Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 25-12-07 02:59

Re: Roman
 
P.S. sunt si eu aici dar cat timp nu exista discutii in care sa excelez raman OBSERVATOR :D ...CRACIUN FERICIT ROMASCANILOR SI TUTUROR PASIONATILOR sau non pasionatilor de tuning!!! Un an nou plin de impliniri si bucurii

SHOGUN-A8 26-12-07 15:20

Re: Roman
 
Craciun Fericit, La multi ani si tot ce va doriti!!!
Poate anul viitor o sa fie mai bun pt relatia Roman-forum 4tuning :)

morpheusmaster 06-01-08 12:58

Re: Roman
 
Pe mine mar interesa un kit xenon pt Seicento meu...ai magazin in Roman??? si o lista de preturi poti posta?

aleks 18-01-08 12:10

Re: Roman
 
salutari
o intrebare (de baraj) am si eu.
imi poate spune cineva cum il cheama pe fratele fostului campion de karting anania? pt ca stiu ca e din roman si poate voi stiti mai bine

26WRC 18-01-08 12:30

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1299295)
salutari
o intrebare (de baraj) am si eu.
imi poate spune cineva cum il cheama pe fratele fostului campion de karting anania? pt ca stiu ca e din roman si poate voi stiti mai bine

salut
nu stiu cum il cheama pe fratele sau:rolleyes2 , pe el il cheama Razvan, unul dtintre ei are o impreza sti

ionut17 18-01-08 12:40

Re: Roman
 
il cheama Bogdan,si are si el un subaru(parca:razz:)

aleks 18-01-08 14:23

Re: Roman
 
multumesc frumos pt informatie, m-a rugat cineva(un romascan, culmea) sa-i spun cum il cheama, si evident ca la voi am apelat, ca era singura solutie :)

Ali_ump 25-03-08 09:38

Re: Roman
 
Roman-ul nu mai misca nimic?

morpheusmaster 25-03-08 11:00

Re: Roman
 
Romanul e undercover :))....eu singur ce pot sa fac? :D

26WRC 25-03-08 11:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1444598)
Romanul e undercover :))....eu singur ce pot sa fac? :D

nu vrei sa faci :p

morpheusmaster 25-03-08 21:55

Re: Roman
 
n'am ce...e mort orasul asta...

buddy_lexx 25-03-08 21:57

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1446481)
n'am ce...e mort orasul asta...

fii si u mai optimist!! ai sa vezi k ,cu timpu..va fi ok!

Ali_ump 26-03-08 08:56

Re: Roman
 
Daca va intalneati asa cum v-am spus ..mai multi ...la un moment dat tot apareau oameni care sa va sustina...tre sa si vreti sa faceti ceva;)

morpheusmaster 26-03-08 09:27

Re: Roman
 
Man...cu iam spus si lui WRC ;) eu si asa plec la Bucuresti/ Iasi in toamna...si sincer...chiar nu ai cu cine...

26WRC 26-03-08 13:00

Re: Roman
 
asta e.... eu is a 11a n'am pemis.... bogdan e a 12a are bacul....
trist:(


All times are GMT +2. The time now is 12:55.

- Copyright 2026 4Tuning