![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
de prin "public"
dupa ce a intrat aox-ul spune cineva : " Mariuse, degeaba ai muncit 3 ani la ea ca tot nu trage " - Marius fiind proprietarul ursuletului T X A :-? sau intreaba cineva : de ce nu face AOX cerculete? raspuns : " masina e draguta asa...dar e prea tare in suspensii si amortizoare si o impiedica sa faca, plus ca nu prea ii tine frana de mana am vazut " =))))))))) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
am avut si eu langa mine unu care tot o dadea cu frana de mana ... ca nu tine frana de mana =))
oricum a fost de respectat ca a rupt aderenta de vreo 2 ori. felicitari pt show ! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Initial si eu am crezut ca el zicea asta, dar el spunea ce ziceau aia prin public :))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
dragilor...
sunt unii care daca aluneca cineva si isi sparge capul, rad de se prapadesc... nu stiu de ce sa va bateti capul sa va ofticati de astfel de oameni... apoi: terminati cu "coae" etc, ca nu da bine de loc pe forum apoi: nu va mai laudati atat unii pe altii, ca a iesit misto, ok? sunt de acord ca baietii au facut spectacol grav, eu nu am fost acolo, dar am vazut acum filme... dar de laudat, mai usor, e deja exagerat. Dupa cum stiu, nu a fost nici un show care sa iasa nasol supravegheat de Florica, asa ca nu pricep de ce laudati atata, de parca uimeste cineva ca totul a curs asa bine... eu nici macar nu am trecut pe acolo, decat am tras o fuga cand am auzit ca a luat o masina foc. am ajuns, nu erau flacari, asa ca am plecat linistit. asa ca mai usor cu laudele, e perfect normal ca a iesit asa bine, era de asteptat, nu de laudat. as putea spune chiar ca e stupid sa stii ca e florica acolo si sa stai cu grija sau sa aplauzi ca a iesit misto. e normal sa iasa misto. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
12 Attachment(s)
cateva filme facute de echipa anonymous.......
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
f tare RIP! multumim pt filme! (in special thnks echipei de pozat/filmat de la anonymous, EVL, Skillz si Walde)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
marfa rau filmele ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super tari filmele:-) :tenisclap :tenisclap :clap:...felicitari;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
8 Attachment(s)
maximul este de 30 mb asa ca asta este tot ce am putut urca !!restul depasesc cu mult!! vizionare placuta!!:P scuze dc ramane imag in urma cateodata dar ma uitam la masini nu in camera!:))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
:peace: Era un baiat dupa primul rand de carucioare care atunci cand a intrat aox u' a 2 a oara a stigat sa ii dea pe loc ...... niste baieti din fata ii zic ca e 4x4 .... la care el si ce daca :lol: :lol: :lol: ...ce am mai ras :lol: :lol: :lol:
Tin sa multumesc baietilor de la NSL ca m au lasat sa stau laga tractorasu ala sau ce era :peace: ;) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
Baieti..va multumesc mult de tot pentru spectacolul oferit sambata si drept omagiu adus cauciucurilor..am facut si eu un E30..sper sa nu fiu injurat de proprietarii de BMW-uri daca nu a iesit bine....again..VA MULTUMESC !..Imi pare rau pt MSK...Sper sa il consoleze..El a fost muza mea :oops:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Foarte tare......a iesit un Rechin cu fata de Ursulet, capac la benzina pe stanga,,,,,,,,,si bila de foc pe parasolar. Ingenioasa ideea ......dar mai incearca ....mai sunt multe de invatat.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning