![]() |
Re: Intalnirea renault 5
fa o propunere de zi si ora si ne strangem noi...
|
Re: Intalnirea renault 5
duminica,15.00-16.00,ceva in genu...?la polivalenta?
|
Re: Intalnirea renault 5
eu vin, trebuie sa-l tractez si pe ionut pana acolo ... :D :D :D
|
Re: Intalnirea renault 5
tot nu e gata 5-u lui ? :)
|
Re: Intalnirea renault 5
zilele astea se face
|
Re: Intalnirea renault 5
pey si eu sunt cam in aceeasi situatie dar il termin pana atunci :D ...bun,altcineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
eu zic sa o mai amanam nitel pana-si repara astia troacele, ca nu avem anturaj... :D
|
Re: Intalnirea renault 5
a mea si-a revenit
;) |
Re: Intalnirea renault 5
Pai daca si'a revenit,poate ne vedem in weekend undeva pe litoral...asa,in gasca,ar fi frumos,eu sper sa ajung la mare in weekend...cu reno 5 :D ,in cazul in care rezolv problema cu benzina care ii vine cu nemiluita...
|
Re: Intalnirea renault 5
dracu are bani de benzina pana la mare?
|
Re: Intalnirea renault 5
bagi juma de rezervor pentru pe acolo de plimbat frumos si pe autostrada te tractez eu :)
|
Re: Intalnirea renault 5
daca veniti la mare dati un tzar ...0765528241....adi u stii unde ma gasesti ;)
|
Re: Intalnirea renault 5
acu chiar ca nu mai avem bani de benzina..:(
|
Re: Intalnirea renault 5
In weekendul 3-5 iulie se organizeaza etapa de VTM la Sinaia, ce ziceti de o intalnire si un drum in coloana, frumos, cu buburuzele pana acolo ?
Cine se baga ? Ar fi super tare sa aparem toti cu buburuzele :D. Plus ca etapa in sine va fi una interesanta, mai multe detalii https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=130657 Cine vrea, sa anunte aici sa vedem daca strangem macar de un echipaj de 5 masini. |
Re: Intalnirea renault 5
chiar cand facem de o intilnire???
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:19. |
- Copyright 2026 4Tuning