Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

sonnya 20-08-08 14:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
:) ce topic..
berbec >:)

Victor_WRC 22-08-08 13:49

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni

Gabriel_xenon 30-08-08 11:45

Re: Ce zodie sunteti?
 
DRAC :D

Black Pearl 30-08-08 15:40

Re: Ce zodie sunteti?
 
:rolleyes2 ... :twisted:? Zodie noua? :lol:
Sau asa zici tu la rac? :lol:

Gabriel_xenon 31-08-08 22:45

Re: Ce zodie sunteti?
 
hmm..ca zodie sunt rac...dar...e mai mult sunt "drac" :rolleyes2

Rares_CRM 05-09-08 23:53

Re: Ce zodie sunteti?
 
:lol: foarte tare topicu asta :lol:
sagetator ;) 4 dec

norbi_bidi 06-09-08 00:15

Re: Ce zodie sunteti?
 
taur b)

StreetStyle22 07-09-08 22:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni:drunk::crazy:

Yonut21 07-09-08 23:48

Re: Ce zodie sunteti?
 
Peste 8) :twisted:

PureBase 12-09-08 16:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Vărsător :lol:

22VIN 12-09-08 16:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta...

DTH 19-09-08 15:41

Re: Ce zodie sunteti?
 
GEMENI ! :X si sunt mandra de zodia mea :X

-Indragostita
-Sufletista
-Vorbareata :)) !

si numai shtiu ;)) :D:X

Andrei1994 19-09-08 16:07

Re: Ce zodie sunteti?
 
Eu sunt pe 23 august. Adica undeva intre Fecioara si Leu. Am auzit ca aceasta chestie se numeste cuspida. Eu am votat Fecioara fiindca asta sustin parintii mei. :D

Darius DMS 19-09-08 23:22

Re: Ce zodie sunteti?
 
pesti...mie imi place ca animalele mele preferate sunt chiar pestii :D

stefan_88 19-09-08 23:57

Re: Ce zodie sunteti?
 
capricorn :)....


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning