Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

AXEL_SS 19-01-08 22:39

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 1300782)
"superba domnisoara" e Roxana.. si nu... nu va bagati ;) ARDE !

Care roxana bre? Ionescu? Mama natura? :lol:
Scuze ca nu am venit la prima intalnire de anu asta... sa-mi fie rusine... La urmatoarea promit ca vin. Sa ne vedem cu gume noi si nearse:lol:

TuningBoy 19-01-08 22:41

Re: Masini tari in IASI
 
si apropo eu azi am vazut un m3 alb in centru da il conducea un baiat:D

BogdanAG 24-01-08 13:20

Re: Masini tari in IASI
 
Erau zilele trecute unul albastru si unul alb la OMV in pacurari. Scot un sunet bestial masinutele alea.

bakal 24-01-08 16:50

Re: Masini tari in IASI
 
te pomenesti ca or apartine aceleiasi familii.......

mihay 27-01-08 12:49

Re: Masini tari in IASI
 
aceeasi familie nu cred dar acelasi tip de job :twisted: sau aseamanare intre parinti cred ca da :twisted:

AXEL_SS 03-02-08 12:06

Re: Masini tari in IASI
 
3 Attachment(s)
Am vazut azi in parcare la Care si four:lol: Un maseratti Rosu grand turismo. Postez ceva poze facute8)

dragos002 11-02-08 16:30

Re: Masini tari in IASI
 
1 Attachment(s)
La pascani....

mazdaCUF 13-02-08 18:22

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1332103)
Am vazut azi in parcare la Care si four:lol: Un maseratti Rosu grand turismo. Postez ceva poze facute8)


Masina asta ia facut-o cadou Prisecaru lui nevastasa din cate stiu, sta in Miroslava si a iesit in Top 300 cel mai bogat om din Iasi, acu cativa ani, are firma CONEX de vopsele si alte cele;) Frumoasa masina!

Xtremer 18-02-08 17:06

Re: Masini tari in IASI
 
Pana acu am vazut in Iasi:
-Lambo Gallardo portocaliu (AZ-AA-75) de germania
-Aston Martin DB9 park (in fata la Traian)
-Audi TT 2007
-Ferrari F430
-Honda Prelude (una negru sau gri mat super tare)
-Toyota Celica
-Toyota Supra
-Maserati Gransport
-Maserati Granturismo
-Mercedes cl65 AMG
-Mercedes SL 300
-M3-uri multe
-Audi A8 W12 (B-XX-WDP)
-Hummer H2
-Audi A5,S5
-Audi A4 B8
-Porsche Boxter
si multe altele

AXEL_SS 18-02-08 21:31

Re: Masini tari in IASI
 
Am vazut zilele trecute un Dodge Viper negru:D. Aveam nr de iasi... ceva cu VIP

bmwh548 19-02-08 20:03

Re: Masini tari in IASI
 
Stiu si eu Viper-ul. L-am vazut parcat pe Pacurari (din mers si nu am apucat sa fac poze) si o data in miscare in Copou. Sunetul e demential cu toate ca ma dau in vant mai degraba dupa sunetul gen Formula1. Acum vreo 2 zile am vazut in fuga un Opel Calibra rosu foarte modificat prin fundatie. Nu am reusit sa vad decat ca are numere de IS. Are cineva detalii?

claude307 20-02-08 00:05

Re: Masini tari in IASI
 
creca a mea era :mrgreen:
glumeam.
apropo de calibre...unde a disparut FXR-ul ca nu l-am mai vazut prin is...sau...stie cineva unde poate fi vazut?

claude307 20-02-08 00:23

Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1369647)
Stiu si eu Viper-ul. L-am vazut parcat pe Pacurari (din mers si nu am apucat sa fac poze) si o data in miscare in Copou. Sunetul e demential cu toate ca ma dau in vant mai degraba dupa sunetul gen Formula1. Acum vreo 2 zile am vazut in fuga un Opel Calibra rosu foarte modificat prin fundatie. Nu am reusit sa vad decat ca are numere de IS. Are cineva detalii?

am uitat...

bmwh548 08-03-08 12:17

Re: Masini tari in IASI
 
6 Attachment(s)
Imi cer mii de scuze pentru calitatea pozelor, dar nu ma asteptam sa prind masina azi. Camera telefonului era in ultimul hal de curatenie :sad:
Later edit: am postat aici pentru ca mie mi se pare stock. Daca masina e modificata rog un moderator sa mute pozele in topicul de rigoare.

ZyZ 08-03-08 13:09

Re: Masini tari in IASI
 
Din cate stiu eu mustangul e editie roush, adica are printre altele si un kit de compresor facut special de roush performance.


All times are GMT +2. The time now is 01:28.

- Copyright 2026 4Tuning