Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

needBrain 15-11-05 00:08

in principal de u

Mustang 15-11-05 07:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Mda , prea tarziu , ne-am despartit , nu mi-ai luat nici o palma , a plans nitzel , a inteles , a acceptat .. si .. pana acum .. nici un telefon / nici un sms ..
so ..
plm , cred ca e bine ..
n-am mai facut chestia asta pana acum , oricum , consider ca am facut o miscare buna , n-avea rost s`o mai chinui , plm , in 3 luni n-am reusit sa tzin prea mult la ea , nu cred ca reuseam acum ... am alte chestii in cap
Oricum , ms de sfaturi baieti ;)
Va salut

felicitari si n-ai pentru \"cum\" :D

aleks 17-11-05 10:14

gabi, nota 10, ai procedat cum trebuie, ca altfel lungeai boala pana te ingropa.
nu te gandi ca poate nu e bine, poate...
nu, ai procedat cum trebuie

Psycho 23-11-05 15:22

continuam discutiile despre femei k saptamana asha sunt liber :))

Psycho 24-11-05 02:48

va e frica sa va urcatzi cu o femeie la volan ?!?!/ mai ales k vine iarna :))

needBrain 24-11-05 09:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
va e frica sa va urcatzi cu o femeie la volan ?!?!/ mai ales k vine iarna :))

mie sincer sa fiu mi-e frica si vara......iarna e deja sport extrem :lol:

aleks 24-11-05 15:20

iarna nu ma prea incred in femei la volan...
vara n-am nici un stress...
dar iarna... nici in mine n-am incredere :lol:

Psycho 24-11-05 17:20

stai k a venit .. iarna si sa vedem ce os a faca femeia mea .. sa vedem care o sa fie norocosu care o sa i`o dea in cur .. :) .. ea ... nu va ganditzi la prostii .. k io anu trecut era sa o troznesc p a mea :)

aleks 25-11-05 12:55

he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

Mustang 25-11-05 15:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

isi conducea propria masina sau pe a ta ? :D

Psycho 26-11-05 08:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

isi conducea propria masina sau pe a ta ? :D

cred k pe a lui dar el era in dreapta si facea d`alea


unde te duci mahhh .. ai deja 30 nu vezi k e inghetzat pe jos ...

sau ... lasa nu t baga p linia de tramvai stai acii k nu ma grabesc .. putem sa stam si la 10 stopuri :)

needBrain 26-11-05 14:43

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mi-ai adus aminte de cineva care tot asea imi zice......moa ce ma distrez :lol:

aleks 28-11-05 09:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

isi conducea propria masina sau pe a ta ? :D

cred k pe a lui dar el era in dreapta si facea d`alea


unde te duci mahhh .. ai deja 30 nu vezi k e inghetzat pe jos ...

sau ... lasa nu t baga p linia de tramvai stai acii k nu ma grabesc .. putem sa stam si la 10 stopuri :)

mey tu erai cu mine in masina sau ti-ai montat camere? :lol: :lol:
parca ai fost acolo asa de bine ai explicat cum s-a intamplat :lol: :lol:

Psycho 28-11-05 11:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

isi conducea propria masina sau pe a ta ? :D

cred k pe a lui dar el era in dreapta si facea d`alea


unde te duci mahhh .. ai deja 30 nu vezi k e inghetzat pe jos ...

sau ... lasa nu t baga p linia de tramvai stai acii k nu ma grabesc .. putem sa stam si la 10 stopuri :)

mey tu erai cu mine in masina sau ti-ai montat camere? :lol: :lol:
parca ai fost acolo asa de bine ai explicat cum s-a intamplat :lol: :lol:


iti spun k sigur s`a intamplat la fel ptr k si eu ash face la fel .. :) mai ales daca e cu mashina mea :) ... si oricare dintre noi oricat ar tine la prietena lui mai mult tzine la mashina :P ...

d3vilish_lips 15-12-05 19:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
he he... ieri a nins, apoi a plouat, si pe urma a inghetat...
si prietena mea a mers excelent... sunt mandru de ea :wink:

isi conducea propria masina sau pe a ta ? :D

cred k pe a lui dar el era in dreapta si facea d`alea


unde te duci mahhh .. ai deja 30 nu vezi k e inghetzat pe jos ...

sau ... lasa nu t baga p linia de tramvai stai acii k nu ma grabesc .. putem sa stam si la 10 stopuri :)

mey tu erai cu mine in masina sau ti-ai montat camere? :lol: :lol:
parca ai fost acolo asa de bine ai explicat cum s-a intamplat :lol: :lol:


iti spun k sigur s`a intamplat la fel ptr k si eu ash face la fel .. :) mai ales daca e cu mashina mea :) ... si oricare dintre noi oricat ar tine la prietena lui mai mult tzine la mashina :P ...


i`auzi ce aflam p`aici....numai lucruri interesante :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning