![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
:) ce topic..
berbec >:) |
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni
|
Re: Ce zodie sunteti?
DRAC :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
:rolleyes2 ... :twisted:? Zodie noua? :lol:
Sau asa zici tu la rac? :lol: |
Re: Ce zodie sunteti?
hmm..ca zodie sunt rac...dar...e mai mult sunt "drac" :rolleyes2
|
Re: Ce zodie sunteti?
:lol: foarte tare topicu asta :lol:
sagetator ;) 4 dec |
Re: Ce zodie sunteti?
taur b)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni:drunk::crazy:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Peste 8) :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Vărsător :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta...
|
Re: Ce zodie sunteti?
GEMENI ! :X si sunt mandra de zodia mea :X
-Indragostita -Sufletista -Vorbareata :)) ! si numai shtiu ;)) :D:X |
Re: Ce zodie sunteti?
Eu sunt pe 23 august. Adica undeva intre Fecioara si Leu. Am auzit ca aceasta chestie se numeste cuspida. Eu am votat Fecioara fiindca asta sustin parintii mei. :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
pesti...mie imi place ca animalele mele preferate sunt chiar pestii :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
capricorn :)....
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning