Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

florin_cars 27-10-07 01:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
are si flavius secrete..ce sa-i faci :oops: :-P

DolusD 27-10-07 19:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1170045)
d unde sti u flavi k nu mi-ai zis nik:-/

am uitat ! asa se intampla cand ii dai a I-a pana la 100 km/h ! doamne fereste , nu doresc la nimeni dar ma amuza faza cu a I-a pana la 100 km/h !

Sasha_z 27-10-07 19:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1170946)
am uitat ! asa se intampla cand ii dai a I-a pana la 100 km/h ! doamne fereste , nu doresc la nimeni dar ma amuza faza cu a I-a pana la 100 km/h !

=))))) ai si de ce sa te amuzi ....da whatever=)))

DolusD 27-10-07 19:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai normal k am ,dak prinde 100 km/h cu a I-a cum sa nu ma amuz , in k nu am vazut un subaru care sa prinda in a I-a 100 km/h si nici nu cred k o sa vad , pai itzi dai seama ce plecare ar trebui sa aibe ???? l-ar putea bate o dacie la liniutza ! whatever :))

GTXR 27-10-07 22:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o zisasi pe a grea ;)

NightClubRacer 01-11-07 23:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dar de corvetu galben ce stiti? :D

florin_cars 02-11-07 00:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce generatie?

NightClubRacer 02-11-07 00:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu stiu exact anu, dar era mai nou modelu...creca ceva dupa 2003

GTXR 02-11-07 13:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Corvetu' lu Goeru C6?

Sasha_z 02-11-07 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1180342)
Corvetu' lu Goeru C6?

da probabil de acela e vb...:|

cristea_rotitza 02-11-07 19:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poi este singurul,din pacate nu am poze cu el dar i fac curand

GTXR 02-11-07 23:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
iarasi mai e un Seat galben,cu nr ADU ,frumos o sa fac niste poza ca-l vad in fiecare zi,are casa langa Rotaru'..

GJ 33 KOS 03-11-07 20:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
......poze facute de mine... (cu telefonu' :sad: )
o las pe Sasha sa faca prezentarea ..... ;)

NightClubRacer 03-11-07 23:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai sasha cu info :D

Sasha_z 04-11-07 13:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1182084)
......poze facute de mine... (cu telefonu' :sad: )
o las pe Sasha sa faca prezentarea ..... ;)

:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning