![]() |
in principal de u
|
Re:
Quote:
|
gabi, nota 10, ai procedat cum trebuie, ca altfel lungeai boala pana te ingropa.
nu te gandi ca poate nu e bine, poate... nu, ai procedat cum trebuie |
continuam discutiile despre femei k saptamana asha sunt liber :))
|
va e frica sa va urcatzi cu o femeie la volan ?!?!/ mai ales k vine iarna :))
|
Re:
Quote:
|
iarna nu ma prea incred in femei la volan...
vara n-am nici un stress... dar iarna... nici in mine n-am incredere :lol: |
stai k a venit .. iarna si sa vedem ce os a faca femeia mea .. sa vedem care o sa fie norocosu care o sa i`o dea in cur .. :) .. ea ... nu va ganditzi la prostii .. k io anu trecut era sa o troznesc p a mea :)
|
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
unde te duci mahhh .. ai deja 30 nu vezi k e inghetzat pe jos ... sau ... lasa nu t baga p linia de tramvai stai acii k nu ma grabesc .. putem sa stam si la 10 stopuri :) |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mi-ai adus aminte de cineva care tot asea imi zice......moa ce ma distrez :lol: |
Re:
Quote:
parca ai fost acolo asa de bine ai explicat cum s-a intamplat :lol: :lol: |
Re:
Quote:
iti spun k sigur s`a intamplat la fel ptr k si eu ash face la fel .. :) mai ales daca e cu mashina mea :) ... si oricare dintre noi oricat ar tine la prietena lui mai mult tzine la mashina :P ... |
Re:
Quote:
i`auzi ce aflam p`aici....numai lucruri interesante :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning