Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Dracushor 08-06-08 00:48

Re: intalnirea de week end !
 
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??

veveve 09-06-08 12:31

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1578235)
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??

bosu uitate si la data cand o fost scris postu , scrie in stanga sus data si ora...postu ala cu baia mare ii vechi de o luna

Dracushor 10-06-08 22:04

Re: intalnirea de week end !
 
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori

13tsp 13-06-08 11:43

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1583405)
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori

Sunt de acord cu Dracushor,daca ne primiti bineinteles:-P.Numai bine;)

Dracushor 13-06-08 13:41

Re: intalnirea de week end !
 
Deci eu am o idee... Sa ne intalnim vinerea viitoare sub podul decebal dinspre textila.
Deci care vine sa zica si pe forum!

Devi 13-06-08 13:43

Re: intalnirea de week end !
 
azi? se aude fceva :D ? Dupa o lunga pauza apar si io daca va fi ceva

spark88 13-06-08 13:44

Re: intalnirea de week end !
 
Howw stati mai intalnirile se fac sub decebal in cealalta parte in parcare unde stau si taxiurile(celalalt mal al somesului) nu langa textila, in fiecare vineri de la 21, deci si azi :D

13tsp 13-06-08 13:53

Re: intalnirea de week end !
 
Azi chiar nu pot:???:joaca Romania8)poate pe saptamana viitoare ma prezint si eu,dar azi chiar vreau sa vad si pe Romania in actiune+ ca mai ii si Franta-Olanda8).Fiti iubiti impatimiti ai motoarelor!:-P

spark88 13-06-08 13:54

Re: intalnirea de week end !
 
Deci azi nimeni nu e prezent?????:sad:

Dracushor 13-06-08 13:58

Re: intalnirea de week end !
 
Eu mas duce... dar tot nu inteleg unde trebuie sa ma duk.

spark88 13-06-08 14:21

Re: intalnirea de week end !
 
Mai cum vii de pe botizului stii parcarea de sub pod???
Na acolo:D

Dracushor 13-06-08 14:46

Re: intalnirea de week end !
 
aaaaaaaaa :))) stiu aia...
si cam cati se strang in fiecare vineri?

spark88 13-06-08 14:48

Re: intalnirea de week end !
 
Depinde, cand cum......

raul_rebelul2005 13-06-08 15:03

Re: intalnirea de week end !
 
hai Romania!!!!

veveve 13-06-08 17:15

Re: intalnirea de week end !
 
daca nu ploua vin si eu ...dupa meci...


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning