Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

IVAN 02-06-09 09:26

Re: Intalnirea renault 5
 
fa o propunere de zi si ora si ne strangem noi...

nospherat 03-06-09 05:00

Re: Intalnirea renault 5
 
duminica,15.00-16.00,ceva in genu...?la polivalenta?

IVAN 03-06-09 23:30

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin, trebuie sa-l tractez si pe ionut pana acolo ... :D :D :D

Miez 04-06-09 08:03

Re: Intalnirea renault 5
 
tot nu e gata 5-u lui ? :)

IVAN 04-06-09 08:04

Re: Intalnirea renault 5
 
zilele astea se face

nospherat 05-06-09 05:26

Re: Intalnirea renault 5
 
pey si eu sunt cam in aceeasi situatie dar il termin pana atunci :D ...bun,altcineva?

IVAN 07-06-09 13:04

Re: Intalnirea renault 5
 
eu zic sa o mai amanam nitel pana-si repara astia troacele, ca nu avem anturaj... :D

miliady 09-06-09 13:59

Re: Intalnirea renault 5
 
a mea si-a revenit
;)

nospherat 10-06-09 00:55

Re: Intalnirea renault 5
 
Pai daca si'a revenit,poate ne vedem in weekend undeva pe litoral...asa,in gasca,ar fi frumos,eu sper sa ajung la mare in weekend...cu reno 5 :D ,in cazul in care rezolv problema cu benzina care ii vine cu nemiluita...

miliady 10-06-09 01:10

Re: Intalnirea renault 5
 
dracu are bani de benzina pana la mare?

nospherat 10-06-09 21:48

Re: Intalnirea renault 5
 
bagi juma de rezervor pentru pe acolo de plimbat frumos si pe autostrada te tractez eu :)

turbo_crys 14-06-09 03:49

Re: Intalnirea renault 5
 
daca veniti la mare dati un tzar ...0765528241....adi u stii unde ma gasesti ;)

nospherat 15-06-09 02:44

Re: Intalnirea renault 5
 
acu chiar ca nu mai avem bani de benzina..:(

villytzah 26-06-09 10:55

Re: Intalnirea renault 5
 
In weekendul 3-5 iulie se organizeaza etapa de VTM la Sinaia, ce ziceti de o intalnire si un drum in coloana, frumos, cu buburuzele pana acolo ?
Cine se baga ? Ar fi super tare sa aparem toti cu buburuzele :D. Plus ca etapa in sine va fi una interesanta, mai multe detalii https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=130657
Cine vrea, sa anunte aici sa vedem daca strangem macar de un echipaj de 5 masini.

Ferny 07-07-09 20:39

Re: Intalnirea renault 5
 
chiar cand facem de o intilnire???


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning