Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

webcathos 08-04-07 09:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hristos A Inviat!!
Paste fericit...si sa mearga gretarele brici!!!!

vlad_Mafiotu 12-04-07 00:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
azi am fost si eu la rodipet si mi`am luat revista 4tuning nr 6 cu sticker gratuit . cine mai vrea sa isi cumpere mai erau inca 2 exemplare la rodipetul din e3 langa cronos.

raza 12-04-07 13:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Are cineva idee cat consuma hyundai coupe cu motorul ala de 2,7 sau macar ala de 2? Imi pare o mashina f tare, cu multe o'uri incluse in versiunea standard...pacat ca nu dispune shi de motoare ajutate de turbo.

DaViD TL 12-04-07 17:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
fratilor azi am vazut o bijuterie d masina,o honda neagra cu nr de grecia,cu neoane tot ce ii trebuie,jumate de ora mam holbat la masina,stie careva a cui e sau cei cu ea prin orasu nostru ?!?

Cosmin255 13-04-07 00:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 847853)
Are cineva idee cat consuma hyundai coupe cu motorul ala de 2,7 sau macar ala de 2? Imi pare o mashina f tare, cu multe o'uri incluse in versiunea standard...pacat ca nu dispune shi de motoare ajutate de turbo.

E genul de masina care impune doar prin design exterior ... motorizarile .... umbla vorba prin targ ca nu sunt chiar stralucite,eu unul nu sunt in masura sa imi dau cu parerea

DaViD TL 13-04-07 12:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mi-am luat si eu azi revista 4tuning,prea tare e,am si sticker d la ea asa ca daca vedeti vreo dacie rosie in oras cu sticker 4tuning in spate sa no incepeti so claxonati,ps mai erau vreo 2 3 reviste !!!

DaViD TL 14-04-07 22:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care a vazut cielo ala hatcback din tulcea,prea tare masinuta,poate ii face careva si poze !!!

Eugen_TL 14-04-07 22:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu de la departare intra bine in peisaj..dar nu vreau sa ma apropii ! ... nu parea ingrijita

DaViD TL 15-04-07 21:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baieti spuneti si voi o firma unde sa ma duc sa imi faca stickere 4tuning,da sa se lipeasca pe dinauntru nu pe din afara ca deja jumate din sticker sa decolorat stie careva !!!

Eugen_TL 15-04-07 22:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intreaba taximetristii ;)

DaViD TL 16-04-07 11:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baieti intrebare de baraj : E adevarat ca in ziua de azi totul se face pe pile sau pe bani sau nu ?!?care este parerea voastra ?!?

flmoise 16-04-07 16:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
culmea culmilor e urmatoarea: pe pielea mea am aflat ca in ziua de azi chiar si prin pile si relatii nu rezolvi nimic special! diferenta e doar de timp! daca o iei incetisor asa ...pe cale normala...te plimbi ceva dar ajungi intr un rastimp sa ti faci treaba! cu pile sunt sanse sa cheltuiesti mai mult!

KAB 17-04-07 16:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 853937)
baieti intrebare de baraj : E adevarat ca in ziua de azi totul se face pe pile sau pe bani sau nu ?!?care este parerea voastra ?!?

Dap... Se pare k esti la varsta la care ai aflat si acest lucru, asa k ai grija de acuma cum iti gestoinezi banii.;)

mishaRS 17-04-07 21:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
HRISTOS A INVIAT !!! Treaba asta e cam adevarata... adica in ziua de azi daca ai banu' la timpul potrivit poti sa rezolvi aproape tot ; relatiile conteaza si ele, credeti-ma ; ele sunt pt. regim de urgenta !

Cosmin255 19-04-07 17:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 853188)
baieti spuneti si voi o firma unde sa ma duc sa imi faca stickere 4tuning,da sa se lipeasca pe dinauntru nu pe din afara ca deja jumate din sticker sa decolorat stie careva !!!

incearca la Kollant pe Pacii;)


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning