masina.. |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Porsche? 94 si ceva? 924?
Venturi?:| |
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning