![]() |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Mersi fain parula66. Prompt si pe pozitii:P
|
Re: autodata cine are ?
1 Attachment(s)
Pot trimite eu in tara autodata 3.38 - 60 ron pt colegi de forum . (include taxe postale)
nu ma asteptati pe mess ca intru rar .. e pornit pe mobil dar nu stau cu ochii in el . doar telefonic va pot asista 0765945295 / 0723727292 |
Re: autodata cine are ?
Quote:
pe win 7 64 biti nu merge sigur :) :D:D:D iti multumesc mult inca odata :D:D:D:lol::lol: |
Re: autodata cine are ?
Quote:
gata merge si pe win.7 32 biti :D:Dcine mai are probleme la win7 : DUPA INSTALARE MERGETI INAPOI IN AUTODATA SI AVETI ACOLO '' REG SETTINGS '' DATI INSTALARE SI LA ALA { o sa va apara o casuta ca daca dai onstalare o sa stearga ...bla ..bla...bla..} dupa instalare porniti autodata din C;/ADCDA2 PARULA66 RESPECT |
Re: autodata cine are ?
multumesc parula66 :)
|
Re: autodata cine are ?
multumesc,parula66.
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
SU UN APEL LA 0745667294 SI TE SU IO! MERSI MULT! |
Re: autodata cine are ?
multam fain parula66!:shock::shock::shock: chiar promt!
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
la mine nu merge imi da eroare Multumesc |
Re: autodata cine are ?
Quote:
ce eroare iti da?:rolleyes2 |
Re: autodata cine are ?
Multumiri parula66 ! Nu ma asteptam ca in cateva ore sa o am rezolvata ! Recomand !
|
Re: autodata cine are ?
ms parula66.
|
Re: autodata cine are ?
pentru cei care vor autodata 3.38, o pot gasi la un simplu search pe google, nu am voie sa dau linkuri, cautati varianta care are 1.33Gb, se instaleaza automat. eu am instalat-o si pe xp si pe windows 7, pe xp mi-a mers din prima, pe windows 7 mi-a dat eroarea "runtime error 217 at 004BB10D", daca vi se intampla si voua acelasi lucru, deschideti Command Prompt ca si administrator (click dreapta si dati "Run as administrator) apoi tastati “cd c:/adcda2” dupa care tastati "regsvr32 ChilkatCrypt2.dll" si dati Enter, daca primiti un mesaj afirmativ, inseamna ca autodata ar trebui sa mearga. Succes!
|
Re: autodata cine are ?
multumesc parula66
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:48. |
- Copyright 2026 4Tuning