Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/58163-tuning-machete.html)

razak 13-01-08 15:00

Re: Tuning pe machete
 
Suportu are pe el iarba ! Am vrut sa dea impresia ca sta pe o pajiste :D

In realitate arata mult mai bine:) o sa mai fac ceva poze cu ea in alt cadru, nu cu toate draciile pe birou :D

eddycdk 14-01-08 12:44

Re: Tuning pe machete
 
f frumoasa! ;)
imi place clean look! felicitari!
sfat: incearca ceva la stopurile alea :-P

razak 14-01-08 13:19

Re: Tuning pe machete
 
eddy iti dai seama ca nu raman asa :D am si mentionat, e done in proportie de 80% :)

Trickz 14-01-08 13:27

Re: Tuning pe machete
 
razak: foarte tare masina, incearca sa ii faci si o diorama mai placuta, sa se asorteze cu iarba:)

razak 14-01-08 13:31

Re: Tuning pe machete
 
n-am gasit bah nene tufe care sa dea bine cu 1/24, decat pt HO 16mm :D

Fast_wheels 14-01-08 17:33

Re: Tuning pe machete
 
5 Attachment(s)
before & after. (macheta este din plastic :( deci nu`s detalii :( )

coman razvan 14-01-08 19:33

Re: Tuning pe machete
 
2 Attachment(s)
DaciaRally Team (nu e chiar tuning, dar merge...)8)

razak 14-01-08 19:40

Re: Tuning pe machete
 
Daca te apuci sa faci tuning pe machetele alea sa-ti dai si demisia din functia de moderator :D

EaGle 14-01-08 19:42

Re: Tuning pe machete
 
:lol: ..nu cred ca le strica, doar asa..inca o reclama in plus pe ele :D

andrey2003 14-01-08 19:43

Re: Tuning pe machete
 
4 Attachment(s)
Am facut la Gordini scaunele albe pe centru.. ce parere aveti? :-)

eddycdk 14-01-08 20:01

Re: Tuning pe machete
 
mult mai faine asa!
eu as fi optat pt tot interiorul alb :rolleyes2 :rolleyes2

andrey2003 14-01-08 20:13

Re: Tuning pe machete
 
mmda.. e o idee.. dar.. cred ca ar fi prea 'modern' pentru masina.. + ca tb vopsea pt asa ceva.. si.. trebuie facut cu atentie.. nu ma bag la asa ceva :D
ms ;)

Trickz 14-01-08 20:26

Re: Tuning pe machete
 
project mustang. teaser pentru bodykit si lambo (sau fluture sau pinguin sau cum s'or mai numi). poza aici, ca nu ma lasa sa urc gif'uri prea mari pe serverul 4tuning.

andrey2003 14-01-08 20:30

Re: Tuning pe machete
 
Suna bine.. Bafta!!

P.S. de ce nu pui poza JPG? :)

Trickz 14-01-08 20:33

Re: Tuning pe machete
 
pentru ca ar trebui sa pun 2 si mi'a placut mai mult sa fac un gif pentru ambele:)


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning