![]() |
Re: Tuning pe machete
Suportu are pe el iarba ! Am vrut sa dea impresia ca sta pe o pajiste :D
In realitate arata mult mai bine:) o sa mai fac ceva poze cu ea in alt cadru, nu cu toate draciile pe birou :D |
Re: Tuning pe machete
f frumoasa! ;)
imi place clean look! felicitari! sfat: incearca ceva la stopurile alea :-P |
Re: Tuning pe machete
eddy iti dai seama ca nu raman asa :D am si mentionat, e done in proportie de 80% :)
|
Re: Tuning pe machete
razak: foarte tare masina, incearca sa ii faci si o diorama mai placuta, sa se asorteze cu iarba:)
|
Re: Tuning pe machete
n-am gasit bah nene tufe care sa dea bine cu 1/24, decat pt HO 16mm :D
|
Re: Tuning pe machete
5 Attachment(s)
before & after. (macheta este din plastic :( deci nu`s detalii :( )
|
Re: Tuning pe machete
2 Attachment(s)
DaciaRally Team (nu e chiar tuning, dar merge...)8)
|
Re: Tuning pe machete
Daca te apuci sa faci tuning pe machetele alea sa-ti dai si demisia din functia de moderator :D
|
Re: Tuning pe machete
:lol: ..nu cred ca le strica, doar asa..inca o reclama in plus pe ele :D
|
Re: Tuning pe machete
4 Attachment(s)
Am facut la Gordini scaunele albe pe centru.. ce parere aveti? :-)
|
Re: Tuning pe machete
mult mai faine asa!
eu as fi optat pt tot interiorul alb :rolleyes2 :rolleyes2 |
Re: Tuning pe machete
mmda.. e o idee.. dar.. cred ca ar fi prea 'modern' pentru masina.. + ca tb vopsea pt asa ceva.. si.. trebuie facut cu atentie.. nu ma bag la asa ceva :D
ms ;) |
Re: Tuning pe machete
project mustang. teaser pentru bodykit si lambo (sau fluture sau pinguin sau cum s'or mai numi). poza aici, ca nu ma lasa sa urc gif'uri prea mari pe serverul 4tuning.
|
Re: Tuning pe machete
Suna bine.. Bafta!!
P.S. de ce nu pui poza JPG? :) |
Re: Tuning pe machete
pentru ca ar trebui sa pun 2 si mi'a placut mai mult sa fac un gif pentru ambele:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:06. |
- Copyright 2026 4Tuning