![]() |
le sabre
|
1 Attachment(s)
Nici.
Acum privita din fata. |
regal
|
Bravo :D
Da-i cacao :) |
1 Attachment(s)
:?:
|
sa fie un lambo??? :?:
|
nope... are motor de Ford !!!!!!!!!! :wink: si nume de animal, adica modelul :D un animal care mananca insecte si ii place la vizuina :lol:
|
aduce mult a De Tomaso Pantera... si e cazut site`ul ala italian de pe care e poza si care pune benzi din alea bleu :wink: :cry:
|
mey, esti aproape... numai jumate este adevarat din ce ai zis... Pantera ti se pare ca sta la vizuina si haleste insecte ???? Mai incearca.
|
ziceam \"aduce\"... Mangusta.
|
baga poza :!: :lol:
|
italiana... raliuri... :
http://img237.exs.cx/img237/7233/rallycar1ih.jpg |
lancia delta :!: :idea:
|
Masserati, clar! :wink:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning