Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

drifter x 17-02-04 02:54

3 Attachment(s)
masinile care sunt in poze nu sunt numai pentru show sunt si pentru GO.Mie nu imi plac alea numai pentru show sunt degeaba sunteti deacord sau nu?

catalin rs4 17-02-04 03:02

da asai..ai dreptate..ultima poza pe care ai puso este oi supra de la arabi.. cica ca este cea mai rapida supra d de la 0 -300 daca nu ma insel!!!!!! :)

drifter x 17-02-04 03:36

Inca nu am vazut rs4 in america daca nu ma insel cred ca nu le-au importat astia dabea acum au inceput sa importe masini tari din europa si japonia.Cat despre supra aia este din japonia uite-te la numar pe fata si la volan ca e pe dreapta dar au si arabii ceva supre in stilul ala aia alba cred ca e una din ele si skyline am vazut video cu ele.Te-ai uitat la videoul care l-am postat ieri cu JUN SUPRA?TI-A PLACUT?

drifter x 17-02-04 03:43

1 Attachment(s)
UN DRIFTING VIDEO MISTO

pimp_lex 17-02-04 08:13

drifter x..........de ce nu-ti faci o presentare la \"identitati\" si apoi prezina si tu masina personala la \"masina mea\"........oricum , ca si valet inseamna ca ai condus destule bijuterii.........am un bun prieten aici care e valet asa timp partial pana termina si el universitatea si a condus o gramada de masini super(dar si o gramada de porcarii)........dar deocamdata nici un Ferrari sau Porsche.....

catalin rs4 17-02-04 13:20

da cam asai nici eu nu cred ca a fost importat rs4 ..dar s4 am vazut.. :lol: am vazut filmul cu supra tare de tot de fapt il stiam de mult... :wink:

drifter x 17-02-04 17:45

Pentru pimp_lex ..... nu am cu ce masina sa ma laud frate am doar un 325i E30 coupe din '91 :cry: am avut un M3 E36 COUPE '97 pentru vreo 6 luni bine inteles varianta americana care e mai slaba ca cea europeana cu vreo 80 cp si are numai 5 viteze. Am aproape 21 de ani alt ceva ce vreti sa mai stiti de mine?De masini am condus o gramada de masini tari FERRARI,SL55 AMG S4, COBRA MUSTANG,VIPER,GT2 si multe multe altele care nu imi vin in minte acum aaaaaaa stai si un 911turbo 993 din 96 modificat cu vreo 600cp aia a fost cea mai tare masina pe care am condus-o pana la ora actuala. 8). Daca vreti intrebati-ma de ce masina vreti voi si va spun daca am condus sau nu ca sunt prea multe sa le postez.

catalin rs4 17-02-04 17:51

:lol: :lol: mama frate ce masini tari ai condus..te invidiez pe bune.. :twisted: nu mai este si un loc liber si pt mine acolo ca acuma plec cu avionul.... :)

drifter x 17-02-04 18:04

Mi se pare mie sau faci misto? :oops:

catalin rs4 17-02-04 18:08

:lol: :lol: :lol: nu mane cum sa fac misto pe bune as lucra si eu ca si valet....ma intereseaza ..porschele ala cu 600 cp care ai zis tu...cum mergea???
si pe ce distanta trebuie sa duci masinile?? :)

drifter x 17-02-04 18:30

tata nu uita ca sunt roman dtstanta mi-o aleg eu :lol: :lol: :lol: :lol:glumeam stiu eu unele le condoc pentru 20 minute altele 1km-2km depinde iar altele fara sa stie nimeni sti tu....Porschele ala nu stiu cum pot sa-ti explic dar panain a3-a la red line nu am suflat o data,cand intrau turbinele asa de repede urca torometrul ca dabea apucai sa schimbi viteza inainte sa-i taie benzina la red line.Noroc ca am mai condus si alte masini in stilul ala inainte ca deaca nu nu puteam sa o conduc prea bine adica imi taia benzina la viecare viteza.Sper ca ma intelegi.Scuze ca nu ma pot explica mai bine.

catalin rs4 17-02-04 18:36

lool te inteleg stai linisti..nam condus pana cuma un porsche cu 600 cp ..am condus si eu rs6 s4 nou ...m3 ,m5 ..miar placea sa lucrez si eu ca si valet ..hm..oare ii si in germania asa ceva ..tu cum ai ajusn sa lucrezi ca si valet?? 8)

drifter x 17-02-04 19:10

Deci unde lucrez eu sunt multe reprezentante intr-o curte foarte mare (bmw,audi,porsche,aston martin,jaguar,vw,acura,land rover,lincoln,volvo si altele)iar in partea cea lalta de oras avem ferreri, maserati,lexus care face parte tot de noi adica UNITED AUTO.La inceput am lucrat pentru bmw porsche audi si vw aveam grija sa arate show roomurile bine si sa fie curate bine inteles am urat munca aia si dupa aia am vorbit cu managerul de la porsche si m-au transferat bine inteles dupa vreo 7 luni ca nu m-au lasat niste bulangii chiar atunci. :wink:

catalin rs4 17-02-04 19:16

ce sa ic bafta ...eu as lucra si pe gratis...munca asta as faceo si pe gratis.... :lol: :lol: :lol:

drifter x 17-02-04 19:36

Da tu cu ce te ocupi si cati ani ai?Parca am vazut ca ai un rs2 sau mi s-a parut?


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning