Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

mihay 30-06-07 21:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ok boss se rezolva stai flexat ca orice hotarare sar lua te vom intreba si pe tine normal chiar daca la tel se va intampla asta sa nu crezi ca primesti absent nemotivat :) mai vb ok man :peace: sau ce credeai ca ai scapat de mine doar stii ca eu sunt"NOD" nu scapi asa usor de el:lol:

Alex23GAM 30-06-07 22:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
salutare in sfarsit sunt doc cu acte in regula:) daca vreti sa ne vedem in seara asta ca eu maine plec din iasi..

o sa revin pe 16 iulie daca nu reusim acum ne vedem atunci..

numai bine,
dr. alex gh.

KAmikazee2005 30-06-07 23:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
FELICITARI ALEX :) un doctoras printre nebuni ;)) pe 16 iulie dai de baut nu ;)) FELICITARI INCA ODATA

mihay 01-07-07 10:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Felicitari Alex si sa ne vedem sanatosi la MARE acolo se da de baut :) nu?
Bine ca am reusit sa ne mai vedem inca o data inainte de a pleca acasa(dulce casa)
In rest iti urez succes in ce faci tu acolo si sa ne vedem sanatosi la Mare abia astept sa vin :peace:

Low_Ridah 01-07-07 15:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vreau si eu la mare :cry2: .....cine ma sponsorizeaza ...:D...nu sunt greu de intretzinut ..nu mananc mult ..sunt curat si vaccinat ...si nu fac multa galagie ..( dak nu sunt provocat :rockon: ) ...toate k toate....

Deci ...Lucrurile sunt serioase ..lumea e pe treaba in IS ...sa stabilit ..facem ceva serios si cu cap ...fara jocuri....se vorbeste de fapte reale ...dar ..pt k niste ganduri maretze sa fie infaptuite....avem nevoie de ..membri....devotament ...si sprijin de la Suceava :)...

Totul e cu acte ..acum asteptam sa vedem care si cum ramane Presedinte , Casier , Vicepreseinte ..etc ...

Sper k se va decide o locatzie si o ora la care se vor tine aceste intalniri saptamanale ..dar ..dak lumea tine sa ne int zilnic ..eu nu am nik impotriva :icon_kiss ...

Asteptam membrii :D....al vostru Crazy 4ever dupa cum ma jtiu amicii :hahano: :crazy: :rah:

mihay 01-07-07 15:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Bun Bun acum sa vedem cum ne intalnim cu membri care sunt in Iasi si sa face o mica mare intalnire sa stabilim ce si cum si sa ne apucam de treaba acuma cat mai avem olaca de timp ca mai intra lumea in concediu mai pleaca la mare... munte.... si poate rapim olaca din timpul lor pt cateva intalniri sa ne cunoastem si cine stie poate poate organizam ceva si in Iasi :peace:

Low_Ridah 01-07-07 15:13

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dap ...sunt complet de acord ...asa k ...cel mai bine ar fi sa avem toti idurile de mess ..sau ceva de genul ...sau macar pe PM aici pe 4tuning....sa luam legatura cumva ....deci ..se poate da PM mie sau lui MIHAY ( Cristi ) sa ia legatura cu noi ....

Idul meu de mess e la semnatura [email protected]

mihay 01-07-07 15:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
yap si sory yd-ul meu [email protected] :peace:

mihay 04-07-07 13:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ma baeti ma dar cam multa liniste pe aici ce se intampla nu vreti sa ne intalnim? sau nu avti tim de citit pe forum sau cum? ca in cazu asta tre sa facem rost de telefoane ceva ssi sa ne anuntam telefonic ce si cum se hotaraste cu soarta CD in Iasi

Low_Ridah 04-07-07 17:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mda...eu inafara de numarul lui la Mishto , NOD si Alex Gam ...nu il am ...deci ...nush ...pe mess ...Cristi ...dak u mai ai iduri de mess sau ceva ...sa vb cu ei .... pe sambata dak se poate sa ne intalnim ..cei care au cum ...

mihay 04-07-07 17:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
mm da problema e ca nu am :( era vb sa vb cu Alex dar a plecat in Constanta si nam mai apuc acum sa vad cum dau de el la un tel si sa imi de cateva id-uri sau nr de tel si sa anuntam lumea poate iese ceva sambata problema e ca eu lucr pana in ora 8 :( dar vedem ne descurcam noi intr-un fel :) :peace:

Low_Ridah 04-07-07 19:46

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu sunt disponibil la orice ora ....deci ..pot iesi oricad ...deci ..nu ezitatzi sa ma contactatzi ...

Park am scris un anuntz puplicitar :))

bakal 04-07-07 19:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
iar eu cum sunt plecat din oras.....e mai gre3u da o scoatem noi la capat...idea ar fi ca macar cativa membri sa se intalneasca, sa se cunoasca.. si de aici vedem noi mai departe....

mihay 04-07-07 23:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 981973)
Park am scris un anuntz puplicitar :))

eisi tu acuma esti tu mai disponibil pt toata lumea si tu acuma te dai cotit las nu mai fi rusinos acuma ca nai de ce :lol: :peace:

Low_Ridah 05-07-07 02:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Problema nasoala e k ...vineri seara sar putea sa plec la Bucuresti ...deci ..dak intalnirea CD se face dupa ora 10 seara ...sar putea sa ajung :D...
Cristi ... poate ne vedem maine seara sau candva ...sa mai vorbim ...si sa mai vedem ce si cum ...membrii ce mai sunt ..am sa incerc sa mai dau de Alex ..sa imi mai lase vreo 2 iduri de mess a membrilor din IS ..:)....trebuie sa ne mobilizam cu fortza ...pierdem timp ...si nu e bine ...

Razvane ...u cand ajungi prin IS ..:D ..???


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning