![]() |
Re: Targoviste
Quote:
Eu sunt mai mult prin brașov pe perioada facultații și chiar nu pot să ajung la intālniri! Baftă ! |
Re: Targoviste
5 Attachment(s)
Neste poze de saptamana trecuta... :rolleyes2
|
Re: Targoviste
Stie cineva din oras BMW-ul cu TOM la numar? :D
E o "pisica" rosie, cu pasajele spate umflate, niste jante cu buza, eleron (cred ca LTW). Sunt curios ce motor are, mai mult ca sigur e schimbat si cred ca e si turbo :oops: Multumesc. |
Re: Targoviste
Din cate stiu e un M3, e cunoscuta masina in oras, doar ca are alt proprietar acum.
|
Re: Targoviste
3 Attachment(s)
Da, M3, motor de 3.5:
|
Re: Targoviste
BMW M3 e36:
2,990 cc (2.99 L; 182 cu in) -290 PS (213 kW; 286 hp) @7000 rpm 3,201 cc (3.201 L; 195.3 cu in) -321 PS (236 kW; 317 hp) @7400 rpm motor de 3.5 nu s-a pus pe pisica de fabrica. |
Re: Targoviste
https://forum.4tuning.ro/16-curse-acc...e-locatii.html
Cunoasteti si pe la noi vreo locatie? Vor fi doritori? |
Re: Targoviste
dak imi aduc bine aminte ne intalneam si noi candva in targoviste da acum...BATE VANTU locul nostru e ocupat de niste pusti care vin si se dau mari ca le-au dat parintii bani si au bagat benzina de mai mult de 50 ron
|
Re: Targoviste
adevarat :lol:
|
Re: Targoviste
in alte orase vin toti cei pasionati de masini ... in targoviste cik: de ce sa il primim pe ala cu dacia? raspuns:pentru ca il pasioneaza replica:da dar ...are dacie Din pacate mai degraba vine la intalnire unu cu dacia dekt unu cu o masina straina :sad:
|
Re: Targoviste
Mai exista masini in Targoviste??
|
Re: Targoviste
Quote:
oooooo Domnu ADI. nu da ne chinuim cu ce avem =)) |
Re: Targoviste
stie cineva cat va creste pretu la benzina ? ms
|
Re: Targoviste
cica trebuie sa ajunga la 7,5 pana in primavara
|
Re: Targoviste
Quote:
BAFTA BAIETI |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning