![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
c zicetzi baieti?iesim si asta seara l un suc p undeva?;; )
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
depinde la ce ora vrei:)...k in seara asta s-ar putea sa avem deplasare:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ah ce pacat k nu's baiat:)))....[joke]....unde vrei tu draga mea sa iesi?:-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ntz ntz ntz...miruna u dc n`ai mai venit draga....sa shtii k nu estem canibali deshtia:))....estem baieti de tb...unii cel putin(kidin`...):D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poi...am avut nejte treaba mey...dar..uite k nu mai aveti nicio deplasare asa ca poate iesim cu totii la un suc...sa imi dovediti k nu sunteti canibali:P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
daca nu mai aveti nici o deplasare....ia ziceti....kre merge la un suc?:>pe la 7 asa cre....:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hmmmmm....alexa...nu ma bag...zi`le u...:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cine este miruna?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Miruna este prietena Alexei....ce dreaq......
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
v-ati mai dus pe undeva ? :rolleyes2
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hehehe....frate...yo mi`am reglat nishte conturi sa zic asha:)...las pe altcineva sa spuna despre ce este vorba...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
despre nimic despre nimic:))...s-o conving pe alexa sa puna poza q ea sub masa...si o sa-si dea toata lumea seama despre ce e vorba:-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poza mi`e greu sa kred k`o sa puna mey...dar nu conteaza neaparat poza...kt story`u:)...buna miruna:)...next time...u`R next la masa:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
asta e o provocare huh?;))...bine mey...aceept:-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:49. |
- Copyright 2026 4Tuning