Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

daniwmk 18-06-08 13:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1598396)
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!


pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ...




ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat

MauS 18-06-08 14:14

Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1598455)
pacat ca nu mai inveleste marmota ciocolata in staniol ...




ps - pana sa schimbi turbina la un evo ai inca 100 de lucruri de schimbat

Asa este......
eu vazusem fugitiv un evo negru prin tulcea, noaptea, pe vremea cand nu aveam numere si se auzea putin mai tare...... nu avea evacuarea de fabrica.... d'asta intrebam... o sa trec pe acolo sa-l vad, las un nr de telefon cu surubelnita pe capota daca nu e stock:-)

Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1598396)
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!

Florine, daca-l stii pe baiat, da-mi numarul lui..... :-):-):-):-)

MauS 18-06-08 14:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Nu erau in Tulcea..... ci in drum spre Tulcea:-):-)




Poza 2, nenea Flai cand surubarea la masinuta lui:-):-):-) + un sfert de Fiesta ST.



Poza 3, ceva mai artistic

Geox` 18-06-08 18:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-)
Super tare poza:rolleyes2

MauS 19-06-08 08:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1599070)
Zici ca`s gemene8)
Fly niciodata nu sta toata ziua mestereste:-)
Super tare poza:rolleyes2

Nu prea's gemene.....:-) cea gri sare de 550 de cai putere:???:

Geox` 19-06-08 10:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1600205)
Nu prea's gemene.....:-) cea gri sare de 550 de cai putere:???:

macar ca aspect:twisted::lol:A ta de cati cai sare?:D

MauS 19-06-08 12:02

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1600418)
macar ca aspect:twisted::lol:A ta de cati cai sare?:D

cam la 200 mai slabuta de cea gri:-):-)

shadowro 19-06-08 16:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
bai ... pleaca ma de aici.

MauS 19-06-08 16:37

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1601074)
bai ... pleaca ma de aici.

nu vorbeam de KW?:-):-):-):-)

daniwmk 19-06-08 16:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1600554)
cam la 200 mai slabuta de cea gri:-):-)

:D
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp

MauS 20-06-08 02:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1601100)
:D
cred ca l-a traznit aseara viseaza cp

Probabil:-):-) Eu tot astept piesele alea ale tale:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

shadowro 20-06-08 08:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))

MauS 20-06-08 09:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1602344)
ti-ar trebui un lant la gat gros cu emblema mitsu :)))) ai fi material bun pentru un anume site de cocalari :))

Acolo unde au aparut pozele spion cu masina ta?:-):-):-):-):-)

shadowro 20-06-08 11:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)

mikafly 23-06-08 00:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1602599)
lasa ca vedem ce faci duminica si dupa mai vorbim si de altele :)

Lasa-l mai ca sa descurcat bine...locul 1 din 3 participanti.....deci orice ar fi facut...era pe podium.Oricum...il felicitam pt upgrade.......se simte.......se pare ca si soferul sa mai upgradat un pic......daca mia downgradeaza un pic basinile....e ideal.Felicitari inca o data.


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning