![]() |
Re: intalnirea de week end !
Ce show va fi la baia mare???? cand va fii show-ul??
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Week end-ul asta nu organizati o intalnire??? daca da ziceti pe forum sa mai stim si noi astia mai incepatori
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Deci eu am o idee... Sa ne intalnim vinerea viitoare sub podul decebal dinspre textila.
Deci care vine sa zica si pe forum! |
Re: intalnirea de week end !
azi? se aude fceva :D ? Dupa o lunga pauza apar si io daca va fi ceva
|
Re: intalnirea de week end !
Howw stati mai intalnirile se fac sub decebal in cealalta parte in parcare unde stau si taxiurile(celalalt mal al somesului) nu langa textila, in fiecare vineri de la 21, deci si azi :D
|
Re: intalnirea de week end !
Azi chiar nu pot:???:joaca Romania8)poate pe saptamana viitoare ma prezint si eu,dar azi chiar vreau sa vad si pe Romania in actiune+ ca mai ii si Franta-Olanda8).Fiti iubiti impatimiti ai motoarelor!:-P
|
Re: intalnirea de week end !
Deci azi nimeni nu e prezent?????:sad:
|
Re: intalnirea de week end !
Eu mas duce... dar tot nu inteleg unde trebuie sa ma duk.
|
Re: intalnirea de week end !
Mai cum vii de pe botizului stii parcarea de sub pod???
Na acolo:D |
Re: intalnirea de week end !
aaaaaaaaa :))) stiu aia...
si cam cati se strang in fiecare vineri? |
Re: intalnirea de week end !
Depinde, cand cum......
|
Re: intalnirea de week end !
hai Romania!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
daca nu ploua vin si eu ...dupa meci...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning