![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ... ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat |
Quote:
eu vazusem fugitiv un evo negru prin tulcea, noaptea, pe vremea cand nu aveam numere si se auzea putin mai tare...... nu avea evacuarea de fabrica.... d'asta intrebam... o sa trec pe acolo sa-l vad, las un nr de telefon cu surubelnita pe capota daca nu e stock:-) Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Nu erau in Tulcea..... ci in drum spre Tulcea:-):-)
Poza 2, nenea Flai cand surubarea la masinuta lui:-):-):-) + un sfert de Fiesta ST. Poza 3, ceva mai artistic |
Re: Masini vazute in Tulcea
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-) Super tare poza:rolleyes2 |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
bai ... pleaca ma de aici.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning