Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

alexa-mrc 17-02-07 13:02

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
c zicetzi baieti?iesim si asta seara l un suc p undeva?;; )

kraven_4_all 17-02-07 13:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)

Miruna 17-02-07 13:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ah ce pacat k nu's baiat:)))....[joke]....unde vrei tu draga mea sa iesi?:-P

kraven_4_all 17-02-07 14:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ntz ntz ntz...miruna u dc n`ai mai venit draga....sa shtii k nu estem canibali deshtia:))....estem baieti de tb...unii cel putin(kidin`...):D

dragos2900 17-02-07 14:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 754811)
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)

Nu mai avem nici o deplasare...ca Bobby a plecat cu treaba si se intoarce maine! ;)

Miruna 17-02-07 14:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poi...am avut nejte treaba mey...dar..uite k nu mai aveti nicio deplasare asa ca poate iesim cu totii la un suc...sa imi dovediti k nu sunteti canibali:P

alexa-mrc 17-02-07 16:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
daca nu mai aveti nici o deplasare....ia ziceti....kre merge la un suc?:>pe la 7 asa cre....:D

kraven_4_all 18-02-07 00:58

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hmmmmm....alexa...nu ma bag...zi`le u...:D

tre 18-02-07 01:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cine este miruna?

platon911 18-02-07 02:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Miruna este prietena Alexei....ce dreaq......

tng 18-02-07 12:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
v-ati mai dus pe undeva ? :rolleyes2

kraven_4_all 18-02-07 12:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hehehe....frate...yo mi`am reglat nishte conturi sa zic asha:)...las pe altcineva sa spuna despre ce este vorba...

Miruna 18-02-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
despre nimic despre nimic:))...s-o conving pe alexa sa puna poza q ea sub masa...si o sa-si dea toata lumea seama despre ce e vorba:-P

kraven_4_all 18-02-07 12:35

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poza mi`e greu sa kred k`o sa puna mey...dar nu conteaza neaparat poza...kt story`u:)...buna miruna:)...next time...u`R next la masa:D

Miruna 18-02-07 12:47

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
asta e o provocare huh?;))...bine mey...aceept:-P


All times are GMT +2. The time now is 15:49.

- Copyright 2026 4Tuning