Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

parula66 23-01-12 15:18

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by sebuboy (Post 4842739)
Mersi mult Parula66 ! E super !

cupla;)

Crisstianno 25-01-12 18:04

Re: autodata cine are ?
 
Mersi fain parula66. Prompt si pe pozitii:P

antonnio_stef 25-01-12 19:26

Re: autodata cine are ?
 
1 Attachment(s)
Pot trimite eu in tara autodata 3.38 - 60 ron pt colegi de forum . (include taxe postale)
nu ma asteptati pe mess ca intru rar .. e pornit pe mobil dar nu stau cu ochii in el . doar telefonic va pot asista

0765945295 / 0723727292

socardea2 30-01-12 16:34

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by parula66 (Post 4823137)
am eu 3.38:lol: cine vrea :lol: .....PM;)

:D:D:D mersi mult parula66 merge super pe xp sp3 32 biti ,pe win7 32 biti se spune ca merge dar poate ca nu am facut eu ceva bine de mie nu-mi merge,
pe win 7 64 biti nu merge sigur :) :D:D:D iti multumesc mult inca odata :D:D:D:lol::lol:

socardea2 02-02-12 22:48

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by socardea2 (Post 4855455)
:D:D:D pe win7 32 biti se spune ca merge dar poate ca nu am facut eu ceva bine de mie nu-mi merge,
pe win 7 64 biti nu merge sigur :) :D:D:D :D:D:D:lol::lol:


gata merge si pe win.7 32 biti :D:Dcine mai are probleme la win7 :

DUPA INSTALARE MERGETI INAPOI IN AUTODATA SI AVETI ACOLO
'' REG SETTINGS '' DATI INSTALARE SI LA ALA { o sa va apara o casuta ca daca dai onstalare o sa stearga ...bla ..bla...bla..} dupa instalare porniti autodata din C;/ADCDA2

PARULA66 RESPECT

CrazyNET 03-02-12 10:47

Re: autodata cine are ?
 
multumesc parula66 :)

o n i x 03-02-12 19:04

Re: autodata cine are ?
 
multumesc,parula66.

geofbi99 06-02-12 10:31

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by parula66 (Post 4823137)
am eu 3.38:lol: cine vrea :lol: .....PM;)

SAL PARULA AS VREA SA MA AJUTI SI PE MINE CU VERSIUNEA3.38 DACA SE POATE ADRESAMEA [email protected]:sad:
SU UN APEL LA 0745667294 SI TE SU IO! MERSI MULT!

geofbi99 06-02-12 17:54

Re: autodata cine are ?
 
multam fain parula66!:shock::shock::shock: chiar promt!

tutzurotar 06-02-12 21:19

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by parula66 (Post 4823137)
am eu 3.38:lol: cine vrea :lol: .....PM;)

Buna ziua as vrea si eu 3.38
la mine nu merge imi da eroare
Multumesc

parula66 07-02-12 08:08

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by tutzurotar (Post 4867895)
Buna ziua as vrea si eu 3.38
la mine nu merge imi da eroare
Multumesc

pai,de unde il ai?:rolleyes2
ce eroare iti da?:rolleyes2

golf16v 07-02-12 12:00

Re: autodata cine are ?
 
Multumiri parula66 ! Nu ma asteptam ca in cateva ore sa o am rezolvata ! Recomand !

Tommel 07-02-12 20:21

Re: autodata cine are ?
 
ms parula66.

an0th3r_0n3 09-02-12 22:54

Re: autodata cine are ?
 
pentru cei care vor autodata 3.38, o pot gasi la un simplu search pe google, nu am voie sa dau linkuri, cautati varianta care are 1.33Gb, se instaleaza automat. eu am instalat-o si pe xp si pe windows 7, pe xp mi-a mers din prima, pe windows 7 mi-a dat eroarea "runtime error 217 at 004BB10D", daca vi se intampla si voua acelasi lucru, deschideti Command Prompt ca si administrator (click dreapta si dati "Run as administrator) apoi tastati “cd c:/adcda2” dupa care tastati "regsvr32 ChilkatCrypt2.dll" si dati Enter, daca primiti un mesaj afirmativ, inseamna ca autodata ar trebui sa mearga. Succes!

CFICars 10-02-12 10:19

Re: autodata cine are ?
 
multumesc parula66


All times are GMT +2. The time now is 05:48.

- Copyright 2026 4Tuning