Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Targoviste (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/60236-targoviste.html)

crysty.bobok 25-10-11 18:39

Re: Targoviste
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 4668745)
nimeni nimic? Chiar nu vreti sa ne intalnim si noi mai multi pe la stadion?....se pare ca nu ai cu cine.....doar vorbe atat.

Ți-am văzut astăzi mașina pe la autogară, e boboc cu eleronul ăla!

Eu sunt mai mult prin brașov pe perioada facultații și chiar nu pot să ajung la intālniri!

Baftă !

Old_boy 21-01-12 01:18

Re: Targoviste
 
5 Attachment(s)
Neste poze de saptamana trecuta... :rolleyes2

Andreynyo 25-04-12 13:59

Re: Targoviste
 
Stie cineva din oras BMW-ul cu TOM la numar? :D
E o "pisica" rosie, cu pasajele spate umflate, niste jante cu buza, eleron (cred ca LTW).
Sunt curios ce motor are, mai mult ca sigur e schimbat si cred ca e si turbo :oops:
Multumesc.

toody 02-05-12 11:20

Re: Targoviste
 
Din cate stiu e un M3, e cunoscuta masina in oras, doar ca are alt proprietar acum.

Andreynyo 28-06-12 01:14

Re: Targoviste
 
3 Attachment(s)
Da, M3, motor de 3.5:

GIULY 28-06-12 08:54

Re: Targoviste
 
BMW M3 e36:

2,990 cc (2.99 L; 182 cu in) -290 PS (213 kW; 286 hp) @7000 rpm
3,201 cc (3.201 L; 195.3 cu in) -321 PS (236 kW; 317 hp) @7400 rpm

motor de 3.5 nu s-a pus pe pisica de fabrica.

Andreynyo 17-08-12 21:22

Re: Targoviste
 
https://forum.4tuning.ro/16-curse-acc...e-locatii.html

Cunoasteti si pe la noi vreo locatie?
Vor fi doritori?

B_79_UFD 21-09-12 15:33

Re: Targoviste
 
dak imi aduc bine aminte ne intalneam si noi candva in targoviste da acum...BATE VANTU locul nostru e ocupat de niste pusti care vin si se dau mari ca le-au dat parintii bani si au bagat benzina de mai mult de 50 ron

Old_boy 21-09-12 15:43

Re: Targoviste
 
adevarat :lol:

B_79_UFD 21-09-12 15:49

Re: Targoviste
 
in alte orase vin toti cei pasionati de masini ... in targoviste cik: de ce sa il primim pe ala cu dacia? raspuns:pentru ca il pasioneaza replica:da dar ...are dacie Din pacate mai degraba vine la intalnire unu cu dacia dekt unu cu o masina straina :sad:

ady_viteza 21-09-12 15:55

Re: Targoviste
 
Mai exista masini in Targoviste??

B_79_UFD 21-09-12 15:59

Re: Targoviste
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 5182213)
Mai exista masini in Targoviste??



oooooo Domnu ADI. nu da ne chinuim cu ce avem =))

B_79_UFD 21-09-12 16:14

Re: Targoviste
 
stie cineva cat va creste pretu la benzina ? ms

Old_boy 21-09-12 16:17

Re: Targoviste
 
cica trebuie sa ajunga la 7,5 pana in primavara

dolb 22-09-12 11:50

Re: Targoviste
 
Quote:

Originally Posted by B_79_UFD (Post 5182190)
dak imi aduc bine aminte ne intalneam si noi candva in targoviste da acum...BATE VANTU locul nostru e ocupat de niste pusti care vin si se dau mari ca le-au dat parintii bani si au bagat benzina de mai mult de 50 ron

Eu cand am plecat am crezut ca o sa continuati sa va intalniti ca deobicei, din pacate o sa mai stau vreo 2 ani pe aici, dar promit ca atunci cand ma intorc de tot , o sa va caut pt vechiul proiect.
BAFTA BAIETI


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning